wmaraci reklam
lidertakipci

php chat sistemi yapalım

12 Mesajlar 3.754 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

emotionx adlı üyeden alıntı

Tabi iyi bölüm bende iş işten geçtiği için üniversitede o bölümü seçicem 4 yıllık okicam Allah`ın izniyle. Hayırlısı bakalım ne olur bilinmez. Ama şunu unutma madem bu bölümü okuyacaksın. Gözlerin bozulmuşmudur bilmem bilgisayarda saatlerce kalma 2 saat kullandıysa 1 saat mola vereceksin hem kafanı toparlarsın takıldığın yerde aklına fikir gelir özersin :) Bunun dışında astigmat olur gözlerin benim gibi durma dediğimi yap üşenme durmasın kimse herkese uyarım. Ekranın parlaklığını da en fazla %70 yap. Sonra unutuyorsan alarm kur 2 saatte bir çalsın. En iyi fikirler tuvalette gelir aklına hiç unutma. :D Bide benim gibi belinde çok oturmaktan hafif eğrilme olur aman dikkat et bel ağrın varsa direk doktora gidiyosun kardeşim egzersiz verecek durumuna göre hemen aksatmadan yapıyosunuz. Bu uyardıklarım tüm web ve bilgisayar ile ilgilenen kardeşlerim için geçerli lütfen uysunlar. Parayla ne sağlığınızı ne de mutluluğunuzu satın alabilirsiniz.

Profesyonel taekwonducuyum ayni zamanda kickbox yapiyorum sporla ic iceyim yani pek sknti olmaz, gözlerim doğustan miyop :)

wmaraci
reklam

emotionx emotionx Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Aman o zaman daha çok dikkat et eğer yaşın 18 i geçtiyse doktorun demiştir elki yerinde sayar fazla ilerlemez diye. Bi ben spor yapamadım :D bilgisayar başındakiler hep şişman olur genelde yani. Bi ben zayıfım :D fitness e gidemedim bi türlü. Ben kaçtım iyi geceler kardeşime. Sıkıntı olursa özelden mesaj at bi şekilde dönerim sana maillerimi günlük kontrol ediyorum gelir bana özel mesajınız var diye bakarım ben.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al