wmaraci reklam
lidertakipci

Blog için ekip?

12 Mesajlar 2.264 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Yanlış yerde ise özür dilerim ücretli çalışan aramadigim için buraya açtım
Aklım bir site projesi var genel tarz bi isim buldum alacağım yarın yada pazartesi. Amacım ilk etapta blog kurmak daha sonra soru cevap kısmını da aktif etmek.
Sitenin amacı güncel haberleri kesinlikle kendimiz yazıp paylaşacagız kopyala yapıştır,alıntı içerik vs olmadan yazılarımızı yazacağız. Teknoloji,oyun,blogculuk,eğitim, sağlık,sinema gibi alanlarda daha çok internet ,teknoloji,sinema,oyun alanında yazılar yazacağız.
Domain+hostu alıyorum açılış için hediye domain vereceğim ben karşiliyorum hepsini.özel blog teması da çizeceğim ortak satış karşılığı kodlatmaya çalışacağım.

Ama bu işler tek kişi yürütülemez benle birlikte yazar olmak isteyen arkadaşlar arıyorum yazar rütbesiyle benle çalışmak isteyenleri beklerim. Garanti para vaad etmiyorum yada kesin para kazaniriz diye bir iddiam yok ama mesela reklam sattik 15 TL 3 kişiysek 5 TL eşit paylaştirilacak adaletli olmak açısından.
Site için 2-3 gün sonra 7 adet makale satın almak için para yatıracağim siteyi açmaya yakin makaleleri teslim alacağım.
Host sınırsız alastyr den alacağım. Emek ve maddi açıdan biraz masraflı olacak benim için. Gelir kazanınca ortak paylaşılması şartı ile benle yazarlık yapmak isteyen arkadaşlar arıyorum
Günde x makale şartım yok kesinlikle insan değil mi aksilik vs olabilir istediğim uygun olduğu anlar makale yazması.

Evde değilim yarin dönünce domain+ host alacağım tema çizimlerine başlayacağım siteyi kurup bakım moduna alacağım kategoriler,ayarlar,Seo hepsini yapacağım bu arada temayı kodlatmaya çalışacağım. Biraz makale sayisi artınca UzmanSeo arkadaştan Seo çalımsası+ mobil uygulamada satın alacağım. Hepsini bir anda karşılayacak param yok domain+host+ 7 makalenin parası hazır .

Tek başıma buyutmem imkansız bu işi birlikte çalışalım her kazandığımız kardeş payı yapılsın. Unutmayın bu işlerde karşılıklı güven gerekir ben güvende sorun çıkarmayacak arkadaş arıyorum.

İsteyen var ise PM atabilir yada yorum fark etmez . tek olmaz bu iş gelin birlikte yapalım

wmaraci
reklam

elsalvador elsalvador WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 16 / 24
  • Ticaret 1, (%0)
Ben varım hocam.Daha önce çok kez blog yazdım özgün şekilde.
FiberTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

GALATASARAY!

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Hayırlısı diyelim hocam, ekip kurmak biraz zordur.
Ecancan

kişi bu mesajı beğendi.

Agora Agora Engin denizler Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 36 / 108
  • Ticaret 26, (%100)
Çorbada katkımız bulunsun. Güzel niyetiniz yeterli. Domain önerisi için pm atıldı.
FiberTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

demirr demirr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 8 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Pek, sık yazamam işlerimden dolayı fakat yine 2 gün'de 1 yazabilirim :). Eğer uygun görürseniz tabii ki.
FiberTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar hepinizi not alıyorum bende dahil 5 kişi oluyoruz o zaman bir birimize bir saygısızlık vs olmadığı surece ve siteye bir şey olmadığı surece hakkınızı kazandoğim zaman eşit şekilde paylaştiracağım sizi kandırsam bile yukarda Allah var.
Başta yazar yetkisi veririm sonra çabalara gore yukselirsiniz. Eğer kazanırsak bir şeyler hepimiz eşit olacağız. Ekipten ayrılmak isteyen yada görevini yapmayıp çıkarılan olmadığı surece yeni arkadaş alımı olmayacak gerekmedikçe.
Kurulum bitince tema kodlanması yapilacak inşallah o iş bitince hepiniz bilgilendirileceksiniz.
Hepimiz insaniz her gün makale zorunluluğu koyamam ama 3 günde 2 günde 1 makale yazmanız bile yetecektir.

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Sadık bir ekip kurmak bu zamanda çok zor iş, hayırlısı diyelim yinede..

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

Economist adlı üyeden alıntı

Sadık bir ekip kurmak bu zamanda çok zor iş, hayırlısı diyelim yinede..

Hocam her şeyden önce Allah a guveniriz ben adam işini yapmış ama mazeretsiz durdum yete onu gruptan tamam yada payını vermemezlik etmem kul hakkını elbet alır sonra benden ama bunun bu dünyada olmasını isterim ahirette değil.
Ben 4 başvuran arkadaşıma teşekkür ederim ben onlara güveniyorum üstelik ağır şartlarda değil düzenli yazmaları önemli değil haftada 2-3 yazı girmeleri bile yetecektir. Ben onlara iyi niyetimi göstermek ve kul hakkına verdiğim önemi göstermek için gereken her şeyi yazdım buradan onlarında ayni hassasiyeti bana göstereceklerinden eminim
Economist Gurur Altay

kişi bu mesajı beğendi.

alpfoutley alpfoutley Twitch tasarım yapılır. Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Designer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 43 / 12
  • Ticaret 6, (%100)
Teknoloji ve özellikle Apple & iOS içeriği olursa katılmak isterim hocam.

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Genel blog alan adı satın alındı. Kusura bakmayın su anda gerekmediği surece ekibimiz tamdır. Arkadaş gerektiği ilk seferde liste başı olacaksınız. Şu anda 5+1(ben) kişilik ekip tamamdır. Yeni alım olmayacak ayrılan vs olmadığı sürece. Tema çalışmalarüna başlandı. Bilenadam.org teması hazır olunca kurulumlarına başlanacaktır

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al