wmaraci reklam
lidertakipci

Yardımsever Arkadaşları Bekliyorum

3 Mesajlar 572 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

guldurgec guldurgec Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 5 / 15
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba Arkadaşlar,
Yaklaşık bir ay sonra bir kitap yayınlayacağım ancak elimde yeteri kadar reklam bütçesi yok, üniversiteden yeni mezun olduğum için bu konuda baya bi sıkıntılı bir durumdayım. Bu nedenle WMARACI yazma fikri geldi aklıma şimdiye kadar bir çok arkadaştan, bir çok konuda yardım gördüm (saolsunlar) ve bir çoğunada yardım etmeye çalıştım. Bu konuda da Wmaracı samimiyetine inanarak buraya yazıyorum tanıtım konusunda yardımcı olacak arkadaşlar PM yoluyla veya cumabozkurt91@gmail.com yoluyla bana ulaşırlarsa sevinirim.

Büyük veya küçük tanıtım diye ayırmıyorum arkadaşlar yardımcı olmaya çalışmaları bile yeter. Bu arada yanlış anlaşılmasın ben PARA talebinde bulunmuyorum. Ellerinde siteleri olanlar bir tanıtım yazısı veya resim ile tanıtsalar bile yeter veya facebook, twitterde aktif olan arkadaşlar paylaşarak destek olsalarda yeter.

Şimdiden yardımcı olacak veya olmaya çalışacak bütün arkadaşlara Teşekkür Ediyorum. Allah Razı Olsun...

wmaraci
reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
Kitap ile ilgili bilgi verirseniz ekşi sözlük gibi ortamlarda yayınlanlanamsını sağlayabilirim.

guldurgec guldurgec Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 5 / 15
  • Ticaret 4, (%100)
Pm atıldı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al