lostyazilim

Ne Yapmalıyım?

4 Mesajlar 517 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Merhabalar,

yakın zamanda bir adsense hesabının da bulunduğu sitemi adsense hesabıyla birisine sattım şimdi başka bir posta adresi açtım başka sitem için adsense almak için ama gelen cevaba bakın;

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin yakın zamanda onaylanan ve medyatikblog@gmail.com ile ilişkili bir AdSense hesabıyla eşleştiğini fark ettik.
AdSense Program Politikalarımız birden fazla hesaba izin vermediğinden, yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz.
medyatikblog@gmail.com adresini kullanarak onaylanmış hesabınıza erişemiyorsanız, lütfen giriş sorun gidericimizdeki adımları izleyin. Bu işlemle hesabınıza yeniden erişim elde edememeniz durumunda, bizimle iletişime geçmenize olanak veren bir seçenek sunulmuştur. Bizimle iletişime geçtiğinizde, istediğiniz giriş e-postasıyla hesabınıza erişebilmeniz için birlikte çalışırız.
Birden fazla AdSense hesabına ihtiyacınız varsa, birden fazla başvuru gönderme hakkında yardım almak için lütfen bu yardım makalesine bakın.

baranose@gmail.com e-posta adresini onaylanmış hesabınıza eklemek istiyorsanız, bu adımları izleyin.

Saygılarımızla,
Google AdSense Ekibi
,

Ne yapmalıyım?

wmaraci
reklam

mklgirisim mklgirisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 14
  • Ticaret 16, (%100)
Birşey yapamazsın zaten hesapla(adsense) ile beraber satmışsın, sattığın hesap senin üzerine kayıtlıymış bu nedenle kabul edilmiyorsun,
YAPMAN GEREKEN, sıfır bir gmail adresi almalısın ve yeni bir telefon numarası kullan ve adsense başvurusu için yeni bir kişi bul bu kişi annen olur, baban olur kardeşin olur, böylelikle Önce aldığın hesap ile ilişki kurulamaz

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

mklgirisim adlı üyeden alıntı

Birşey yapamazsın zaten hesapla(adsense) ile beraber satmışsın, sattığın hesap senin üzerine kayıtlıymış bu nedenle kabul edilmiyorsun,
YAPMAN GEREKEN, sıfır bir gmail adresi almalısın ve yeni bir telefon numarası kullan ve adsense başvurusu için yeni bir kişi bul bu kişi annen olur, baban olur kardeşin olur, böylelikle Önce aldığın hesap ile ilişki kurulamaz

Öyle yaptım ama sanırım ip adresinden dolayı anlıyorlar.

mklgirisim mklgirisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 14
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam ip veya pc de ki maç adresinde olabilir farkli bir pc bul arkadasinin pc sinden ve arkadasinin evinde dene

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al