freelance iş ilanları

Hangi projeye yönelmeliyim?

13 Mesajlar 2.068 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BKD BKD WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 130
  • Ticaret 11, (%100)
Bütün ülke domainleri değerlendirilebilir bence. Her bir site site için günlük ortalama 3TL adsense geliri elde etseniz 4x3=12 TL günlük, 30x12=360 TL aylık geliriniz olur fena değil bence.

wmaraci
reklam

lmontube lmontube Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek özel
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad J** H**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 1, (%0)

Morbid adlı üyeden alıntı

Aslında vipdizi.co, vipfilm.co, vipoyun.co, vipindir.co, vipvideo.co serisi ile bir de ekip kurarak ilgilenmek fakat dizi ve film konusunda şüpheciyim. Dizi ve film konusunda pek tecrübeye sahip değilim.

ben sahibim dizi konusunda dizileri ve filmleri reklamsiz kendi site logonla birlikte verebilirim...sana bedava hepsinide sana ben upload edecem ...3 vds var elimde sen dizinin konusunu keyworunu bütün islemlerini yapcaksin ...yanlizca ben asya dizi hastasiyim asya dizide olsun sadece yabanci dizi deil....kendi sitem vardi yapcaktim scprit satan adam yüzünden keyfim kacti bari sana yarasin...diziler nette ilk olmasada 2.ci kesin senin sitende olcak ....yeni basladim ama hevesim kacan yer www.lmontube.com

KraL41 KraL41 #banaoylebakma Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wp Cooder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 17 / 114
  • Ticaret 15, (%93)

lmontube adlı üyeden alıntı

ben sahibim dizi konusunda dizileri ve filmleri reklamsiz kendi site logonla birlikte verebilirim...sana bedava hepsinide sana ben upload edecem ...3 vds var elimde sen dizinin konusunu keyworunu bütün islemlerini yapcaksin ...yanlizca ben asya dizi hastasiyim asya dizide olsun sadece yabanci dizi deil....kendi sitem vardi yapcaktim scprit satan adam yüzünden keyfim kacti bari sana yarasin...diziler nette ilk olmasada 2.ci kesin senin sitende olcak ....yeni basladim ama hevesim kacan yer www.lmontube.com

Aslın da film upload etseniz, sizinle iş yapabilirdik.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al