wmaraci reklam

Nasıl projelendirmeliyim?

4 Mesajlar 464 Okunma
wmaraci reklam

Kurklu Kurklu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 78 / 74
  • Ticaret 11, (%100)
Alan adım inceayar.org nasıl projelendirmeliyim kararsız kaldım. Benim aklımda kültür, sanat ve siyaset içerikli paylaşımların yapıldığı bir blog var. Ancak hem bu forumdan hem de kendi çevremden arkadaşlar başka fikirler sundular ve biraz kararsız kaldım. Sizce domaini nasıl projelendirmeliyim? Anlık bir karar verip daha sonra başarız olup domaini öldürmek istemiyorum.

wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
nasıl yapılır gibi bir platform olabilir a dan z ye her ayarın nasıl yapıldığına dair bir site mesela.
Örneğin kullanıcı smart tvsinin ayarlarını nasıl yapacağını bilmiyor siz sitenizde falanca marka smar tv ayarı konu başlıklı makalelerinizi paylaşabilirsini. İnsanlara kendinizi zamanla iyice tanıtıp artık kullanıcılar birşey merak ettiklerinde direk sizin sitenizi kullanmalılar.

ART ART WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Bence çok muhalif bir alan adı bu. Tek kategoride, muhalet konusunda yönlenirseniz sivri bir dille ilgi çekecektir. Muhaletten kastım AKP-CHP kavgası değil; tüm politikacılara, iş adamlarına, rantçılara genel bir muhalefet. Piyasada kısa sürede çok bilinir bir platform halini alır bence.

http://link.tl/hIAv

Kurklu Kurklu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 78 / 74
  • Ticaret 11, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

nasıl yapılır gibi bir platform olabilir a dan z ye her ayarın nasıl yapıldığına dair bir site mesela.
Örneğin kullanıcı smart tvsinin ayarlarını nasıl yapacağını bilmiyor siz sitenizde falanca marka smar tv ayarı konu başlıklı makalelerinizi paylaşabilirsini. İnsanlara kendinizi zamanla iyice tanıtıp artık kullanıcılar birşey merak ettiklerinde direk sizin sitenizi kullanmalılar.

İlk başta aklıma gelenlerden biriydi. Ancak benimde bilgim bir yere kadar ve bilmediklerim için araştırma yapıp, uygulayıp sonra aktarmak lazım oda baya bir zor işe benziyor. O yüzden vazgeçtim.

Bence çok muhalif bir alan adı bu. Tek kategoride, muhalet konusunda yönlenirseniz sivri bir dille ilgi çekecektir. Muhaletten kastım AKP-CHP kavgası değil; tüm politikacılara, iş adamlarına, rantçılara genel bir muhalefet. Piyasada kısa sürede çok bilinir bir platform halini alır bence.

Aklıma en çok yatan bir fikir. Taraf gözetmeyen sadece doğru ve yanlışı söyleyen bir blog.
ART

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al