wmaraci reklam
lidertakipci

SSL Aldım Sıralamaya Etkisi

9 Mesajlar 1.170 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sefacakir38 sefacakir38 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek kuaför
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 4, (%75)
merhaba arkadaşlar 3 ay once takipci kazanma sistemi açtım 2 ayır ilk domaini kullandım 1 aydır da domaininin değiştirdim sitenin yeni domain aldım sonra 1 haftaya sıralamara girdi sitem suan facebook sayfa beğendirme takipci kazanma vs. bu gibi anahtar kelimelerde 2.sayfa 3.sayfalarda çıkıyor şimdi ssl güvenlik sertfikası aldım 2 gun once sıralamya katkısı olurmu olursa ne zamanda etki eder simdi sistem 2 3 aylık az backlink kasıyor 2 3 güne bir 2 3 backlink kasıyorum hiç footer link almadım sizce nasıl ilerlemeliyim backlinte ve ssl nin sıralamada etkisi ne olur şimdiden yorumlarınız için teşekkürler

wmaraci
reklam

Fear Fear ♥ AdSense $$$ Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 108 / 44
  • Ticaret 2, (%100)
Sıralamaya etkisi olmaz diye biliyorum, ayrıca sitenin açılış hızınada etki eder.

Yanlış da biliyor olabilirim.

• Üyelik 07.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek kuaför
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 4, (%75)
Ben Sıralamaya katkısı oluyor die aldım çünkü google yeni haber yayınlamıs ssl güvenlik sertifkalı siteleri artık sıralmada %10 gibi bi etkisi olucakmıs die kesin bir bilgi googleden geldi

Ek Olarak: Konu Günceldir Seodan Anlayan Arkadaşlar Yorum Yapabilirm mi

sezaiacima sezaiacima WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Çağrı merkezi
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 508
  • Beğeniler 33 / 58
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, ssl sertifikaların sıralamaya etki olayı e-ticaret siteleri arasında geçerli. Eğer e-ticaret siteniz varsa anahtar kelimenizi bırakın kendi siteniz hem sıralamalarda artacak hem kaliteli site olarak görülecek, hem de güvenli bir site olarak algılandığı için kaliteli bir site konumuna geleceğinden pagerank değerine etki edecektir. Eğer herhangi bir siteniz varsa bu durumda sıralamaya etki edeceği söylenemez. Aksine diğer arkadaşların belirttiği gibi kurulumları biraz problemli olduğundan siteyi yavaşlatıp sitenizin değerini düşürür. Ssl sertifikası bir güvenlik önlemidir. Yani; alexa, google, bing, yandex gibi aramalarda ön plana çıkması için değildir.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek kuaför
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 4, (%75)
ama google yayınladiği haberlerde sadece e-ticaret sitelerinde die birşey gormedim ben ssl sertifikası olan siteler diğerlerinden onceli % 1 ile 2 arasinda daha fazla üst sıralara çıkma sansı olacak diyor sektor den bahsetmiyor ki e-ticaret forum vs. gibi

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Bir yazılımcı arkadaşim katkısı var dedi o ne derse çıkıyor doğru iş yapmışsın hocam

• Üyelik 07.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek kuaför
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 4, (%75)
teşekkür ederim birde sistem yeni seo çalsımasını nasıl yürütmem lazım backlink kasmayı felan yeni bir sisteme yoksa biraz beklemelimiyim acaba bilen arkadaşlar yanıtlayabilirmi acaba ?

mts mts WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 54 / 125
  • Ticaret 22, (%100)
Şu yazıyı lütfen bir okumanızı tavsiye ediyorum : http://searchengineland.com/google-starts-giving-ranking-boost-secure-httpsssl-sites-199446

Google SSL sertifikalı sitelere artık önem vereceğini açıklamış, sıralamalarda da etkisi olacağından bahsetmiş, yalnızca e-ticaret değil, blog, oyun, e-ticaret, vs. vs. her tür site için.

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam sıralamaya etkisi var, siz yok diyenlere aldırış etmeyin, zaman içerisin de etkisini görüceksiniz.

Kuva-i Kafsinkaf
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al