wmaraci reklam

Otel rezervasyonu Tur Otobüs Uçak bileti

16 Mesajlar 2.733 Okunma
wmaraci reklam

mertcan21 mertcan21 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek turizm acentası sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 3, (%67)

nettebugun adlı üyeden alıntı

hotelscombined'da tam olarak nasıl bilmiyorum, ama en başta oranlar düşükmüş sanırım. sonradan oranları artırıyorlarmış.
tam detayını bilemicem ama, sırf bunların banneri, arama (rezervasyon arama) olayı falan yapıp site kuranlara akış/bilgi sağlanıyomuş.
ben yalnız banner ve bi tane ufak arama kutusu kullanmıştım. iki kez haneme tutar yazıldı. biri 0.83, diğeri 030$ gibiydi. ama hangisi banner tıklama, hangisi kutucuktan arama onu net hatırlayamıyom.

bu arada, devam ediyor mu bilmiyorum; ama gelirortakları'nda eğer kabul edilirseniz THY ve sunexpress vardı. ayrıca bavul.com, otel-uçak için. artı bikaç seyahat sitesi. ama seyahat siteleri pek güvenilir gelmemişti, üye olup rez. yaptırmaktansa, "numaranızı verin hemen arayalım" tarzı ibareler sanırım müşteri için daha cazip gelebilir..

öncelikle biraz geç cevap veriyorum kusura bakmayın günaydin :)
banner ve arama kutusu mevzusuna ben biraz olumsuz bakıyorum çünkü tıklandıgı anda başka bir siteye yönlendiriyor sizi böyle kendi sitesinizi kendi elimizle diskalifiye ediyoruz direk bütün işlemleri kendi sitemiz üzerinden yapan aff marketler mevcut. insanlar alişverişlerini rezervasyonlarını mesela bizim sitemiz xxx.com üzerinden bitirmeye başlar ise minimum 2 dakika sitemizde kalmak zorundalar hem sitemizde zaman geçirip sıralamada yükselmemizi sağlayacak hemde organic tıklamalar yaparak sitemizde daha fazla zaman geçiricek ama xxx.com a koydugumuz banner'da bize 1$ bıraksa bile sitemizden yyy.com a yönlendiricek bizim gönderdiğimiz organic trafic kaynagının kaymağını yyy.com götürmüs olacak bence aff market programinda örnekte oldugu gibi xxx.com un öne cıkması gerekiyor markalaşmak için.

wmaraci
reklam

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
anladım, aslında haklısınız da, kullanmıyorum bu bahsettiklerimin şu an hiçbirini. sadece arayışla ilgili gördüğümü paylaşmak istemiştim, elbette takdir sizin... :)

• Üyelik 09.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 3, (%67)

nettebugun adlı üyeden alıntı

anladım, aslında haklısınız da, kullanmıyorum bu bahsettiklerimin şu an hiçbirini. sadece arayışla ilgili gördüğümü paylaşmak istemiştim, elbette takdir sizin... :)

eğer elinde keyworld bi domain'nin varsa mesela konunun başındada belirttiğim gibi benım elimdeki xxxxxx.org domani var ve global olarak aylık aranması 59m

günlük 1 milyon 933 bin global düşün global'e göre kazan :)

herşeyin hayırlısı olsun yorumların için teşekkür ederim.

reklamkolay reklamkolay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek e-ticaret uzmanıyım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 8, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

Ahh nerdee bendede iyi bir domain var ama iyi bir satış ortağı bulamadım

nedir domain ismi pm atın değerlendirelim

Ek Olarak:

mertcan21 adlı üyeden alıntı

eğer elinde keyworld bi domain'nin varsa mesela konunun başındada belirttiğim gibi benım elimdeki xxxxxx.org domani var ve global olarak aylık aranması 59m

günlük 1 milyon 933 bin global düşün global'e göre kazan :)

herşeyin hayırlısı olsun yorumların için teşekkür ederim.

nedir domain ismi pm atın değerlendirelim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 3, (%67)
ne konuda bir değerlendirme yapacaksınız acaba :) @reklamkolay

Paparazzi Paparazzi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web ve Seo Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 24, (%96)
Merhaba,

Biz 7 yildir Hotelscombined ile calisiyoruz. Otel arama piyasasinda Dunya'nin bir numarali firmasidir. Komisyon oranlari yonlendirme basina 0.25 ile 3.50 $ arasinda degismektedir. Su an ziyaretci sayimiz cok fazla oldugu icin Hotelscombined tarafindan kotalandik. Yani aylik belli bir komisyon tutarina gelince diger ziyaretcilerimiz bosta kaliyor. Eger bir site kurarsaniz ve hotelscombined arama kutusu eklerseniz size kota sonrasi ziyaretcilerimizi belli bir komisyon karsiliginda sitenize yonlendirebiliriz. Konu ile ilgilenen diger kullanicilar icinde teklifimiz gecerlidir. Detayli bilgi icin iletisime gecebilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al