wmaraci reklam

Cointellect ile sizde çok kazanın... [AltCoin Madencilik]

9 Mesajlar 1.401 Okunma
wmaraci reklam

TeknoSef TeknoSef Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Sistem ve Ağ Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,

Öncelikle herkese bol kazançlar dilemek istiyorum sistemi yeni keşvetmiş ve kullanmaya başlamış bulunmaktayım. Sistem aktiflik süresi çok kısa olmakla beraber daha yeni yeni piyasaya girmektedir. Aslında bir IPUS ve DigitalGeneration gibi denilebilir.

Sitemi kısaca ben özetlemek isterim sistem yine bilgisayara kurulan bir program ile çalıştığı sürece size bilgisayar özellikerine göre MH/s ve Kh/s özelliklerini belirleyip olması gereken MHS değerine göre kazım hızınıza göre gelir elde etmenizi sağlamaktadır.

Dilerseniz bu özelliklere ben bulaşmam para yatırır programda çalıştırmam kazanırım dersenız onada olanak tanımaktadır. Buda güzel bir özellik olmakla birlikte hem çalışarak hemde yatırım yaparak kazancınızı katlayabilir ve daha çok kazanmanızı sağlayabilirsiniz.

Sıkca sorulan sorulara verilen ceveplar

1) Bu sistem ne kadar süredir var? Sizin sisteme ne zaman üye oldunuz ve nasıl buldunuz bu sistemi yani hem iyi mi hemde nereden gördünüz anlamında

Cevap : Öncelikle sistem yaklaşık olarak aktif olarak büyüme süreci 2 ay kadardır. Ben kendi araştırmalarım sonucu internetten yabancı sitelerden bularak kendilerien ulaştım biraz deneme sonrası yatırım yapark kendimi sizler için riske attım diyebilirim. Yeni olmasıda benim için alternatif oldu ve doge piyasınıda canlandıranda biraz bunların olduğunu öğrendim.

2) Sistem güvenilir mi coin generation gibi batarsa paralar bosuna gitmesin?

Cevap : Öncelikle sistem güvenilir ben kendimden örnek verim ben coin generation gibi batıcak tabi batmıcak aslında kendileri bırakıcaklar doyduklarında ama onlar gibi 10 ile 12 ay gidicekler yeni olmasından vakit kaybetmemek gerekiyor ben kendim 2000 TL yatırım ile devam ediyorum ki yatırım cıktı çok şükür kardayım.

3) Ödeme şekillerini nasıl yapıyoruz? Paypalım onaylı değil ama onaylamayı düşünüyorum onaylamasamda ödeme alabilir miyim?

Cevap : Ödeme olarak Paypal ve doge olarak yapmaktadılardır. Paypal hesabızı onaylı olması sizin için sonradan sorun olmaması için iyi olackatır. İsterseniz DogeCoin olarakta alabilirsiniz ben paypal olarak alıyorum. Ödemeleri 1 ile 3 gün içinde yapıyorlar.

4) Firma ne firması hangi ülkenin?

Cevap : Firmanın kendisi estonya merkezli coin mining şirketi.

5) Bu mhz mi ne gördüm onu nasıl kendi pc min değerini görebilirim?

Cevap : Şimdi programı kurarasnız görürsünüz ama acık konuşmak gerekirse hiç gerek yok yatırım yapabilecek durumunuz varsa yatırım yaparak programı çalıştırmadan direkt olarak kullanavilrisniz bende program çalışmıyor bile diyebilrim.

6) Bu sistem bizim yatırdıgımız paralar ile ne yapıyor acaba ve bize nasıl kazandırıyor ?

Cevap : Bu sistem bizim yatırdığımız paralar ile daha çok yatırım yaparak alt yapıyır yükseltiyorlar ve altcoinleri kazanıyorlar dha sonra bunu doge yada para olarak çekmemize izin veriyorlar diğer alt coinlerde geleceği konusunda ufak bir dialoğuuz oldu sahipleri ile ama daha net değiller bilginize
Kazanç tablosu şu şekildedir.

Bunlar sıkça sorulan sorular olduğundan iletmek istedim. Umarım bu bilgiler size yardımcı olacaktır. Aklınızad sorular varsa skpye üzerinden yada pm ile tekrar alabilriim.

İstek üzerine tablonun tükçeleştirilmiş halidir. :)

Kayıt olma penceresi

Alınan ödemeler

05.09.2014

06.09.2014

07.09.2014

08.09.2014

10.09.2014

10.09.2014

11.09.2014

12.09.2014

15.09.2014

15.09.2014

16-17.09.2014

19.09.2014

20.09.2014

22.09.2014

23.09.2014

28.09.2014

29.09.2014

01.10.2014

05.10.2014

06.10.2014

07.10.2014

09.10.2014

13.10.2014

14.10.2014

14.10.2014

15.10.2014

Kayıt olabilemek için kesinlikle koda ihtiyacınız var ondan dolayı referansız link paylaşamayacağım için üzgünüm sisteme girdiğinizde beni daha net anlayaçaksınız.

Kayıt linki : https://cointellect.com/?code=8e3a4e07

Kayıt sayfasında kullanılacak kod : 8e3a4e07

Hızlı iletişim için skype adresim : ylllcn

Program çalıştırılmadan kazanç sağlanabilmesi için siteden purchase contract alındığı taktirde bilgisayarın tüm gün acık kalması gerekmemekte olup acık bırakılır ise sadece ek gelir sağlayacağı tarafımdan tespit edilmiştir.

Bana sormak istediklerini ister özel mesaj yoluyla isterseniz skype adresim üzerinden hiç çekinmeden sorabilirsiniz. Ben denemelere başladım ve ilk ödememi aldığım gibi size buradan gerekli kanıtlarıda ekleyeceğim ben yatırımda yaptım bilgisayarım haricinde sistem yenidir ve ilk olankar her zaman kazanır bilginize umarım sizin içinde istediğiniz gibi bir kazanç kapısı olacaktır.

Bol kazançlar dilerim
İyi Çalışmalar.

wmaraci
reklam

Batarya Batarya SEO & Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)
Kurdum fakat açtığımda uygulamayı çalışma durduruldu hatası alıyorum.

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

Batarya adlı üyeden alıntı

Kurdum fakat açtığımda uygulamayı çalışma durduruldu hatası alıyorum.

Programı silip tekrar yeniden indirip kurmayı denerseniz çalışacaktır. Eğer yine çalışmaz ise programda yeni versiyon yakın tarihte cıkıcak o zaman onu indirmeniz gerekiyor. Ama unutmadan işletim sistemi Windows XP/7/8/Vista bunlardan biri olmazk zorunda onuda iletmek istedim.

Ayrıca Yeni ödeme kanıtlarım.

05.10.2014

06.10.2014

Ek Olarak: Yeni ödemeler ile devam ediyoruz.
Yüksek ödeme yapmayan diyen arkadaşlara sitelerde yazan yalan yanlış bilgilere gelsin bu yazımda siteden aldığım en yüksek ödeme ve sorunsuz olarak yapıyorlar.

07.10.2014

09.10.2014

Herkese Bol kazançlar dilerim.

SekmekciSoft SekmekciSoft ---- Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dsadada
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 10 / 37
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam ben de *** da ki konunu görüp üye olmuştum, dün demo paketimi aldım.Umarım fos çıkmaz :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

SekmekciSoft adlı üyeden alıntı

Hocam ben de *** da ki konunu görüp üye olmuştum, dün demo paketimi aldım.Umarım fos çıkmaz :)

Öncelikle hayırlısı olsun kaydınız içinde teşekkürler. Eğer beni skype adresi üzerinden eklerseniz sizlere daha iyi hizmet verebilirim bilginize.

Skype adresim : ylllcn

-------------------------------------------------------------------------

Yeni ödeme kanıtları ile yolumuza devam ediyoruz.

13.10.2014

14.10.2014

Herkese bol kazançlar dilerim.

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dsadada
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 10 / 37
  • Ticaret 5, (%100)

yllcn adlı üyeden alıntı

Öncelikle hayırlısı olsun kaydınız içinde teşekkürler. Eğer beni skype adresi üzerinden eklerseniz sizlere daha iyi hizmet verebilirim bilginize.

Skype adresim : ylllcn

-------------------------------------------------------------------------

Yeni ödeme kanıtları ile yolumuza devam ediyoruz.

13.10.2014

14.10.2014

Şuan gayet iyi gelir elde ediyorum günlük yaklaşık 1.80 euro kadar.Üst paketi almak için para arayışına girdim bile şimdiden :D

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

Şuan gayet iyi gelir elde ediyorum günlük yaklaşık 1.80 euro kadar.Üst paketi almak için para arayışına girdim bile şimdiden :D

Bol kazançlar dilerim. Umarım istediğiniz gibi olur herşey.

Ek Olarak: Yeni ödeme kanıtları ile devam ediyoruz.

14.10.2014

15.10.2014

Ek Olarak: Yeni ödemeler ile devam ediyorum.

18.10.2014

19.10.2014

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dsadada
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 10 / 37
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam bende dün ilk ödememi aldım.10 saat gibi kıs bir süre içerisinde ödemeyi yaptılar.

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

Hocam bende dün ilk ödememi aldım.10 saat gibi kıs bir süre içerisinde ödemeyi yaptılar.

Hayırlı olmasını dilerim.

Ek Olarak: Yeni ödeme kanıtları ile devam edelim.

03.11.2014

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al