wmaraci reklam

Yeni Başlayanlar için yazdığım makale

5 Mesajlar 1.339 Okunma
smmexpress

Genc Genc Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1606
  • Beğeniler 760 / 441
  • Ticaret 49, (%98)
Yeni başlayanlar için yararı olacağına inandığım bir makale yazdım.Sıkılmadan okumanız dileğiyle

• Son günlerde artan kişisel siteler ve kişisel blogların nedeni insanlara yardımcı olmaktır belkide.Fakat benim düşüncem insanlar küçük bir yardım için bile para kazanma telaşı içinde.Örnek vermek gerekir ise Wordpress kurmak için bazı kişiler 10 tl - 20 tl gibi fiyatlar istiyor.Ve bazı insanlarda bilmediği için parasını verip wordpress kurdurtturuyor.İnternette çeşitli yollarla anlatılan wordpress kurulumu insanların dikkatini çekmiyor ve hemen hazır yolu tercih ediyorlar.Buda onlara pahalıya patlıyor.İnsan Oğlunun geninde bulunun bu hastalık çeşitli yollarla aşılmalıdır.Biz insanlara yardım etmek istiyoruz ve bunun için hiçbir fiyat istemiyoruz.Wordpress hakkında olsun Webmasterlik hakkında olsun hertürlü sorularınıza cevap vermek için hergün çalışıyoruz.İnsanlığa bir nebzede katkımızın olmasını istiyoruz.Herhangi bir blog olmak bize yakışmadığı gerekçesiyle kadromuza katılmak isteyen kişiler var ise faruk@tikyweb.com adresinden bana ulaşabilirler.Son günlerde dahada artan bu rezilliğe bir son vermek amacıyla hedefiyle ilerliyoruz.Aslında insanlar çok basit bir mantıkla gidiyorlar.Önce bu uyanık kişiler dediğim insanlar wordpress nasıl kuruluru internetten araştırıyor ve öğreniyorlar.Sonra bilmeyen insanlara para karşılığında kuruyorlar ve bu işten para kazanıyorlar.Bu para sizce helal mi ? Bence haram bu yolla para kazanan kişi benim gözümde ha iddaa oynamış ha kumar oynamış ya da zina yapmış hepsine eşit bakarım.Belki aranızdan 10 tl nedirki diyenlerde olabilir fakat benim için fiyatı değil küçük bir şey den bile para kazanma telaşı korkuya sokuyor.
•İnsanlık kötü yöne doğru ilerlemekte.Bende bunların önüne geçmek amaçlı kendi bildiklerimi insanlara sunarak bir teşekkürü hak ettiğime inanıyorum.Bende bazı şeyleri bazı kişilerden öğrendim özellikle forumlardan.Bana yardımı dokunan forum olarak sizlere tavsiye edeceğim forum sitesinin ismi WmAraci gerçekten webmasterler için bu işe yeni başlayan kişiler için yararlı bir forumdur.Herkes bildiklerini söyler ve herkes bundan yararlanır.Nese yeniden sitemin amacına döneyim.Yine rastladığım bir olayı anlatayım sizlere.Bir sitede geziniyordum adam tema yapıp satıyormuş.Tema hakkında bilgi adlı linke tıkladığımda okuduklarım beni hayrete düşürdü.Fiyatına birşey demiyorum tema fiyatına isterse 100 tl diyebilir.Lakin fakat ama tema kurulumu yapamayan kişilere ben kurarım 15 tl alırım yazdığını gördüm.Bir insan ticareti bu kadar kötü yapmasının nedeni nedir acaba.Bu para insanların gözünü büyülemiş içinden çıkılmaz bir hal almasına neden olmuş.En yukarıda anlattığım gibi nasıl bir insan googleye wordpress nasıl kurulur yazarsa karşısına çeşitli makalelerle yazılmış 10 çeşit kurma taktikleri karşısına çıktığı gibi wordpress tema nasıl kurulur yazdığındada karşısına farklı farklı yollarla anlatılmış onlarca belkide 100 lerce sitede farklı yorumlar katılarak anlatılmış güzel makaleler var.Fakat insanoğlu okumayı seçmiyor ve wordpress kurmayı bilen kişilere ricada bulunuyor banada kurarmısın diyor tabiki bazı kişiler olsun ben olayım uğraşmak istemez fakat bunun içinde para istenmez.Bir makaleniz vardır wordpress nasıl kurulur ? , wordpress'e nasıl tema kurulur ? gibi onların linkini verirsiniz ve sizden istekde bulunan kişininde öğrenmesini sağlarsınız.Ve ayrıca tabiki birisine iylik yaptığınız içinde sevaba girersiniz.Yani anlatmak istediğim şey insana bir şeyin bir konunun nasıl yapıldığını kavramasında yardımcı olmanız taslağını oturtmanız.Neyin nasıl yapıldığını öğrenirsiniz öğretirsiniz.Ve böylece insanların size bakış açısı değişir onlara adeta bir melek gibi gelebilirsiniz.
•Bu makalem inşallah sizler için yararlı olur.Eğer bir konu hakkında sıkıntı yaşarsanız bana mesaj atarsanız elimden geldiğince size yardımcı olmaya çalışırım fakat hemen hazıra konmayın önceden bir ön araştırma yapın eğerki aradığınız şeyi bulamazsanız ona göre bir e-posta atınız.Emek verilmeden yapılan şeyden hayır gelmeyeceğini hepimiz biliyoruz.Makalemi bitirmek istiyorum fakat anlatılacak okadar çok şey varki birtürlü bitiremiyorum.Sıkıldınız galiba ben bitireyim hepinize okuduğunuz için teşekkür ediyorum.Bir sonraki makalemde görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın.Allah'a emanetsiniz

Kaynak için tıklayınız

Not: Yorumlarınızı Bekliyorum :)

wmaraci
reklam

ByCookie ByCookie webtikk.com Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Yazılar çok karışık. Bir kaç paragraf, satır başı. vs yaparsan daha düzenli durabilir. :)
RuZzGaR SukruKaydak

kişi bu mesajı beğendi.

RuZzGaR RuZzGaR Aaltintas(){ //WmAracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Front-end
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1243
  • Beğeniler 384 / 148
  • Ticaret 3, (%100)
Ömer dediğime katılan bir kişi daha :D

Genc Genc Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1606
  • Beğeniler 760 / 441
  • Ticaret 49, (%98)
Yazılar çok karışık. Bir kaç paragraf, satır başı. vs yaparsan daha düzenli durabilir.
Teşekkür ederim dostum başlarına tire koydum ama nasıl oldu ?

Ömer dediğime katılan bir kişi daha :D
Ahmet Sen hiç konuşma :D

wmaraci
wmaraci

temsan temsan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler.Güzel palaşım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al