freelance iş ilanları

PR Güncellemesi Yalan Mı Oldu? :D

4 Mesajlar 598 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)
Uzun zamandır foruma hatta bilgisayara giremiyorum. 2 ay öncesinden beri PR güncellemesini bekliyordum. Şimdi baktım yine olmamış. Yalan mı oldu bu güncelleme? Google'nin ne yaptığı belli değildi artık hiç bir şey yapmıyor gibi :D Bir çok Seocu arkadaş 1 hafta içinde güncelleme olacaktı dedi oda olmadı nedense. Çok güvenmiştim onlara :D

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)
wmaraci
reklam

salichomg salichomg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Network Manager
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 18 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
hic kimse tam olarak guncelleme zamanini bilemez cunki guncellemeler rasgeledir :) boyle seylere umit baglamayin.
En iyisi pr diye birsey vardigini tamamen unutun her gun kontrol etmeyi birakin boylece zmn daha hizli geciyor ve bir gun bakiyon ana pr yukselmis iste o zmn super surpriz oluyor.

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)

salichomg adlı üyeden alıntı

hic kimse tam olarak guncelleme zamanini bilemez cunki guncellemeler rasgeledir :) boyle seylere umit baglamayin.
En iyisi pr diye birsey vardigini tamamen unutun her gun kontrol etmeyi birakin boylece zmn daha hizli geciyor ve bir gun bakiyon ana pr yukselmis iste o zmn super surpriz oluyor.

Olur mu ya :D Bu işlerin en zevkli yanı bunlara her gün bakmak ve her güncelleme olmadığını gördüğünde Google'a küfür etmek :D
nettebilgi

kişi bu mesajı beğendi.

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)

Tarikb Tarikb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
bende en son bakmayı bıraktığımda googleın artık pr ye eskisi kadar değer vermediğini okuyordum her yerde. o günden beri ben de değer vermiyorum. :D

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al