wmaraci reklam

Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü İndirilebiliyor

4 Mesajlar 745 Okunma
wmaraci reklam

G3M1N1 G3M1N1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Teknoloji basını
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 57 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Microsoft'un kısa bir süre önce duyurduğu yeni işletim sistemi Windows 10 indirilmeye hazır. Windows 10'un sistem gereksinimleri ve nasıl indireceğinize ilişkin açıklama haberimizde.

Microsoft’un dün resmi olarak duyurduğu Windows 10 işletim sisteminin teknik önizleme sürümü indirilmeye açıldı. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Windows 10 henüz tam anlamıyla hazır değil. Bu sebeple sadece test amaçlı olarak kurulması tavsiye ediliyor. Windows 10 sistem gereksinimleri olarak ise Windows 8’in istediği teknik özellikler ile aynı. 32-bit Windows 10’u kurmak için 1GB RAM, 1GHz işlemci ve 16GB boş alan yeterli olurken, 64-bit Windows 10 sürümü için 2GB Ram, 32GB boş alan ve yine 1GHz ve üzeri bir işlemci tavsiye ediliyor.

Windows 9 olarak adlandırılmasını beklediğimiz bu işletim sisteminin adının Windows 10 olması büyük sürpriz etkisi yapmıştı. Windows 10’un özelliklerini sizlere Microsoft Windows 10 Hakkında Her Şey başlıklı haberimizde aktarmıştık. Başlat Menüsü’nün geri gelmesi ve Çoklu Masaüstü özellikleri ile Windows 10, Microsoft’un yıllardır maruz kaldığı eleştirilerin önüne geçebilecek mi göreceğiz.

Bir Microsoft hesabıyla birlikte indirebileceğiniz Windows 10 işletim sistemini gündelik olarak kullandığınız bilgisayarınıza kurmanızı önermiyoruz. Eğer böyle yapacaksanız da ana diskinize değil D: sürücünüze kurmalısınız. Windows 10’u indirmek için tıklayın.

Kaynak : Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü İndirilebiliyor

wmaraci
reklam

mumicreative mumicreative Siz Hepiniz Biz İkimiz :P Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 23 / 12
  • Ticaret 30, (%97)
Şu satırları windows-10 test sürümünden yazıyorum gayet seri çalışıyor.
gün güncelleme geldi birde :DD boş durmuyorlar :DD

Modemak Modemak DemoLisH Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci , Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 6 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Başlat menüsü geldi sonunda. Modern tasarımmış! Güzelim başlat menüsünü kaldırmışlardı.

teknoonur teknoonur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek EEM Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 207 / 112
  • Ticaret 2, (%100)
inşallah bir sorun çıkartmaz bu sürüm

http://onurkinay.com.tr
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al