Fikirlerinize İhtiyacım Var

4 Mesajlar 616 Okunma
smmexpress

elsalvador elsalvador WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 16 / 24
  • Ticaret 1, (%0)
Arkadaşlar herkese iyi geceler.

http://codecanyon.net/item/real-estate-agency-portal/6539169?WT.ac=search_thumb&WT.oss_phrase=real%20estate&WT.oss_rank=1&WT.z_author=sanljiljan Burada bulunan scripti alıp,ilanları eklemeyi düşünüyorum.Çokta güzel bir alan adı buldum. Örnek: mersinkiralıkev(.)com gibi.mersin yerinde benim kendi alan adım yazıyor.Keyword desem yanlış olmaz yani.

Bu projede öncelikle emlakçılara gidip ücretle ilan ekleyebilirsiniz demek geldi.Bu sayede para kazanmayı amaçlıyordum fakat daha sonra sahibinden gibi siteler geldi.Ücretsiz eklemek varken neden para versin diye.Daha sonra bende siteyi geliştirip reklam alırım diye düşündüm bu yüzden bu konuyu açıyorum.Sizlerin de fikirlerine ihtiyacım var arkadaşlar.

GALATASARAY!
wmaraci
reklam

Themre Themre Sıkıntı Büyük Usta ! Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım & Yazılım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Bu fikir benim şehrimde yapıldı hatta bizzat ben uygulamaya soktum Gaziantepe yönelik bir ilan sitesi açtım güzelde paralar kazandım. Lakin belirli bir süre sonra büyük firmalar tepene çöküyor hemen. Benim projem tuttuktan sonra sahibinden.com gelip tüm memleketi adeta giydirdi. Demek istediğim şudur "barındırmazlar".

elsalvador elsalvador WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 16 / 24
  • Ticaret 1, (%0)

Themre adlı üyeden alıntı

Bu fikir benim şehrimde yapıldı hatta bizzat ben uygulamaya soktum Gaziantepe yönelik bir ilan sitesi açtım güzelde paralar kazandım. Lakin belirli bir süre sonra büyük firmalar tepene çöküyor hemen. Benim projem tuttuktan sonra sahibinden.com gelip tüm memleketi adeta giydirdi. Demek istediğim şudur "barındırmazlar".

Ne tarz bir şey yaptınızda para kazandınız hocam ?

GALATASARAY!

Themre Themre Sıkıntı Büyük Usta ! Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım & Yazılım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
İlan sitesinde pazarlamacı arkadaşlar tutup sahaya yolluyacaksın. Emlakçılar, galericilere mağaza açarak para kazanabilirsin. Daha sonra sitene talep arttıkçada reklamlar alarak gelir elde edebilirsin.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al