wmaraci reklam
lidertakipci

Anahtar Kelime'de %100 kalıcı 1 sırada olmak için yapılması gerekenler

19 Mesajlar 4.569 Okunma
wmaraci reklam

arsinli arsinli seo Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 43 /
  • Meslek seo
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 17 / 11
  • Ticaret 19, (%100)
Herşeyden Önce Orijinal Gelen Linklerin Panda Tarafından Nekadar Çok Sevildiğini Biliyoruz. Bunun İçin Seo Kurallarını Barındıran (ANAHTAR kelimelerinizi ) 5 Adet Site İçeriğinizle Alakalı Makale Hazırlayıp. 50 Farklı C class IP Sitede Yayınlatmalıyız.(Bunun İçin Biraz Paraya Kıymak Gerek Tabiki) Ve ya Çeşitli Yollar Bulmak.Aynı Zamanda Üretmiş Olduğmuz orijinal 5 Makaleyi 50 Farklı Türkçe Form Sitesine Gönderiyoruz .

Orijinal makaleden ve farklı c class ıp gelen bağlantılarile piste yanaştınız. Sitenizi uçuşa geçirmek için artık yalnızca kemerleri bağlamanız yeterli oluyor.

Forumdan yapılan tanıtım faliyetleri sonucu Hem Doğrudan Gerçek kullanıcılar gelmekte hemde o forum durdukça size verilen tavsiye linkleri sitenizi besleme devam etmektedr.

Forumda yapılan bu çalışmanın ardından sıra youtube’a açılan bir Hesapla 30 farklı video yüklemeye geliyor. Youtube üzerindeki en popüler videoları seçiliyor ve bir liste oluşturularak 30 adet video dan video banclik sağlıyoruz.
Bittimi tabiî ki bitmedi acimle çalışma devam zor işler büyük başarılar getiriceni unutmuyalım .
Öncelikle sitemzin önemli olan alt bağlantılarını belirliyip (en az 25 tane ) 5 farklı bookmark sitesinde imliyoruz.

Ardından önceki yazmış olduğumuz makaleyi ve eklemiş olduğumuz formlardaki makalelerimizi 5 farklı bookmark sitesinde inliyoruz. Hızımızı kesmeden youtube de yayınladığımız video larıda imliyoruz.

Birde twitter Hesapları açarak en az (15 tane) makelelerimizi eklediğimiz konuları ve youtubede bulunan video larımızı bu hesaplardan paylaşıyoruz.
Twitter çalışmamızın ardından en az 10 farklı google plus hesabı açarak sitemizin anasayfasını +1 ledikten sonra 3 alt sayfaya +1 basarak sitemizin google gözündeki güvenilirliğin iyice artmasını sağlıyoruz.

Sitemiz artık rss dizinlerine kaydetmeye hazır hale geldi demektir elimizden geldiğince ve sabrımız elverdiği kadar çok farklı rss dizinlere sitemizi ekliyoruz.

En son olarakda ister bir profosyönelden konu hakkında yardım alarak ister para verip direk bir profösyönele yaprırarak sitemizi dmoz eklemek .

wmaraci
reklam

Golqesiz Golqesiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Master
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel bir anlatim olmus da.. Bunlari yapabilecek cok fazla site sahibi yok.. Bunlari daha cok kim yapar.. Seo uzmanlari yapar..

snrcx snrcx Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 5, (%80)
yani nasıl uğraşıcaz bu kadarşeyle.. ama +rep

Fuuy Fuuy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 43 / 155
  • Ticaret 6, (%100)
İmzamda yer alan sitemi henüz 3 aylıkken 3 saatlik kısa bir çalışma ile "WordPress", "WordPress Tema", "WordPress Theme" vb. kelimelerde en iyi yerlere getirdim. Fiyatı ve yaptığım çalışma hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar ÖM ile bana ulaşabilirler.

WordPress : Kelimesinde 5. sayfadayım. Aranma hacmi ( Yaklaşık 1.740.000.000 sonuç bulundu )
WordPress Tema : Kelimesinde 1. sayfadayım. Aranma hacmi ( Yaklaşık 118.000.000 sonuç bulundu )
WordPress Theme : Kelimesinde 2. sayfadayım. Aranma hacmi ( Yaklaşık 253.000.000 sonuç bulundu )
ve birçok hedef kelimede en iyi yerlerde sitem.

Not : Hiçbir siteyi asla ve asla hedef kelimede 1. sıraya getiririm demiyorum sakın yanlış anlaşılmasın. Ama çalışmalarım sonucunda iyi yerlere gelebileceğinizden de en ufak şüpheniz olmasın ;)

Paylaşım için teşekkürler bu arada.

wmaraci
wmaraci

omererbas omererbas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel anlatmışsın sağol...

byhewal byhewal Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek tekniker
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
guzel anlatim tslkler

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle çok yararlı bir makale olmuş tebrikler.. Bir şey merak ettim bu video backlink olayı nedir? Yani ben bir hesap açtım ve içine videoları yükledim diyelim. Bundan nasıl geri dönüş alacağım videonun üzerine site adresini mi yazacağım? Yoksa videonun açıklama kısmına site adresi mi eklenecek.

cetiner cetiner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
bu çalışmayı ücretli olarak yapıyor musunuz?

arsinli arsinli seo Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 43 /
  • Meslek seo
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 17 / 11
  • Ticaret 19, (%100)
malisef ücret ile yapmamaktayım ama seo hocası sitesinin sahibi olan kaan güntegin nin katkısıyla kurulan smartbacklink

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)
Lâ havle velâ kuvvet :) Bu çalışmayı yapmak için sitenin rahat 1,5 - 3 yıllık olması lazım. ANAHTAR kelimenin geçeceği yerde kafa çalışması yapılması gerekiyor...

- Şimdi pr5 bir sitemizle alakasız bir blogda aldığınız blog backlink'e kim tıklıyor? Veya bir insan olarak siz hiç tıkladınız mı böyle baktınız mı ne var ne yok diye :)

- Veya link çıkışı yapılmış bir forumda hangi siteye bakıp anahtar kelimesinden tıkladınız? Veya o kelimeden ne kadar trafik alıyorsunuz :)

Link çeşitlik demektir. Ama seni temsil eden sitelerden alacağın link o dediğin şeyleri yapmaktan çok daha kolaydır arkadaşım... Tamam söylediklerinin kısmi olarak arkasındayım ama bir siteye bu kadar yoğunluk YAYARAK ta olsa verilmez.

Son olarak bu sırrımı söylemek istemiyorum. İpucu istiyorsanız derim ki" Önce TEMELDEN başlayın Binanızı kurmaya. Üçüncü katın şapından değil..."

Teşekkürler.
WebKing26 bcakir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al