wmaraci reklam

İphone 5C mi , Yoksa 5 mi ?

16 Mesajlar 2.167 Okunma
smmexpress

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
babamda 5c var. hiçbir sorun yaşadığını görmedim. zaten 5c 5s in arasındaki fark sadece 5c nin plastik olmasıymış. (ben öyle duydum) ama tabi ki 3 ü arasından 5s alırdım.

wmaraci
reklam

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

Balerin adlı üyeden alıntı

5sin boyutu 5ile aynımı peki eğer daha büyük değilse 5s alacağım.

Daha uzun ve ince

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
hocam aslında 5s kullandım 2 hafta. ırağa babamın bir arkadaşı gitmişti. orada cep telefonları çok ucuz diye duyduğumdan iPhone 5S 32 GB istedim. babam da ondan 1 hafta önce 4s almıştı. 5S gelince babam ücretini ödedi. 2 hafta gevey ile kullandım. gerçekten çok havalı bir telefon. parmağımızı koyunca açılıyo falan :rolleyes: sonra babamla cihazları değiş tokuş ettik babam pasaportuna kaydetti telefonu. şu an 4s kullanıyorum. f/p ve ergonomi arıyorsan 4s al. ben havalıyım param cebimde diyorsan 5s'ten şaşma ;)

.

Balerin Balerin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 26 / 50
  • Ticaret 11, (%100)

mfrkn adlı üyeden alıntı

hocam aslında 5s kullandım 2 hafta. ırağa babamın bir arkadaşı gitmişti. orada cep telefonları çok ucuz diye duyduğumdan iPhone 5S 32 GB istedim. babam da ondan 1 hafta önce 4s almıştı. 5S gelince babam ücretini ödedi. 2 hafta gevey ile kullandım. gerçekten çok havalı bir telefon. parmağımızı koyunca açılıyo falan :rolleyes: sonra babamla cihazları değiş tokuş ettik babam pasaportuna kaydetti telefonu. şu an 4s kullanıyorum. f/p ve ergonomi arıyorsan 4s al. ben havalıyım param cebimde diyorsan 5s'ten şaşma ;)

Daha iki hafta önce 5 kullanıyordum yani 4 serisini kullanmadım ama yeni bi iphone kullanıcısı değilim 5s e bugün gidip bi turkcell de bakayım eğer boyutu filen iyiyse 5s alırım büyük bi ihtimal.

wmaraci
wmaraci

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

Balerin adlı üyeden alıntı

Daha iki hafta önce 5 kullanıyordum yani 4 serisini kullanmadım ama yeni bi iphone kullanıcısı değilim 5s e bugün gidip bi turkcell de bakayım eğer boyutu filen iyiyse 5s alırım büyük bi ihtimal.

hocam boyutlar arasında en küçük bir fark yok. 5s'in çerçevesi biraz daha dar diye biliyorum hepsi bu. cihazları boyut ,teknik özellikler ve performans bakımından karşılaştırmak isterseniz kiyas.la sitesine bakabilirsiniz. 5s alırsanız kesinlikle space gray rengini alın. 4s ve 5'in siyah renklerinin karışımı ve çok güzel bir renk.

.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
kesinlikle 5c, 5 de problemler var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al