wmaraci reklam

Tolos Tema Tasarımı

3 Mesajlar 699 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Huracine Huracine WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenciyim
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 63 / 84
  • Ticaret 3, (%100)

Merhaba değerli arkadaşlar, kısa zaman önce yaptığım arayüz çalışmasını, tema çalışmasını sizlere sunuyorum. Umarım beğenirsiniz, direk behance'de olan sunum resmini koyuyorum. Daha dikkat çekici olur umarım.^^

behance

wmaraci
reklam

WebmasterBurada WebmasterBurada Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 63 / 113
  • Ticaret 1, (%100)
Düzenlendi.

Huracine Huracine WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenciyim
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 63 / 84
  • Ticaret 3, (%100)

WebmasterBurada adlı üyeden alıntı

Bu işi biliyorsunuz. Sadece 1-2 yerde gördüğüm ayrıntıya değineceğim. Her tasarımda olduğu gibi amaç gözü doldurmak ve güzel bir şeyler sunmaktır.

Genişlik ölçünüz 1000px diyecek olursak, hizmetlerin ve fotoğraf galerisinin yer aldığı alan toplam genişliğin altına düşmüş. Bu orantıyı bozmaktadır.

Kontrast olayına çok dikkat ederim. Koyu/Açık renk kombinesi ve renk uyumu olarak footerda yer alan mini menüleriniz çok kırılgan bir yazı tipinde yazılmış. Ayrıca çok küçük yazı boyutu seçilmiş. Okumakta zorlandığımı söyleyebilirim.

Ana sayfadaki sadelik çok güzel duruyor ama yetersiz gibi. Bir şeyler daha olsun isterdim. Bunlar dışında gayet güzel ve başarılı bir çizim.

Sanırım haklısınız, dikkatli bakınca bu çok büyük bir fark koyuyor ortaya. Çok teşekkür ederim yorumunuz için, bir daha ki çizimde bunlara tek tek dikkat etmeye çalışacağım.:rolleyes:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al