freelance iş ilanları

Tarafsız Haberin Adresi

3 Mesajlar 522 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

JrKnowMyJob JrKnowMyJob WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci - Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 2, (%100)
Site adı : www.ortadahaber.com
konusu: Tarafsız Haber

Piyasada bir çok haber sitesi bulunmakta. Ve bu haberler; güncel haber, son dakika haber, manşet haber, flaş haber, spor haber, magazin haber, ekonomi haber, meteoroloji haber gibi başlıklar kullanmakta. Bir çoğunun özgün olamadığı kulvarlarda, örneğin; sosyal medya, basın & medya, kültür sanat gibi konularda da kendisini ön planta tutacak olan ortadahaber.com hizmet vermeye başladı. Gerek tüm haber kategorilerinde; gerekse sosyal medya ve interaktif iletişimde Ortadahaber.com kendisini ispatlamaya hazır. Güçlü editör ekibi, sürekli güncellenen foto galeri ve video galeri bölümleri, anlık girilen haberler, son dakika ve flaş haberleri, makale uzmanları ve kendi branşlarında eğitim alıp bu konuda gelişmiş bir çok isim de ortadahaber.com da yer alacak.
Ortadahaber şu sloganla yola çıktı;
Haberin tarafı olmaz; Ortası olur!
Sizi de haberin ortası; ortadahabere bekliyoruz...

wmaraci
reklam

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba, tanıtım yazınız güzel olmuş. Fakat sitedeki içerikte sıkıntı var. Şimdi buradan belirtmeyeyim ancak iki haberinizden yazılar alarak, arama yaptığımda haberlerin tamamında yalnızca iki veya üç kelimenin değiştirildiğini gördüm. Haberleriniz hep bilinen haber sitelerinden kopya olmuş. Bu durum sizi hem telif hakkı açısından zora sokabilir (fakat, bu konuda bırakın Türkiye'yi dünyada bile hala bir karara varılabilmiş değil ya neyse) hem de Google'ın gözünde sitenizin SEO, Trustrank değerleri düşüş gösterebilir. Bu sorunları yaşamamak ve tanıtımda belirttiğiniz amaçlara ulaşmak için, üç veya dört farklı yerden haberi okuduktan sonra kendiniz yazmanızı tavsiye ederim.

Durgun sular derin akar.

JrKnowMyJob JrKnowMyJob WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci - Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 2, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Merhaba, tanıtım yazınız güzel olmuş. Fakat sitedeki içerikte sıkıntı var. Şimdi buradan belirtmeyeyim ancak iki haberinizden yazılar alarak, arama yaptığımda haberlerin tamamında yalnızca iki veya üç kelimenin değiştirildiğini gördüm. Haberleriniz hep bilinen haber sitelerinden kopya olmuş. Bu durum sizi hem telif hakkı açısından zora sokabilir (fakat, bu konuda bırakın Türkiye'yi dünyada bile hala bir karara varılabilmiş değil ya neyse) hem de Google'ın gözünde sitenizin SEO, Trustrank değerleri düşüş gösterebilir. Bu sorunları yaşamamak ve tanıtımda belirttiğiniz amaçlara ulaşmak için, üç veya dört farklı yerden haberi okuduktan sonra kendiniz yazmanızı tavsiye ederim.

Teşekkür ediyorum bunları site dolgunluğu için yapmıştık.
ilginiz için teşekkür ediyoruz , dediklerinizi dikkate alacağız.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al