wmaraci reklam
lidertakipci

50.000 Lira İle Ne Yapılabilir?

85 Mesajlar 8.552 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam İnternete Yatırabilir Baban Parasını. Örneğin Günlük 20-30k Hitli Bir Haber Sitesi 20-25.000 TL Civarıdır Heralde. Aylık 300 TL'ye Bir Sunucu Kiralayın 3 Aylık. 1500'er Lira Maaşlı 5 de Yazar Alın. AdSense Siteye BGBG Olarak 10 TL Verse Başlarda Günlük 300-350 TL Kazanırsınız. Yanlızca Sunucu ve Yazar Parasını Çıkarır Ama Babanın Emekli Maaşı da Olacağından Aç Olmazsınız. O Yüzden Site Biraz Kar Bırakırsa El İlanları ve Reklam Billboardları Kullanın Farklı Şehirlerde. Günlük Hit 50-60k'ya ulaşınca BGBG de 15 TL'yi bulur. Size Günlük Ortalama 800 TL Gibi Bir Para Bırakır. Yine Aynı veya Farklı Stratejilerle Çok İyi Kazançlar Söz Konusu Olabilir.

.
wmaraci
reklam

elegan elegan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

elbistanli adlı üyeden alıntı

merhabalar 0 kodlanmış 100 yazılım satın alın özel bir sunucu alın kalite bir isim alın bol reklam tanıtım ile aylık 6000 ile 15000 kazanabilirsiniz dilerseniz bu konuda yardımcı olabilirim eger evin 1 odasını firma gibi yaparsanız bu dediklerimi 20 30 milyara yapabilirsin veya ev dışında guzel bir ofisle yapabilirsiniz.. Kendi şahsi kazancım aylık 6 ile 10 milyar arasıdır..

işi tam anlayamadım? yazılım alıyoruz, sunucu alıyoruz, neyi tanıtıyoruz?

• Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

İsa adlı üyeden alıntı

Kardeşim kendi eviniz var mı? Önce bir yerinizi sağlamlaştırın ondan sonra bu tür kazanç getirecek yatırım araçlarını düşünürsünüz.
Babanın eline geçecek olan para öyle yoktan gelmiş bir para değil ki internet kafe, ps salonu gibi yerlere yatırım yapsın. Üstelik baban bir eğitimci olarak bu tür fikirlere asla sıcak bakmayacaktır ben eminim. Ben de memur çocuğuyum o toplu para her zaman ele geçecek bir para değil. Yılların emeğiyle birikmiş bir mebla.
Kısaca demek istediğim buradaki kimse size yatırım konusunda yol gösteremez. Çok istiyorsanız bu işin danışmanları var. Çevrenizde size en uygun yatırım aracını onlar belirler.

Evimiz var, sadece fikir alıyorum hemen yapmayacagiz tabiki

• Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

dargman69 adlı üyeden alıntı

konuyu takip ediyorum. fikirlerin hepsini okudum. ama kimse kurusa bakmasın doğru dürüst fikir sunan pek kimse olmamış... aynı sıkıntı bende de var. üniyi bitirdik, askerliği bitirdik iş yok. çok uzun zamandır işsizim. ticarete atılmayı düşünüyorum...

kafamda bir fikir var. hem konuyu açan arkadaşa bir öneri olabilir, hemde tutarmı forumdaki arkadaşlara sormuş olurum...

fikrim bir nevi collcenter işine benziyor. küçük bir ofis kiralayıp ofis malzemelerini felan koyup, telefon üzerinden satış yapmak.

ürünleri dini konulardaki ürünler olarak düşünüyorum. (herkes çeşitlendirebilir) ayrıca bu ürünleri setler halinde yaparak. kuranı kerim öğrenme seti cd + türkçe mealli kuranı kerim vs vs. paket genişletilebilir...

tabi burada müşteriye ulaşmak lazım. sonuçta tel üzerinden satış yapılacak. bunun içinde facebook ve twitter de bulunan büyük sayfalara reklam vermeyi düşünüyorum. dönüşler sayfalardan olacak.

ofise gelen çağrıları toplayan bir aparat koyup, gelen çağrılara tek tek dönüş yapıp ürünü tanıtıp, kişinin adres bilgilerini felan alarak, kargolamak. kapıda ödeme seçeneği ile.

biraz karışık oldu... fikrimi detaylı olarak yazıya dökemedim :) ama olay kabaca bu. tutarı ne olur acaba. işlermi, yürür mü. forumdaki arkadaşlardan da yorumlarını bekliyorum

Bunun için ofise gerek yok bence, home office yapın :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

mfrkn adlı üyeden alıntı

Hocam İnternete Yatırabilir Baban Parasını. Örneğin Günlük 20-30k Hitli Bir Haber Sitesi 20-25.000 TL Civarıdır Heralde. Aylık 300 TL'ye Bir Sunucu Kiralayın 3 Aylık. 1500'er Lira Maaşlı 5 de Yazar Alın. AdSense Siteye BGBG Olarak 10 TL Verse Başlarda Günlük 300-350 TL Kazanırsınız. Yanlızca Sunucu ve Yazar Parasını Çıkarır Ama Babanın Emekli Maaşı da Olacağından Aç Olmazsınız. O Yüzden Site Biraz Kar Bırakırsa El İlanları ve Reklam Billboardları Kullanın Farklı Şehirlerde. Günlük Hit 50-60k'ya ulaşınca BGBG de 15 TL'yi bulur. Size Günlük Ortalama 800 TL Gibi Bir Para Bırakır. Yine Aynı veya Farklı Stratejilerle Çok İyi Kazançlar Söz Konusu Olabilir.

İyi hoşta, bunu satan niye satıyor ? Çok iyi gelir sağlar oda?

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

elegan adlı üyeden alıntı

İyi hoşta, bunu satan niye satıyor ? Çok iyi gelir sağlar oda?

Satın Alabilirsiniz Dedim Satan Var mıdır Bilmem. O Sizin Onlara Vereceğiniz Teklifle Alakalı.

.

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
5000 lira sermaye ile benle işe gir, sen sermayeni koy ortaya bende bilgi ve tecrübemi parayı kat kat katlayalım :D

not: ciddiyim.

FurkanAkman FurkanAkman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 88 / 54
  • Ticaret 2, (%100)

internetleilgili adlı üyeden alıntı

Hangi servis minibüsü durak kullanır ki ;) servis minibüsleri personel/öğrenci vs taşır :)

Onların geliri çok fazla değil uğraşmaya değmez :)

internetleilgili internetleilgili Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 18 / 20
  • Ticaret 3, (%100)

Furkan Akman adlı üyeden alıntı

Onların geliri çok fazla değil uğraşmaya değmez :)

tek başına 1000tl bence az değil ;)
tek derken bırakmasından bahsediyorum. birde alışı var. günde 6trk atsan iyi para yinede

elbistanli elbistanli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)

elegan adlı üyeden alıntı

işi tam anlayamadım? yazılım alıyoruz, sunucu alıyoruz, neyi tanıtıyoruz?

mesela scriptler ve saglam sunucu ys belgesi vs firma belgeleri detayı anlatabilirim hakkını verirseniz 50 milyara aylık 10.000 kazanırsınız 5 ayda paranızı cıkarırsınız ömürlük iş yaparsınız

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al