wmaraci reklam

Radyo Sitesi Daha Çok Dinleyiciye Ulaşma

13 Mesajlar 1.121 Okunma
smmexpress

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
Çok basit bir radyo sitesi kurdum. Sadece playerdan oluşuyor. Reklam vs. düşünmüyorum. Sadece kaliteli müzik dinletmek için yayında. İlk defa radyo sitesi açtım, nasıl daha çok kullanıcıya ulaşabilirim. Fikirlerinizi ihtiyacım var.

Site: http://trte.net

wmaraci
reklam

GClup GClup I Love You Photoshop Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 3, (%67)
Hocam Facebook gibi büyük sosyal paylaşım sitelerinde radyo sitenizi tanıtabilirsiniz, veya Facebook sitesinde hiti yüksek olan sayfalara reklam verebilirsiniz.
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Özelden link atarsan. 4k arkadaşlık hesabımda paylaşırım abi.

Pardon link varmış.
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
canlı yayın yaparsanız sohbet muhabbet hasabı kullanıcıları kendinize bağlayabilirsiniz. Buda kalıcı bir kitle edinmenizi sağlar

wmaraci
wmaraci

ART ART WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba,

Profesyonel bir radyo sunucusu ve yayın yönetmeni olarak canlı yayın yapmanızı tavsiye ediyorum. Diksiyon eksikliklerinizi gidermelisiniz tabi bundan önce. Yanınızda farklı müzik türlerinden hoşlanan arkadaşlarınız da varsa birçok farklı azınlığı radyonuzda toplayabilirsiniz. Rock müzik, klasik batı müziği, jazz, TSM saatleri koyabilir, o çok özlenen Arkası Yarın yayınları yapabilirsiniz.

http://link.tl/hIAv

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

ART adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Profesyonel bir radyo sunucusu ve yayın yönetmeni olarak canlı yayın yapmanızı tavsiye ediyorum. Diksiyon eksikliklerinizi gidermelisiniz tabi bundan önce. Yanınızda farklı müzik türlerinden hoşlanan arkadaşlarınız da varsa birçok farklı azınlığı radyonuzda toplayabilirsiniz. Rock müzik, klasik batı müziği, jazz, TSM saatleri koyabilir, o çok özlenen Arkası Yarın yayınları yapabilirsiniz.

Ben daha çok kaliteli playlist ile günümüzdeki radyolardan daha kaliteli müzik dinletmeyi amaçlıyorum. Youtube, torrent gibi yöntemlerle müziğe ulaşmanın çok daha kolay olduğu bu dönemde radyo sitesini tutturmak zor tabi ancak dediğim gibi ben gelir elde etmekten çok insanlara üstü tozlanmış kaliteli müzikleri dinletmek amacım. Daha çok glam rock, hard rock, 70s, tarzı müziklerden oluşmuş bir listeye sahibim. 4-5 müdavim aslında benim için yeterli.

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)
bu iş sohbetle geyikle olur müzik dinlemek için kimse gelmez.Zamanında açtık radyo sohbet,geyik olursa takip eden oluyor onada twitterdan facebooktan duyurarak dinleyici çekiyorduk.

4trestt 4trestt Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Paylaşım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Bende radyo sitesi açmayı düşünüyorum fakat dinleyici sıkıntısı çekeceğim sanırım.

ART ART WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Mükemmel ancak bu tarz yayınları her yerde bulmak mümkün. Metro FM gibi yozlaşmış radyolardan olmamak için mutlaka mikrofon yapmalısınız diye düşünüyorum.

Ek olarak: İnsanları güldürmek, talk show yapmak zorunda değilsiniz. Akışa göre; belki sanatçıların kısa geçmişlerini paylaşmanız bile etkili olacaktır.
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

http://link.tl/hIAv

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

ART adlı üyeden alıntı

Mükemmel ancak bu tarz yayınları her yerde bulmak mümkün. Metro FM gibi yozlaşmış radyolardan olmamak için mutlaka mikrofon yapmalısınız diye düşünüyorum.

Ek olarak: İnsanları güldürmek, talk show yapmak zorunda değilsiniz. Akışa göre; belki sanatçıların kısa geçmişlerini paylaşmanız bile etkili olacaktır.

Aslında ben artık 70-80'lerin kült olmuş gruplarını neredeyse hiç duyamadığımdan dolayı bu radyo işine girmeye karar verdim:D 18 and life'ı seneler varki hiç duymadım radyoda, tesadüfen playlistimde rastgeldim de hatırladım Bach'ı ve Rick'i :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al