wmaraci reklam

Facebook Sınırsız Abone ve Beğeni Arttırma ve Sistemi

11 Mesajlar 2.987 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

wptr wptr Wordpress Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Wordpress Uzmanı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 30 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Bugünlerde elime geçen arayüzü geliştirdim... 2 Gün üzerinde uğraştığım sistem bugün itibari ile bitmiş bulunmakta... Sınırsız Facebook Token'li sistem; kullanıcıları yaş, cinsiyet, ülke, bulunduğu şehir, ilişki durumu ve doğum tarihi gibi gruplara ayırarak sisteme kayıt etmektedir...

Vip üyelik sistemi henüz tamamlanmasa da vip üyeler yukarıdaki kriterlere göre ayrım yaparak kayıtlı olan üyelere beğeni ve abone yaptırabilecektir...

İleriki zamanlarda yine vip üyeler istediği kullanıcıya istediği yorumu attırabilecek halde düzenlemeler yapılacaktır...

Kullanıcı arayüzü çok kolay olan sistem cookie sistemi ile bilgileri saklamakta ve bu sayede sistem içinde gezinle mümkün olmaktadır...

Şuan limitsiz üyeler beğeni ve abone kasabilirler...

Site: http://me.cf/face/

Giriş butonuna tıkladıktan sonra token al butonuna tıklayıp gerekli talimatları izleyin. Token linkinizi aldıktan sonra ise giriş yapıp sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz...

Hepinize bol beğendirmeler diyemeyeceğim daha sistem yeni :)

wmaraci
reklam

balporsugu balporsugu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 85 / 84
  • Ticaret 3, (%67)
deniyorum..

farukcetinkaya farukcetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek bilgiişlem
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaslar deneyen oldumu ben denedım ancak bır problem var gıbı.
Erişim jetonu hırsızlığı nedir?

Erişim jetonu, bir Facebook uygulamasına Facebook'ta sizin adınıza paylaşım yapma izni verir. Sahtekarlar, spam (ör. toplu mesajlar, çok sayıda bağlantı veya görüntü paylaşma) yayabilmek için Facebook erişim jetonlarına sahip olmak ister.

Erişim jetonu hırsızlığını önlemek için, adres çubuğunuzdaki URL'leri hiçbir zaman şüpheli internet sitelerine kopyalayıp yapıştırmayın. Bu URL'ler bazen Facebook hesabınız için bir erişim jetonu içerir.

Sahtekarların, insanları kandırarak bunu yapmak için yaygın olarak kullandığı bazı teknikler şunlardır:

Zaman Tünelinizi/profilinizi kimlerin görüntülediğini görmeyi vaat etme
Daha fazla takipçi, arkadaş veya beğenme edinmeyi vaat etme
Facebook'un rengini değiştirmeyi vaat etme
"Şok edici" bir video göstermeyi vaat etme

Bir geliştiriciyseniz ve erişim jetonları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız geliştirici sitemizi ziyaret edin.
Daha fazla bilgi
Mobil uygulamalar ve tarayıcılar için yardım alın
En son yaklaşık 3 hafta önce düzenlendi

• Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 30 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Erişim jetonu hırsızlığı diye tabir ettiğiniz saçma sapan hikayeler bizde yoktur. Beni bu wm aracı aiesinde bilirler kardeşim ki bana bu şekilde asılsız ithamlar ile konumu kirletelemezsin...

Kesinlikle kimse adına herhangi bir paylaşımda bulunmuyoruz. Amacım herkesin bu hizmetten özgüce yararlanması. İstersen bir fake hesap açıp deneyebilirsin... Bu kadar zor değil test etmek...

Ama insanları karalamak çok zor değil gördüğüm kadarı ile... Arkadaşlar herkes gönül rahatlığı ile kullanabilir....

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek bilgiişlem
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam karalama yapmak değil amacım bilseydim ekran görüntüsünü alırdım..! Ama orda yazanlar Tokken al tıkladıkdan sonra ekrana cıkan yazıdır.

• Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 30 / 13
  • Ticaret 2, (%100)

farukcetinkaya adlı üyeden alıntı

Hocam karalama yapmak değil amacım bilseydim ekran görüntüsünü alırdım..! Ama orda yazanlar Tokken al tıkladıkdan sonra ekrana cıkan yazıdır.

herkeste yazmayan yazılar siz de mi yazıyor anlamış değilim... 300 üye topladım ama siz kalkmış bana öyle yazı çıktığını söylüyorsunuz ve altına kendi reklamınızı karıyorsunuz yok şu işi yaparız yok sosyal çözümler vs vs... Karşında çocuk yok dostum... Biz sağlam bir sistem yazdık sadece millet yararlansın diye sınırsız yaptık.

AhmetGuler AhmetGuler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)

farukcetinkaya adlı üyeden alıntı

Tokenini vereceksin sisteme kayıtlanacak senin tokenlede başkalarına beğeni yapılacak

• Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 30 / 13
  • Ticaret 2, (%100)

Ahmet Güler adlı üyeden alıntı

Tokenini vereceksin sisteme kayıtlanacak senin tokenlede başkalarına beğeni yapılacak

tüm sistemler böyle çalışıyor zaten. token olmadan beğeni sistemi kuramazsınız.

ApranaX ApranaX E-ticaret Yöneticiliği Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek E-ticaret Yöneticiliği
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 77 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Onur'u tanırım Efendi ve Kişilikli ßir Arkadaşım Sistemi İlk Deneyenlerden Biriyim. Sözün Eri, Yardım sever. Token Olayına Gelince. Beğeni Sistemi Token olmadan Olmaz Zaten.

• Üyelik 01.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek bilgiişlem
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Hayır neden bu tepki? anlamış değilim.Sanki kufur ettim.dediklerinizi yaptım başıma geleni yazdım.Çözüm üretmek yerine saçma sapan savunmalara giriyorsunuz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al