Ağırlıklı Facebook hitiyle Adsense?

14 Mesajlar 2.513 Okunma
smmexpress

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

oorka adlı üyeden alıntı

Öncelikle Burdaki Kasıt Hitlerin Hitleap Gibi Sitelerden gelmesi İle İlgili ayrıca

Eğer siteye girenlere böyle bir reklam yerleşimi varsa zaten o reklam yerleşiminden banlanır

Burada reklam yerlesiminin oyle olmasina gerek yok normal bile olsa boyle reklam tiklamalarina google sicak bakmaz reklamvereni korur. Bu baglantilsrdan cocuk bile girip reklama tiklayabilir reklam yerlesimi ne kadar uygun olursa olsun. Neyse isteyen arkadaslar devam etsinler sonucunu gorsunler ;) adsense durup durukenmi banliyor o zaman herkes tum kurallara uyuyorum ban yiyorum diyor bunun sebebi bu gibi reklamvereni korumaya yonelik suphelere yer vermedigindendir. Biraz yogunum cvp veremiyecegim ama adsense forumlarinda da bu sekilde acilan konularin buyuk cogunluguna verilen cevap bu sekildedir. Herkese saygilar

wmaraci
reklam

oorka oorka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 36 / 101
  • Ticaret 5, (%100)

C-Uruc adlı üyeden alıntı

Burada reklam yerlesiminin oyle olmasina gerek yok normal bile olsa boyle reklam tiklamalarina google sicak bakmaz reklamvereni korur. Bu baglantilsrdan cocuk bile girip reklama tiklayabilir reklam yerlesimi ne kadar uygun olursa olsun. Neyse isteyen arkadaslar devam etsinler sonucunu gorsunler ;) adsense durup durukenmi banliyor o zaman herkes tum kurallara uyuyorum ban yiyorum diyor bunun sebebi bu gibi reklamvereni korumaya yonelik suphelere yer vermedigindendir. Biraz yogunum cvp veremiyecegim ama adsense forumlarinda da bu sekilde acilan konularin buyuk cogunluguna verilen cevap bu sekildedir. Herkese saygilar

Polemik Yaratmak İstemiyorum ama Çocuklar da tıklayabilir demişsiniz en basitinden çocuklar için oyun sitelerinde çocuklar yanlışlıkla binlerce tık yapıyor o zaman o sitelerinde banlanması gerekir ama yok böyle bi durum

Neyse iyi akşamlar ve Saygılar :D

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
[QUOTE=oorka;1060825]Polemik Yaratmak İstemiyorum ama Çocuklar da tıklayabilir demişsiniz en basitinden çocuklar için oyun sitelerinde çocuklar yanlışlıkla binlerce tık yapıyor o zaman o sitelerinde banlanması gerekir ama yok böyle bi durum

Neyse iyi akşamlar ve Saygılar :D[/QUOT
peki hocam siz haklisiniz facebooktan bol hitler ve bol tiklamalar :))

oorka oorka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 36 / 101
  • Ticaret 5, (%100)
Teşekkürler :D :D

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al