Site Adı: Canlı HD TV izle
Site Adresi: http://www.canlihdtvizle.gen.tr/

Bu site online olarak canlı tv kanallarını ücretsiz izlememiz için birebir. Ben siteyi çok beğendim HD yüzlerce kanal mevcut. Ayrıca eklenen tv kanalları 7/24 kontrol edilip donma durumu felan olursa anında düzeltilmekte. Siteye girip izlemek istediğiniz tv kanalının logosuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu zamanda internet aracılığı ile kesintisiz tv izlemek oldukça zor. Binlerce canlı tv sitesi mevcut fakat eklenilen tv kanallarının embed kodları ya ölmüş olur yada arızalı. İşte bu sitenin farkı eklenilen yayınları tek tek kontrolünü yapıp ve ardından günlük olarak takibini yapmaktadır. Siteye girdiğinizde hiçbir yayının kesinti donma yaşamadığını fark edeceksiniz. Sizler için ileride birçok alternatif yayınlar eklenecek ve artık yayınları çok kolay değiştirebileceksiniz. Tvyo gibi ücretli bir HD tv izleme platformunu aratmayan www.canlihdtvizle.gen.tr sitemiz sizleri canlı tv izleme konusunda memnun edecektir. Üstelik tek kuruş ödemeden :) Yorumlarınızı eksik etmez iseniz çok memnun olurum. İyi canlı tv seyretmeler diliyorum ;)