lostyazilim

Sermayesiz iş ortaklığı

3 Mesajlar 806 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

biletmen biletmen WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yönetim Kurulu Başkanı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar Arkadaşlar

http://wmaraci.com/forum/site-alim-satim/google-google-page-ranking-2-domain-yasi-3-a-157746.html

Bu link altında asıl gayemin satmak olduğu web sitemi farklı bir politika geliştirip değerlendirmeyide düşünüyorum.

Siteyi asıl işimiz olan seyahat acentamızın internet sitesi biletmen.com'a hit sağlaması google da index lenmesine yardımcı olması ve anahtar kelimelerde google gözükür olmasını sağlaması adına satın aldık.Tpe den tescilli olan markamız biletmen.com şuanda google da üst sıralarda index sahibi ve anahtar kelimelerde 1. sayfada sitemizi istediğimiz yere getirdik ve bu yüzden iş yoğulumuz aşırı derecede arttı buna yaz sezonu eklenmesi ile birlikte epey süredir siteyle ilgilenmiyoruz tamamen ilgiye muhtaç.Sermayesiz iş teklif ediyorum.Sitenin %50 hakkını ücretsiz olarak vereceğim.Karşılığında istediğim.

-Haberlerin bot'tan eklenmesi anahtar kelimelerin girilmesi.
-Girilen haberlerin Sosyal medya hesaplarımızda paylaşım yapılarak hit sağlanması

İlgilenildiği vakit dışarıdan aldığımız banner reklamları vesayre tanıtım yazıları gibi gelir getirici tüm faliyetlerden kazandığımızı %50 oranında bölüşümünü yapacağım.

Tüm faliyetleri aktif olarak geliştirebilme imkanı verilecek kullanım hakkı tanınacak .

wmaraci
reklam

oorka oorka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 36 / 101
  • Ticaret 5, (%100)

biletmen adlı üyeden alıntı

Merhabalar Arkadaşlar

http://wmaraci.com/forum/site-alim-satim/google-google-page-ranking-2-domain-yasi-3-a-157746.html

Bu link altında asıl gayemin satmak olduğu web sitemi farklı bir politika geliştirip değerlendirmeyide düşünüyorum.

Siteyi asıl işimiz olan seyahat acentamızın internet sitesi biletmen.com'a hit sağlaması google da index lenmesine yardımcı olması ve anahtar kelimelerde google gözükür olmasını sağlaması adına satın aldık.Tpe den tescilli olan markamız biletmen.com şuanda google da üst sıralarda index sahibi ve anahtar kelimelerde 1. sayfada sitemizi istediğimiz yere getirdik ve bu yüzden iş yoğulumuz aşırı derecede arttı buna yaz sezonu eklenmesi ile birlikte epey süredir siteyle ilgilenmiyoruz tamamen ilgiye muhtaç.Sermayesiz iş teklif ediyorum.Sitenin %50 hakkını ücretsiz olarak vereceğim.Karşılığında istediğim.

-Haberlerin bot'tan eklenmesi anahtar kelimelerin girilmesi.
-Girilen haberlerin Sosyal medya hesaplarımızda paylaşım yapılarak hit sağlanması

İlgilenildiği vakit dışarıdan aldığımız banner reklamları vesayre tanıtım yazıları gibi gelir getirici tüm faliyetlerden kazandığımızı %50 oranında bölüşümünü yapacağım.

Tüm faliyetleri aktif olarak geliştirebilme imkanı verilecek kullanım hakkı tanınacak .

pm atildi

konyaweb konyaweb Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster-muhasebe-blgisayar
  • Konum Konya
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 1 / 12
  • Ticaret 5, (%60)
dönüş yaparsanız görüşelim hocam işlemleri ve detayları

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al