2500 ziyaretçili siteden ne kadar kazanılır?

25 Mesajlar 3.501 Okunma
smmexpress

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Günlük ortalama 4-5 tl kazanırsınız hocam .

Tecrübeyle sabittir.

wmaraci
reklam

elis elis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Yav Bu 2500 hit'e 15 lira kazanırsın Diyenler Hiç O hite O parayı Kazanmışmı Merak Ediyorum.
%3 Sayfa TO değeri olsa 75 tık eder ; TBM : 0.15 olsa
75x0.15 :11,25 tL yapar ki Bu oranları tutturmanız da Zordur.

Arkadaşım emin olmadan öyle demeyin. Bu başlıkta 2. sayfadaki yazımı okursanız demek istediğimi anlarsınız.
Sitenin Mobile uyumlu olmasının ,içeriğin ve reklam düzeninin önemi büyük elbette. Yani burada sitemin hangi site olduğu belli olmasaydı Adsense görüntüsü çeker yayınlardım.
hatta şöyle bir örnek sunayım bu gösterdiğim Örnek Ağustos ayından herhangi bir güne ait.
hit 3180 olduğu bir günündür

13.852 -172--1,24%--0,15 TL-1,83 TL-25,37 TL
Elbetteki tbm yüksek tutan mobil cihazlara uyumlu olan sitemin Mobil girişinin çok olması ve mobil tbm değerinin Masaüstü girişlere göre daha yüksek olmasından kaynaklanıyor.
Bu neki benim gibi site yapan bir bayan arkadaşımın Tesettür üzerine kurduğu sitesinin hiti 2500-3000 arası günlük kazancı 45-50 tl. Tabi birazda şans işi desek yanlış olmaz

nazarca.com

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

nazarca adlı üyeden alıntı

Arkadaşım emin olmadan öyle demeyin. Bu başlıkta 2. sayfadaki yazımı okursanız demek istediğimi anlarsınız.
Sitenin Mobile uyumlu olmasının ,içeriğin ve reklam düzeninin önemi büyük elbette. Yani burada sitemin hangi site olduğu belli olmasaydı Adsense görüntüsü çeker yayınlardım.
hatta şöyle bir örnek sunayım bu gösterdiğim Örnek Ağustos ayından herhangi bir güne ait.
hit 3180 olduğu bir günündür

13.852 -172--1,24%--0,15 TL-1,83 TL-25,37 TL
Elbetteki tbm yüksek tutan mobil cihazlara uyumlu olan sitemin Mobil girişinin çok olması ve mobil tbm değerinin Masaüstü girişlere göre daha yüksek olmasından kaynaklanıyor.
Bu neki benim gibi site yapan bir bayan arkadaşımın Tesettür üzerine kurduğu sitesinin hiti 2500-3000 arası günlük kazancı 45-50 tl. Tabi birazda şans işi desek yanlış olmaz

Beni yanlış anladınız. Genel içerikli ( Sizin gibi Bayanlara yönelik içerik sunan) sitelerde bu söylenen oranı yakalamak zordur. Sizin kendi siteiz için verdiğiniz örnekte hitiniz söylenenin 2 katı ve kazancınız anca 25 tl olmuş.

Yoksa 400 hite günlük 70-80 lira alan insanları biliyorum. Ama içerik Niche değil ve türkçe ise, 2,5 k ya 25 tl oldukça zor ihtimal
Şayet 25 tl kazanmış olsanız BGBG :10 tL olması demek. Gerisini siz hesaplayın

Benim Mobil girişlerde to %2 TBM : 0.12 civarında seyrediyor. Ancak bunda yazın etkisi de oldukça büyük. Kış aylarında TBM ve to oranları daha çok artıyor

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

oorka oorka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 36 / 101
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam tahmini bir deger bence yok çünkü reklamlar site icerigine göre çıkıyor ve ona göre TBM veriyor bı arkadasın günlük 20 k hiti var ama günlük kazancı 5 tl yi gecmiyor

wmaraci
wmaraci

elis elis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
Tabi dönemde çok önemli Yaz aylarında hem hitler de azalma oluyor,hem tbm değerleri kışa oranla çok daha düşük oluyor.
Bu arada Mağara adamı benim örnekte verdiğim günün hiti 3180 arkadaşın sorusu 2500 yani iki katı değil. Fakat söylediğin bir çok şeye bende katılıyorum.Ayrıca 3180 hit Ağustos başı Bayramdan hemen sonraki zamanlara ait. Haliyle o dönemlerde tbm ve hitler iyice azalmıştı.

nazarca.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al