wmaraci reklam

iPhone 5s mi ? Galaxy s5 mi ?

27 Mesajlar 3.498 Okunma
smmexpress

Morbid Morbid proje.co Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Creator
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 448
  • Beğeniler 22 / 60
  • Ticaret 5, (%80)
Şuanda hiçbir telefonu beğenmiyorum. Galaxy S5 ile iPhone 5S'i kıyaslayacaksak kesinlikle iPhone 5S derim. Samsung'un arayüzü bıktırıyor. Telefonu aldıktan 2-3 ay gibi kısa sürede telefon yavaş yavaş kasmaya başlıyor. Ben şuan Galaxy Gio kullanıcısıyım herhangi bir kasma,donma yok zaten bunda olmamalı aç-kapalık kullanıyorum. Yeni bir telefon alacağım ama şuan piyasadaki hiçbir telefondan memnun değilim. İllaki bir şeyleri çıkıyor.

Z2 filan diyorlar yakın tanıdığımda var. Biraz inceliyorum görüştüğümüz zamanlarda. Tamam şimdilik bir sorun yok ama ilerde kasma,donma yaratacak türden bir sıkıntısı mevcut.

HTC M8 var onun arayüzünü beğeniyorum daha önce detaylı şekilde kullanmam olmadı. Sadece teknoloji-markette deneme fırsatım oldu. Arayüzü gayet sade güzel telefon.

iPhone 5S'e bakacak olursak severim iOS'u. Ama bulunduğumuz zaman itibariyle Apple'ın büyük ekran telefon yapma zamanı gelmişti. 5S iyi fakat ekranı küçük geliyor bana. Oyunumu büyük ekranda oynayacağım, filmimi büyük ekranda izleyeceğim ve internette sörfümü büyük ekranda yapabilmemi sağlayan bir telefon gerek. Şimdi merakla 9 Eylül'ü bekliyorum iPhone 6'nın lansmanını.

Size önerim eğer çok acil istemiyorsanız bekleyin derim. Firmalar sürekli yeni telefon, pazarda daha fazla yerini alma işindeler. Bir-iki özellik ekleyip veriyorlar kullanıcılara. :)
NETEOR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Apple.:rolleyes:
NETEOR

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

NETEOR NETEOR neteor.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)
Kağıt üstünde galaxy daha iyi güya... Arkadaşın 5s ile karşılaştırdım tüm galaxy serisini her türlü 5s önde. Yani yok 16 mpx yok 4 çekirdek fln bunlar hikaye. Her türlü 5s.
Nefes

kişi bu mesajı beğendi.

blogkum blogkum iyi gidiyor Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 7 / 53
  • Ticaret 3, (%33)

xrople adlı üyeden alıntı

Hocam LG Nexus 5 diyorsunuz da , yağmur yağıyordu evime baya bi uzaktım telefon cebimde yağmurdan sırıl sıklam oldum telefonu düşüncek rahatlıkta değildim :D , arabalar ıslattı falan eve geldim sildim biraz sadece ekranında biraz pantolunmdan bulaşan nem vardı o ara telefonda bi gidip gelmeler oldu , bayramdan önceki günde telefonu 1 metre ya ve ya yok yere düşürdüm ve telefon hala serviste :D adam oksitlenme var dedi cebimdeki telefon yağmurdan oksitleniyorsa ben ona o kadar da güvenmem.

hocam dayanıklılığını test edecek bir maceram olmadı henüz ama, kullanıcı deneyimi olarak Nexus 5 diyorum. Bu arada geçmiş olsun :)
xrople

kişi bu mesajı beğendi.

Her şey yolunda.
wmaraci
wmaraci

daFirenze22 daFirenze22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)
iPhone 5S

Kendi halinde.Meraklı gözlerle inceleyen.

Skala Skala https://mekasosyal.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İletişim Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 32 / 52
  • Ticaret 9, (%100)
tüm iphone serisi ve tüm galaxy s serisi geçti kullandım, tek gördüğüm satışta iPhone' nun değeri düşmüyor. İkinci el de alsan değeri hiç bir şekilde düşmüyor. Eğer ilerde satışını yapıcaksan kesinlikle iPhone 5s ;)

PaTRoN PaTRoN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 730
  • Beğeniler 136 / 100
  • Ticaret 17, (%100)
iPhone der geçerim...

İstanbul Medipol Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ' Sosyal Hizmet
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al