wmaraci reklam
lidertakipci

.CO Domainler Çok Para Edecek Efsanesi! Paranızı Boşa Harcamayın!

126 Mesajlar 18.029 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

KingStar adlı üyeden alıntı

.co değerlenecek arkadaşlar. Bir iki .co'ya olumsuz gözle bakıyor diye o domain çöp değildir. :)

.co çöp değil. Elbette değerlenecek. ama diğerleri gibi. seo yap, reklam ve ve saire yöntemle değerlensin. boşu boşuna .co al kendisi değerlenirmi? :D bazi domainlerde .co güzel duruyor o ayrı konu.

wmaraci
reklam

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Tural abi projeden bol neyimiz var? :D

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

KingStar adlı üyeden alıntı

Bende diyordum FilmleriTV websultandan sonra wmaracına ne zaman gelecek diye :)

Websultandan çok daha önce burdaydım küçük kardeşim sen kafanı yorma bu konulara:)

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Her konuna yazmıyorum, her insanın tartışacak bir karakteri, prensibi vardır. Sana bakıyorum da gerçekten tartışma içerisine girmedigim için halime şükrediyorum. :)

Yahu merak ediyorum gerçekten bu insanı kaideye alan var mı? Varsada, kendisiyle aynı benzer karakterli kişilerdir. Bu konuları hangi niyetle açıldıgının farkındayız, herkes farkında ben bu adama niye cevap vermiyorum? Kör degilsiniz görüyorsunuz. Yönetim tarafından her konun takip altında, bunuda unutma. Yaşın, yanında çırada yanmasın şu adama artık itibar etmeyin. Açtıgı konu bile gülünç, ilginç Domain bilgisi deseniz yerler altında. Farklı bir tartışmaya girmeyecem, yani bu konu altında farklı bir yorumum olmayacak. :) sonra demesinler yazmıyor, itibar etmiyorum bu sahıslara. Az sonra kankalarıda gelir, gülerler, oynarlar ohh derler Economist bitiyor, sen beni reklam ediyorsun, teşekkür ederim bu davranışın için reklam iyidir. :) Kolay gelsin..

Saygılarımla,
Economist
BertugErdem viplcruel KerimYaman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Diyalog Diyalog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Medya Editörü
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 36 / 100
  • Ticaret 10, (%100)
Yabanaci dillerde cogu onemli onemsiz uzantisi alinmis.Bence .co ulkemizde tercih edilmemisin en onemli sebebi dillimize uygun olmadigindan dolayi.

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)
ben domain uzantısına bakmam arkadaş eğer alacağınız domain çakma bişeyler içermiyrsa net,org,co,me alan adlarını alabilirsiniz

önemli olan sitenin içeriği ama şöyle domainciler para kazanmak istiyorsa co,me tarzı domainler çok para etmez açıkçası
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

narhosting narhosting Backlink Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 85 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
Co bana gore favoriler arasinda cunku 3 karakterli ve jenerik domainler cok fazla -_-

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Bu konu nekadar uzadı böyle, değerlenecek diyenler alsın değerlenmiyecek diyenlerde almasın, şuan birsürü boşta .co uzantılı domain mevcut ve ben googlede çalışan birinden bu yönde tavsiye almama rağmen reglemiyorum. Tek bir domain hoşuma gitti belki .co olarak sadece onu reglerim.

Ek olarak
GccTLD .co .in benim için hangisi daha hoş ise onu alırım

holiday.co almak var birde holiday.in almak var, ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım.
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Economist adlı üyeden alıntı

Her konuna yazmıyorum, her insanın tartışacak bir karakteri, prensibi vardır. Sana bakıyorum da gerçekten tartışma içerisine girmedigim için halime şükrediyorum. :)

Yahu merak ediyorum gerçekten bu insanı kaideye alan var mı? Varsada, kendisiyle aynı benzer karakterli kişilerdir. Bu konuları hangi niyetle açıldıgının farkındayız, herkes farkında ben bu adama niye cevap vermiyorum? Kör degilsiniz görüyorsunuz. Yönetim tarafından her konun takip altında, bunuda unutma. Yaşın, yanında çırada yanmasın şu adama artık itibar etmeyin. Açtıgı konu bile gülünç, ilginç Domain bilgisi deseniz yerler altında. Farklı bir tartışmaya girmeyecem, yani bu konu altında farklı bir yorumum olmayacak. :) sonra demesinler yazmıyor, itibar etmiyorum bu sahıslara. Az sonra kankalarıda gelir, gülerler, oynarlar ohh derler Economist bitiyor, sen beni reklam ediyorsun, teşekkür ederim bu davranışın için reklam iyidir. :) Kolay gelsin..

Saygılarımla,
Economist

Sevgili Economist,
Ben de ne zaman konuya teşrif edeceksin diye bekliyordum. Bu .CO olayından en çok ekmek yiyen siz olduğunuz için üstünüze alınmanızı haksız bulmuyorum. Domain bilgimi daha 3-4 ay önce "Paypalla Nasıl Domain Alıcam" diye konu açan arkadaş mı sorguluyor. Yazdıklarımda yanlış gördüğün bir yer var mı? Varsa çekinmeden söyle. De ki bu .CO domainler GccTLD değildir sen ne saçmalıyorsun. Buna kabulüm ancak içi boş laflarla bu adama itibar etmeyin demen sizin kalitenizi gösteriyor zaten.

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

Economist adlı üyeden alıntı

Saygılarımla,
Economist

Eco, bana göre burada gülünç olan tek kişi varsa o kişide sensin, yaşının ve isminin gerçek olduğunada inanmıyorum. Hatta forumda çoklu üyeliğin olduğunada eminim, şimdi bunları geçelim. Bizim burada forumumuzda bak farkındaysan forumumuzda diyorum, biz böyle 3-5 arkadaş takılıyoruz ve domain satarken senin gibi adamlara mesaj atıp .co domain satma demiyoruz.
Ben domain satmaya başladım bana mesaj attın konumu kopyalama dedin, acaba bunu kaç kişiye yaptın diye hep merak etmişimdir. Bunu da nasıl öğreneceğim biliyor musun, bütün alan adı satışı yapan arkadaşlara soracağım. Merak etme forumda senin ne olduğunu herkes anlamış, skype'ımı ekleyen bana seni soruyor. Şimdi isminin ne olduğunu bilmiyorum whois'de filan farklı burada farklı o yüzden senin adın "anonim" olsun bu daha güzel yakışıyor sana. Her yazında bizi baltalıyorsun görmüyoruz sanma, o çeneni kapatıp ya otur ya da bütün foyanı ortaya dökelim hangisini tercih edersen ?

Saygılarımla
Ferdi Şahin
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al