wmaraci reklam

1yenibilgi.com

4 Mesajlar 745 Okunma
wmaraci reklam

1yenibilgi 1yenibilgi Bilgi paylaştıkça çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 16 / 46
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba Arkadaşlar,

Kısaca sitemden bahsetmek istiyorum. Wordpress ile ilgili daha önce site yapmamıştım ve 2013 Ağustos ayında müdürüm benden wordpress de kişisel bir site istemişti bu sebeple wordpress öğrendim. Daha sonra kurulumu ve kullanımı kolay olduğu için kendime de bir bilgi paylaşabileceğim bir site açtım. 1yenibilgi.com Siteyi açtığım ilk gün rabia olayları vardı ve bende rabia nedir diye bir yazı yazmıştım. siteyi açtığım ilk 3 gün bu yazıya 25000 e yakın ziyaretçi geldi. yeni bir siteye nasıl olurda ilk günlerinde bu kadar ziyaretçi geldi anlamış değilim. daha sonra rabia olayları bittikten sonra ziyaretçi sayısı 50 100 arasına düştü. kendim içerikler girmeye başladım siteye ne eklesem 5 dk sonra google indexliyor. kendi eklediğim özgün yazılarla günlük 2 - 3 bin arasına ulaşmıştım sonra cahilliğimden kopya içerik girdim siteye ve tüm ziyaretçiler gitti neredeyse. google durumu hemen fark etti. şimdi tekrardan siteyle ilgileniyorum günlük 150 200 arsına ulaştım ama özgün içerik bulmak cidden zormuş. blog yazarları yazdıkları yazıları nereden ilham alarak yazıyorlar. izledikleri bir strateji var mıdır? siteyi tekrar ayakta tutmam için gerekli olan özgün içeriği nasıl üretebilirim sizce?

wmaraci
reklam

ssokel ssokel Young Developer Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Endüstri Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 13, (%100)
Bir haberi yada bir makaleyi okuyun aklınızda kalanları yazın

1yenibilgi 1yenibilgi Bilgi paylaştıkça çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 16 / 46
  • Ticaret 4, (%100)
teşekkür ederim

yazitor yazitor Bayan Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek yazar
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 451
  • Beğeniler 196 / 137
  • Ticaret 49, (%100)
merhabalar sitenize baktım güzel. başarılarınızın devamı diliyorum. içerik konusunda www.bilgiminik.com sitesini referans alabilirsin. kolay gelsin.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al