wmaraci reklam

Sosyal Medya'da Seo Sorum

7 Mesajlar 668 Okunma
smmexpress

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
merhabalar yeni bir site açtım ve facebook ve twitter sayfaları oluşturdum. şimdi aklımda bir soru var. Makaleleri açtıktan ne kadar sğre sonra sosyal medyada linkleri paylaşmalıyım. yani google index almadan önce mi paylaşmalıyım o makaleyi yoksa google index aldıktan sonra mı yazmalıyım. bu konuda size danışmak istiyorum. bu sorumun cevabını verirseniz çok makbule geçicektir.

wmaraci
reklam

UnderWaffle UnderWaffle WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** I**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Acele etme sitede ortalama bir hit olussun ve google indexlesin ondan sonra paylas. Yoksa ileride adsensede falan sorun cikar bazen sosyal medya hitlerini düşünüyorlar kazanc tan.
bjlkl

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)

UnderWaffle adlı üyeden alıntı

Acele etme sitede ortalama bir hit olussun ve google indexlesin ondan sonra paylas. Yoksa ileride adsensede falan sorun cikar bazen sosyal medya hitlerini düşünüyorlar kazanc tan.

adsense neden bunu sorun yapıyor hocam

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Yazıların sitede yayınlandıktan hemen sonra sosyal medya sitelerinde paylaş. Sosyal medya siteleri bir nevi imleme olarak kullanılır zaten. Orda yazıyı paylaşarak amacın yazıyı daha kısa sürede indexletmek olmalı. Ayrıca ziyaretçi kendi isteğiyle sitene gittikten sonra adsense için herhangi bir sorun olmaz merak etme.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** I**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

bjlkl adlı üyeden alıntı

adsense neden bunu sorun yapıyor hocam

Mesela senin 1 m beğenili feys sayfan var. Gidip pazartesi günü site alıp blog kuruyorsun adsense ekliyorsun salı günü 1m beğenili sayfada paylasiyorsun insanlarin ilgisini cekiyor giriyor pat sitenin 2.gunu 50k trafik 1.000 reklam tiklamasi oluyor mesela.. işte bu tür sadece kazanca yönelikmiş gibi gösterirsin siteni. Beğeni veya hit olsun yada olmasın otomatik olarak 1m begenili sayfada 10 beğenili sayfada adsense gözünde aynı oluyor. Başlarda yapma yani tehlikeli

• Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)

UnderWaffle adlı üyeden alıntı

Mesela senin 1 m beğenili feys sayfan var. Gidip pazartesi günü site alıp blog kuruyorsun adsense ekliyorsun salı günü 1m beğenili sayfada paylasiyorsun insanlarin ilgisini cekiyor giriyor pat sitenin 2.gunu 50k trafik 1.000 reklam tiklamasi oluyor mesela.. işte bu tür sadece kazanca yönelikmiş gibi gösterirsin siteni. Beğeni veya hit olsun yada olmasın otomatik olarak 1m begenili sayfada 10 beğenili sayfada adsense gözünde aynı oluyor. Başlarda yapma yani tehlikeli

tamam anladım zaten siteyi perşembe günü açtım ve dün face sayfası kurdum. şu an 22 beğeni var sayfada zaten. ama siz düşük beğeni de zarar demişsiniz. şu anki site ziyaretçileri arkadaşlarım arasından destekler. bir de wmaracı içinde yeni bloglar arası yorum yazma etkinliği gibi bir şey düzenlemek istiyorum. makalelere yazılan yorumların önemli olduğunu düşünmekteyim

• Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** I**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum ha kendi aranda yapıp o kadar azsa beğeni falan pek dikkat çekmez yapabilirsin sosyal imleme olur. Ama acelen yoksada az daha bekle ne olur ne olmaz adsense bu sonuçta :) bu arada pek dikkat etmedim ama yorumların etkisi vardır tabi öyle gruplar var feysde birbirine yorum atan sırayla
bjlkl

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al