wmaraci reklam

Warez Temaları Kullanma

16 Mesajlar 9.137 Okunma
wmaraci reklam

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Bazen ekliyorlar. Bunuda çözmek zor değil. 10-15 tane .php dosyası var aç bak azacık anlayışı olan anlar zaten. Ve link çıkartma aracından siteni test et dışarıya tanımadığın link varsa temada gizlenmiş linktir. Tema arka fonuna uygun eklerler yada display none benzeri kodla gizlerler.

Bir kaç kere karşılaştım onla display none yapıp gizlemişler, yani varsa belli olur diyorsunuz? Peki diyelim biz warez tema kullandık yapımcı da bunu gördü yasal yollara başvurdu, temayı kaldırdığımız an suçlamaları üzerimizden atabilir miyiz bir daha o temayı kullanmassak?

wmaraci
reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network &amp; Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

Bir kaç kere karşılaştım onla display none yapıp gizlemişler, yani varsa belli olur diyorsunuz? Peki diyelim biz warez tema kullandık yapımcı da bunu gördü yasal yollara başvurdu, temayı kaldırdığımız an suçlamaları üzerimizden atabilir miyiz bir daha o temayı kullanmassak?

Elbette kodlara bakarak çözmek mümkündür. Yasal yollara başvurabilir. Fakat bunun için avrupa mahkemesi felan oda Türkiye için işe yaramaz. Ve 1 temanın warezini kullanan on binlerce siteler var. Kimseye birşey olmuyor. Ama Türkiyeden tema satıcısının temasını kullanırsan kolay mahkemeye verebilir. Herşeyden önce belirmek isterim yasal yolları düşüneceğimize kul hakkını düşünelim ve warez tema ve benzeri yöntemleri kullanmayalım. Herkes parasını verip kullansın veya ücretsiz dağıtımlardan yararlansın.

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)
ücretsiz yemek tarifi teması bilen varsa paylaşabilir mi o zaman

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Elbette kodlara bakarak çözmek mümkündür. Yasal yollara başvurabilir. Fakat bunun için avrupa mahkemesi felan oda Türkiye için işe yaramaz. Ve 1 temanın warezini kullanan on binlerce siteler var. Kimseye birşey olmuyor. Ama Türkiyeden tema satıcısının temasını kullanırsan kolay mahkemeye verebilir. Herşeyden önce belirmek isterim yasal yolları düşüneceğimize kul hakkını düşünelim ve warez tema ve benzeri yöntemleri kullanmayalım. Herkes parasını verip kullansın veya ücretsiz dağıtımlardan yararlansın.

Ben kullanacağımdan değil, yarın öbür gün biz de başlarız tema yapımına, öğrenelim diye sordum, anlamadığım nokta şu temayı kaldırırsak kullanımdan affedilir miyiz ceza yemekten?

wmaraci
wmaraci

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network &amp; Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

Ben kullanacağımdan değil, yarın öbür gün biz de başlarız tema yapımına, öğrenelim diye sordum, anlamadığım nokta şu temayı kaldırırsak kullanımdan affedilir miyiz ceza yemekten?

Her işte olduğu gibi bu durumdada yapımcı kaldırmanızı ister. Kaldır ve adama kaldırdım diye mail atarsınız olur biter. Aksi halde 3-5 güne mahkemeye verebilir.

bilizyon bilizyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

EnderGrafik adlı üyeden alıntı

O temalari kimse hayrina dagitmiyor.bunu unutmayin. Icine bir kod ekleyip dagitiyorlar. Bu kodlar da bir zaman sonra ya sitenize ya hostinginize yada hitinize zarar veriyor google'da kodda ki hatayi tespot eder etmez sizi down ediyor. Denemek bedava :)

Aynen bu olayı dikkate al , sana tavsiyem para verip kendine özgün bir tema al. Bu seni kararın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al