wmaraci reklam

Ağırlıklı Facebook hitiyle Adsense?

14 Mesajlar 2.503 Okunma
wmaraci reklam

oerdem34 oerdem34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gazeteci/Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 13 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Siteme ağırlıklı olarak Facebook Sayfamdan ziyaretçi sağlıyorum. Adsense forumlara bakınca kimisi pek sağlıklı değil, sıkıntı çıkabilir gibi yorumlar yapmış bende size sormak istedim. Hitlerimin %80-90nı facebooktan tıklamalarda ona göre bu durumda Adsense'te bir sıkıntı yaşanır mı?

wmaraci
reklam

furkandemirci furkandemirci SEO Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 929
  • Beğeniler 378 / 157
  • Ticaret 17, (%100)
Bence yaşatmaz. Bu şekilde hit sağlayan yüzlerce site var.

##

oerdem34 oerdem34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gazeteci/Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 13 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

furkandemirci adlı üyeden alıntı

Bence yaşatmaz. Bu şekilde hit sağlayan yüzlerce site var.

yani bu yönetimi herkes kullanıyor böyle birşey okuyunca şüpheye düştüm.

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5990
  • Beğeniler 3896 / 3910
  • Ticaret 6, (%100)
Herhangi bir adsense kural ihlali (tıklamaya teşvik etme gibi) yapmadığın sürece hiç bir sorun olmaz.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
wmaraci

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
Siteye giren kişinin hangi kaynaktan geldiğinin bir önemi yok sadece ne kadar doğal sayfa to yüzde kaç bu gibi kriterler önemli. Sonuçta google normal ziyaretçi davranışlarını analiz edebilen bir sisteme sahip. Bu şekilde ciddi kazançlar elde eden diğer bir kişide benim. :)

viqer00 viqer00 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 14, (%100)
sitenizi pm yoluyla gönderirseniz inceleyim size bilgi verebilirim

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
Arkadaslar bilerek yorum yapin! Bizim asil banlanma sebebimiz iste bu.. Sonra herseye uyuyorum niye banlaniyorum diyorsunuz. Tereddutsuz soyluyorum ilerisi hatta kisa sure icwrisinde ban sebebidir! Yuzlerce boyle hit saglayan site var dogru ama adamun gunluk hiti 10 binse bunun 1500 u sisyal medyadan. Ozellikle cok.buyuk ziyaretcisi olmayan bir site ise rahat ban! Kanimca, sanirim gibi tereddutlu bilgiler ile lutfen insanlari boyle onemli vir konuda yanlisa sevk etmeyin!!

Ek Olarak: Yahu adsense forumlariba girin sorun. Daha birsey bilmiyorsaniz adsense reklam politikalarini acin okuyun.. Adam oraya acik acik yazmis " ziyaretcilerinizin tamami yada onemlu bolumu bir kaynaktan saglanamax" diye.. İki ay sonra yemezseniz 6 ay sonra yersiniz bilemedin yayinciya taninan toleransi tuketirsiniz. Bu direk yada dolayli yoldan kesinlikle ban sebebidir. Google dogalliga dogal aramaya onem verir reklamvereni korumak adina en ufak bir hatayi affetmez demedi demeyin ben bildigimi ve mantikli buldugumu soyleywyimde isteyen devam etsin isteyen biraksin..

oorka oorka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 36 / 101
  • Ticaret 5, (%100)

C-Uruc adlı üyeden alıntı

Arkadaslar bilerek yorum yapin! Bizim asil banlanma sebebimiz iste bu.. Sonra herseye uyuyorum niye banlaniyorum diyorsunuz. Tereddutsuz soyluyorum ilerisi hatta kisa sure icwrisinde ban sebebidir! Yuzlerce boyle hit saglayan site var dogru ama adamun gunluk hiti 10 binse bunun 1500 u sisyal medyadan. Ozellikle cok.buyuk ziyaretcisi olmayan bir site ise rahat ban! Kanimca, sanirim gibi tereddutlu bilgiler ile lutfen insanlari boyle onemli vir konuda yanlisa sevk etmeyin!!

Ek Olarak: Yahu adsense forumlariba girin sorun. Daha birsey bilmiyorsaniz adsense reklam politikalarini acin okuyun.. Adam oraya acik acik yazmis " ziyaretcilerinizin tamami yada onemlu bolumu bir kaynaktan saglanamax" diye.. İki ay sonra yemezseniz 6 ay sonra yersiniz bilemedin yayinciya taninan toleransi tuketirsiniz. Bu direk yada dolayli yoldan kesinlikle ban sebebidir. Google dogalliga dogal aramaya onem verir reklamvereni korumak adina en ufak bir hatayi affetmez demedi demeyin ben bildigimi ve mantikli buldugumu soyleywyimde isteyen devam etsin isteyen biraksin..

Arkadaşlar Haklı Diye Yorum Yapmayacaktım ama Keşke Siz Biraz Dikkatli okusaydınız Program politikalarını Belirli kaynaklardan trafik alan sayfalara Google reklamları yerleştirilemez. Örneğin, yayıncılar tıklama başına ödeme yapılan programlara katılamaz, istenmeyen e-postalar gönderemez veya herhangi bir yazılım uygulamasının çalışmasının sonucu olarak reklam görüntüleyemez.

Burda ki Bahsi geçen Siteler Normal siteler facebook ise bir sosyal medya sitesidir yani sıkıntı yok

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

oorka adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar Haklı Diye Yorum Yapmayacaktım ama Keşke Siz Biraz Dikkatli okusaydınız Program politikalarını

Burda ki Bahsi geçen Siteler Normal siteler facebook ise bir sosyal medya sitesidir yani sıkıntı yok

Burada kasit tek bir yerdende hit saglamaktir. Ayni konuyu google formlarındaa aratin karsiniza cikar. Hepsini gecin mantik olarak dusunun google kesunlikle reklamvereni düşünür. Şimdi siz sitenize yüzde 90 facebook tan hit alacaksınız. Bu kişiler meraktan yada sitenizin bir bağlantısı zannederek bu reklamlara tıklayacak bunun reklam verene fazla bir getirisi olmayacak w google bunu kabul edecek öyle mi? O zaman devam edin derim ;) google politikalarına uydu muzu düşünüyoruz anck bu gibi konularda yeterli bilgiye sahip olmadığımız dan herşeye uyduk hesabınız kapatıldı diyoruz. Hesabınızın kapatılması bu gibi bir çok kriter den oluşuyor ;)

oorka oorka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 36 / 101
  • Ticaret 5, (%100)

C-Uruc adlı üyeden alıntı

Burada kasit tek bir yerdende hit saglamaktir. Ayni konuyu google formlarındaa aratin karsiniza cikar. Hepsini gecin mantik olarak dusunun google kesunlikle reklamvereni düşünür. Şimdi siz sitenize yüzde 90 facebook tan hit alacaksınız. Bu kişiler meraktan yada sitenizin bir bağlantısı zannederek bu reklamlara tıklayacak bunun reklam verene fazla bir getirisi olmayacak w google bunu kabul edecek öyle mi? O zaman devam edin derim ;) google politikalarına uydu muzu düşünüyoruz anck bu gibi konularda yeterli bilgiye sahip olmadığımız dan herşeye uyduk hesabınız kapatıldı diyoruz. Hesabınızın kapatılması bu gibi bir çok kriter den oluşuyor ;)

Öncelikle Burdaki Kasıt Hitlerin Hitleap Gibi Sitelerden gelmesi İle İlgili ayrıca
Şimdi siz sitenize yüzde 90 facebook tan hit alacaksınız. Bu kişiler meraktan yada sitenizin bir bağlantısı zannederek bu reklamlara tıklayacak bunun reklam verene fazla bir getirisi olmayacak w google bunu kabul edecek öyle mi?

Eğer siteye girenlere böyle bir reklam yerleşimi varsa zaten o reklam yerleşiminden banlanır

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al