wmaraci reklam
lidertakipci

Webmaster Destek "Reklamlaşma ve Yorumlaşma" Grubu

7 Mesajlar 920 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BerkUzun BerkUzun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 32 / 13
  • Ticaret 2, (%100)

Webmaster Destek "Reklamlaşma ve Yorumlaşma" Grubu

Selamun aleykum,

✮ ✮ ✮ ✮ Webmaster Destek ✮ ✮ ✮ ✮

Amacımız Webmaster'ların destekleşmesi, kaynaşması, yardımlaşması, yorumlaşması ve reklamlaşmasıdır. "Webmaster Destek" grubunun ilk amaç ve temeli budur. Lütfen belli kurallar içinde grup düzenini bozmadan dostlarınız ile yardımlaşın. Grup düzeni ile ilgili sorunlarınız varsa yetkili kişiler ile iletişim'e geçin.

✮ ✮ ✮ ✮ Grup Kuralları ✮ ✮ ✮ ✮ ✮

1. +18 argo içerikli yazışmalar, yorumlaşmalar bulunamaz.
2. Belli başlı kurallara uymayan kullanıcılar gruptan uzaklaştırılacaktır.
3. Reklam yapmak yasaktır, konu paylaşımı vs. dahil değil).
4. Birbirlerinizi rencide edici kelime türleri yayınlamak yasaktır.
5. Siyasi görüş ve düşünce yayınlamak yasaktır.
6. Grup huzurunu bozucak davranışlar sergilemeyin.
7. Grup ile sorunlarınızı lütfen yöneticilere bildirin.

✮ ✮ ✮ ✮ Yöneticiler ✮ ✮ ✮ ✮

✓ Berk Uzun
✓ Furkan Yürümez
✓ Tayfun Güler
✓ Cüneyt Emre Topal

Bilgi: Arkadaşlar kurduğum gruba sınırlı sayıda üye alınacaktır, grup sürekli güncel kalıp yorumlaşma sürekli olucaktır.

Grup Link: Webmaster Destek

wmaraci
reklam

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
reklamlara tıklama enınde sonunda bandır hocam hatta bu konunun acılması bıle adsense ıcın ban sebebıdır ve bildigim kadarıyla wm'de yasaktır. Adsense banlayınca sonra neden banlandım dıye hesap acmaya calısırsınız sizin için diyorum bıunun fazla bi getirisi olmayacağı gibi ban yersiniz. Dostca tavsiye. Ha reklama tıklamaksa mesele ben size daha iyi bir yöntem sunayım. Açın ingilizce çeviri ilede olsa bir site sağlık sigortası gibi alan adları ile. Afrikadan insanlarla dostluk kurun yada yurtdısı olan başka yerlerden. sitenizi tık bası fazla veren konularda ilk 5-6 ya sokun (google fazla şüphelenmesin) sonra tıklatın birazınıda tıklayacak kişilere verin mesela tık başı 15 lira aldınız ise 5 lirasını adama verin 3 te birini vs vs ama enınde sonunda ban bence.

• Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 32 / 13
  • Ticaret 2, (%100)

C-Uruc adlı üyeden alıntı

reklamlara tıklama enınde sonunda bandır hocam hatta bu konunun acılması bıle adsense ıcın ban sebebıdır ve bildigim kadarıyla wm'de yasaktır. Adsense banlayınca sonra neden banlandım dıye hesap acmaya calısırsınız sizin için diyorum bıunun fazla bi getirisi olmayacağı gibi ban yersiniz. Dostca tavsiye. Ha reklama tıklamaksa mesele ben size daha iyi bir yöntem sunayım. Açın ingilizce çeviri ilede olsa bir site sağlık sigortası gibi alan adları ile. Afrikadan insanlarla dostluk kurun yada yurtdısı olan başka yerlerden. sitenizi tık bası fazla veren konularda ilk 5-6 ya sokun (google fazla şüphelenmesin) sonra tıklatın birazınıda tıklayacak kişilere verin mesela tık başı 15 lira aldınız ise 5 lirasını adama verin 3 te birini vs vs ama enınde sonunda ban bence.

Ben reklam dedim ama rekalam serbest anlamında biz yorumlaşıyoruz. ;)

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
ben bu cümlenize göre yazdım :) bildigimide yazdım gerisi size kalmış.. ;) Arkadaşlar kurduğum gruba sınırlı sayıda üye alınacaktır, grup sürekli güncel kalıp reklamlara tıklama yorumlaşma sürekli olucaktır.

Ek Olarak: Bu dediğiniz iş ancak binlerce sağlam kişiyle olur ban yemeden yapılsın getirisi iyi olsun google anlamasın ki oda imkansızdır. Düşünün 3 ay boyunca aynı ipler haftada birde olsa reklama tıklasın
BerkUzun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 32 / 13
  • Ticaret 2, (%100)

ben bu cümlenize göre yazdım :) bildigimide yazdım gerisi size kalmış.. ;) Arkadaşlar kurduğum gruba sınırlı sayıda üye alınacaktır, grup sürekli güncel kalıp reklamlara tıklama yorumlaşma sürekli olucaktır.

Ek Olarak: Bu dediğiniz iş ancak binlerce sağlam kişiyle olur ban yemeden yapılsın getirisi iyi olsun google anlamasın ki oda imkansızdır. Düşünün 3 ay boyunca aynı ipler haftada birde olsa reklama tıklasın

Düzelttim.

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

sizin için en iyi karar oldu emin olun :) Ben bu işi kafaya koydum 3-5 bin bulup buluşturup abd kültür derneği gibi iyi bir yerde ana dil gibi ingilizce öğrenip ingilizceye yönelecem ve açtığım sitelerde günlük 200 tıkı rahat alacağımı düşünüyorum buda gunluk 100 tl yapar en azı. Aylık 3 bin ilerki zamanlarda yeni sitelerle aylık rahat bi 5-6 kazandırır dıye dusunuyorum tavsiye ederim. TÜrkçe sitelerde cok zor. Ayrıca iyi ingilizcesi olan en iyi yabancı forumlarda oluyor onlar zaten neredeyse her bildigini paylaşır yabancılar ve cok sey öğreniriz
BerkUzun

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 32 / 13
  • Ticaret 2, (%100)

sizin için en iyi karar oldu emin olun :) Ben bu işi kafaya koydum 3-5 bin bulup buluşturup abd kültür derneği gibi iyi bir yerde ana dil gibi ingilizce öğrenip ingilizceye yönelecem ve açtığım sitelerde günlük 200 tıkı rahat alacağımı düşünüyorum buda gunluk 100 tl yapar en azı. Aylık 3 bin ilerki zamanlarda yeni sitelerle aylık rahat bi 5-6 kazandırır dıye dusunuyorum tavsiye ederim. TÜrkçe sitelerde cok zor. Ayrıca iyi ingilizcesi olan en iyi yabancı forumlarda oluyor onlar zaten neredeyse her bildigini paylaşır yabancılar ve cok sey öğreniriz

Haklısınız...
UrcBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al