lostyazilim

SKYPE kullanıcı adı değişimi

4 Mesajlar 1.651 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AlfaOis AlfaOis www.GameOis.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog. / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)
Arkadaşlar merhaba, skype kullanıcı listem aşırı bir şekilde dolu yeni hesap açabilirim fakat bu listedeki kişilere tekrar ulaşım imkanı olmayabilir bununla birlikte asıl sorunum aramalarda çıkan kullanıcı adı örnek "qwe123qws" gibi, bu kullanıcı adını değiştirme imkanımız var mı ?

Yok diye biliyorum fakat elbet fikir yürütecek yada daha öncesinde bu sorun ile karşılaşmış arkadaşlar vardır, yardımlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

Walkvery Walkvery WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Özel Güvenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 81 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,
Malesef Skype kullanıcı adını değiştirmek mümkün değil. Eğer kullanıcı adınızı değiştimek istiyorsanız yeni bir Skype hesabı açmanız gerekiyor. Yeni açtığınız Skype hesabınız ile MSN hesabınızı birleştirip, MSN'deki kontaklarınıza Skype'tan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Skype ta görünen isminizi yani arkadaşlarınızın Skype üzerinde gördükleri ismi değiştirmeniz mümkündür. Bunu yapmak istiyorsanız aşağıdaki yolu izleyebilirsiniz:
1. www.skype.com.tr 'ye tıklayın ve oturum açın.
2. Hesap bilgilerinin altında, Profil tabine tıklayın.
3. Kişisel Bilgi bölümünde önce Düzenle'ye tıklayın, ve ilk adınızı istediğiniz şekilde değiştirip Kaydet 'e tıklayın.
AlfaOis

kişi bu mesajı beğendi.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Walkvery adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Malesef Skype kullanıcı adını değiştirmek mümkün değil. Eğer kullanıcı adınızı değiştimek istiyorsanız yeni bir Skype hesabı açmanız gerekiyor. Yeni açtığınız Skype hesabınız ile MSN hesabınızı birleştirip, MSN'deki kontaklarınıza Skype'tan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Skype ta görünen isminizi yani arkadaşlarınızın Skype üzerinde gördükleri ismi değiştirmeniz mümkündür. Bunu yapmak istiyorsanız aşağıdaki yolu izleyebilirsiniz:
1. www.skype.com.tr 'ye tıklayın ve oturum açın.
2. Hesap bilgilerinin altında, Profil tabine tıklayın.
3. Kişisel Bilgi bölümünde önce Düzenle'ye tıklayın, ve ilk adınızı istediğiniz şekilde değiştirip Kaydet 'e tıklayın.

Aynı zamanda birkaç tıkla sildirtmiyorlar da hesabını. Zamanında face hesabımdan açmıştım sonra bir de maille açtım aynı hesabın altında gibi sub-account oldu. Şimdi skype'a suhamete yazınca iki tane çıkıyor :D Çok sinir birşey bir form var hesap sildirtmek için dolduruyorsun kabul etmiyorlar, doldurmak ayrı dert. Niye böyle bir düzene girmişler anlam veremedim.

AlfaOis AlfaOis www.GameOis.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog. / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)
İlginiz için çok teşekkürler, evet hesap ismini değiştirmek mümkün fakat kullanıcı sıkıntılı mecbur yeni hesap açıp eski skypetakileri export edip yeni hesaba import edeceğiz.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al