Merhaba arkadaşlar üniversiteden yeni mezun oldum ve yüksek lisans paramı ve masraflarımı çıkarmak için sigortalı iş aramaktayım. Kısaca kendimden bahsedeyim.
----------------------------------------------------------------------------

Burak Çınar 23 yaşındayım. Ankara'da yaşıyorum.

Hacettepe Üniversitesi Aktüerya Bilimleri Mezunuyum. (4 yıllık 2010-2014)

Aynı zaman Açıköğretim Fakültesi İşletme mezunuyum. (4 yıllık 2009-2013)

Şuan Uzaktan öğretim ile Atatürk üniversitesi İş sağlığı ve güvenliği okuyorum. (2 yıllık 2013-2015)

Bu yıl yüksek lisansa da başlayacağım Aksaray Üniversitesi İş sağlığı ve güvenliği bölümünde 1 yıl sürecek. Bu bitince direk olarak B sınıfı sınavına girme hakkım oluyor.

Bu üniversitesi yaşamım boyunca sadece okula gitmek yerine Bilge Adam da 7 farklı kursu bitirdim 2 yıl boyunca ve hepsinde de üstün başarı belgelerim var:

-Bilgisayarlı muhasebe ve SAP
-Yazılım
-Web tasarım
-İngilizce
-Sistem ve ağ
-Office
-Autocad ve 3d max

Ama şuan üstünden 1-2 yıl geçtiği için biraz unuttum bunları ama en azından yabancı değilim. (Ama hepsinde de zamanında irili ufaklı projelerim var, lazım olan birşey olursa bir iki hafta içinde hatırlayacağımı sanıyorum.) Şuan şunu yap ya da şu ne işe yarıyor deseniz bir programda takılıp kalırım ama işi anladıktan sonra yapabileceğimi inanıyorum.

Daha önce bir ofis tecrübem olmadı.

*** da editörlük, html-css alanlarında bir kaç iş yaptım.

Askerlik tecilim ise seneye bitiyor.
--------------------------------------------------------------------------

Benim istediğim ise dediğim gibi yüksek lisans paramı çıkarmak ve aksaray da olduğu için konaklama+ yol parasını aileme yük olmadan çıkarmak malum birde KYK kredi ödemeleri de başlayacak ondan dolayı. Yüksek lisans dersleri geçen yıl haftasonları yapılıyormuş bu yıl belli değil ama muhtemelen böyle olur yine bu sebepten ötürü hafta içi çalışabileceğim.

Yapılacak işi öğretipte çalışabilirim (stajyer mantığında) ya da normalde olabilir.

İşte kısaca CV bu şekilde. PM ile iletişime geçebilirsiniz.