wmaraci reklam
lidertakipci

Google algılama Sistemi Nasıl Çalışır

5 Mesajlar 899 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

teknoekip teknoekip instagramfx.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Herkez bunu merak eder google siteleri ararken nasıl algılamarı nasıl çalışır ve sistem bunu özgün içerik olarak nasıl belirler üst sıralara nasıl çıkarır Bunlar hep rivayet yöntemleri ile bütün webmaster forumlarında dolaşır Bizde bir rivayet yöntemi sizlere sunmak istedik çünkü google algılamalarının nasıl gerçek çalışma prensibini kimse bilmez

Başlıyalım :

Google amca sizin sitenize örümcekleri gönderir Örümceklerin görevi sitenizdeki konuları sadece başlık deil içerik olarak inceler bu inceleme yazdıgını kelimeleri tek tek algılama ile başlar

Mesela Örümcekler aynı Konuda 4 Farklı Siteyi Gezdi sayalım

1. Site xxx.com Başlık: Örümcek Adam 3 full izle İçerik: örümcek adam full izliyoruz
2. Site xyz.com Başlık: Örümcek Adam 3 full izle İçerik: örümcek adam full izliyoruz
3. Site xxy.com Başlık: Hd Örümcek Adam 3 İndirmeden izle İçerik: Hd Örümcek Adam 3 İndirmeden izle full
4. Site xxz.com Başlık: Full hd Örümcek Adam 3 izle İçerik: full Hd Örümcek Adam 3 İndirmeden izle full

Gördügünüz üzere 4 adet sitede açılmış konu 1.-2. Site konu başlıkları aynı

3.-4. Sitede konu başlıkları farklı ama yinede okudugunuza 1. ve 2. Sitede açılmış konular ile aynı içerigin oldugunu anlıyorsunuz

İşte burda örümcekler siteleri gezdiginde 1. ve 2. sitedeki içeriklerin aynı oldugunu görür içerikten kastımız yazılan yazı başlıkları aynı şekilde kopyala yapıştır yapılmış gibi hiç bir degişiklil yapılmamış işte örümcekler burda bunu kopya içerik olarak algılar

ama gelelim 3.ve 4. siteye burda örümcekler gezdigi zaman konu başlıkları ve içeriklerin aynı olmadıgı ama Açılan konuların örümcek adam izlenmesi için açılan başlıklara hitap ediyor

İşte bu yüzden kopyala+yapıştır yapan siteler kazanıyo birde sitesi kaliteli pr yüksekse orjinal konuyu açan sitenin hiç şansı yok

Millet son zamanlar bu yüzden isyan ediyor neden kopyala yapıştır yapan siteler daha çok önlere çıkıyo

Burda anlattıklarıma çogu arkadaşımız hadi len ordan, boşuna zaman kaybı diye bilir saygı duyarım sonuçta piyasada dolaşan google algılama sistem konularının çogu boş oldugu gibi
Kaynak : ***script.net

Kapatılan İnstagram hesaplarınızı geri açalım.
0554 384 14 89
wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Evet son zamanlarda kopya içerikler daha üst sıralarda görünüyor ama yeni gelecek güncelleme ile kopya sitelerin diplere ineceğine inanıyorum ama bir türlü güncelleme gelmedi uzun zamandır bekliyoruz herkes yerini bilsin diye ama yok.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Düzen değişti canım. Bunu zaten herkes biliyor. Güzel bir konuya değinmişsiniz. Örneğin PageRank bitti ama hala forumda bile PR konuları dönüyor (bunun yerine Trustrank geldiğini de bilmemize rağmen). Son bir yıldır PR alan site gördünüz mü? Eski Google konuları tamamen bitti ama SEO web sitelerinde geriye dönüp de Allah rızası için, bu makalelere el atan tek bir webmaster görmedim. Sanki herşey eski düzende yürüyor gibi devam etmeye çalışıyor insanlar. Fakat herşey değişti. Elbette bir kafa karışıklığı var. Ama bu, açtığınız bu tür konular ile yavaş, yavaş çözülecektir. Google diyor ki, Wikipedia'da ne görüyorsanız, ben sizden artık onu istiyorum. (Buna ben bile inanmıyorum ya, neyse (muhtemelen bizi işletiyordur :) ) ) Ancak ben önümüzdeki 6 ay veya 1 yıl içerisinde Wikipedia türü sitelerin Google nezdinde, ön plana çıkacağını düşünüyorum. (Biraz karıştırdım, idare edin artık) Anladınız siz onu :)

Durgun sular derin akar.

teknoekip teknoekip instagramfx.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Evet degisim sart :)

Kapatılan İnstagram hesaplarınızı geri açalım.
0554 384 14 89
wmaraci
wmaraci

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Eğitim şart eğitimle birlikde değişimde olucaktır.
Ayrıca Pagerank üzerinde hala seo çalışması yapan arkadaşlarada şaşıyorum pagerank devri kapandı artık.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al