freelance iş ilanları

Arrow 3.Sezon 2.Bölüm HD Türkçe Fragmanı

16 Mesajlar 2.140 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

EmreGuven EmreGuven emree.net Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1521
  • Beğeniler 470 / 433
  • Ticaret 35, (%100)

xrople adlı üyeden alıntı

Hocam Türk dizisi olarak Eski Hikaye gerçekten kaliteliydi 17 bölümde tadında bıraktılar.Bir şu yönden bakmak lazım bizim Türk milleti 40 dklık dizi mi olur der izlemez , ha izlese bile adamlar araya 10 tane reklam koyacağı için dizi 4 dk da bir araya girer.

Format değişince zamanla herkes sisteme alışır ama bizim türkler reklam işinden vazgeçemez. O konuda haklısınız.
xrople

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
4 yildir o okadar cok dizi izledim ki 4 yildi tv bile bakmiyorum :D

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

MertKoseoglu MertKoseoglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek x
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 120 / 168
  • Ticaret 3, (%100)
Arrow'un bu sezonu bir oncekinden de daha fazla tutalacak gibi. Diziye yeni karakterlerin eklenmesi olaylara renk katti. Turk dizileri ve medya hakkinda sizlere katiliyorum. Haber kanallari disinda izlenecek takip edecek programlar cok az. Oyuncularimizin yeteneklerini one cikarip farkli senaryolardar isleyecek bir sektor oldugunu zannetmiyorum. Bu zamana kadar bolum kacirmadigim tek dizi Behzat C. olmustur bu kadar samimi bir proje bir daha ne zaman ortaya cikar merak ediyorum. Fragman icin tesekkurler.

ExelDragon ExelDragon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 73 / 38
  • Ticaret 4, (%100)

MertKoseoglu adlı üyeden alıntı

Arrow'un bu sezonu bir oncekinden de daha fazla tutalacak gibi. Diziye yeni karakterlerin eklenmesi olaylara renk katti. Turk dizileri ve medya hakkinda sizlere katiliyorum. Haber kanallari disinda izlenecek takip edecek programlar cok az. Oyuncularimizin yeteneklerini one cikarip farkli senaryolardar isleyecek bir sektor oldugunu zannetmiyorum. Bu zamana kadar bolum kacirmadigim tek dizi Behzat C. olmustur bu kadar samimi bir proje bir daha ne zaman ortaya cikar merak ediyorum. Fragman icin tesekkurler.

Türkiye dizilerinde takip ettiğim sayılı dizilerden biri behzat ç. öyle bir proje çıkarsa ki öyle bir kaliteyi yakalamak zor. Çıktığını var sayarsak bile gene rtürk önüne geçer. 1-2 sezonda dizi kalkar maalesef :/

wmaraci
wmaraci

MertKoseoglu MertKoseoglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek x
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 120 / 168
  • Ticaret 3, (%100)

ExelDragon adlı üyeden alıntı

Türkiye dizilerinde takip ettiğim sayılı dizilerden biri behzat ç. öyle bir proje çıkarsa ki öyle bir kaliteyi yakalamak zor. Çıktığını var sayarsak bile gene rtürk önüne geçer. 1-2 sezonda dizi kalkar maalesef :/

Behzat C. de kimsenin kabullenmedigi, gormek duymak istemedigi konularin gundemde tutulmasinin yani sira herkes kendinden bir parca buldu. Bir Ankara li olarak Sakarya dan ne zaman gecsem anilarim canlanir gozumde. Sen cok yasa Emrah Serbes!
ExelDragon

kişi bu mesajı beğendi.

Durmazlar Durmazlar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek nakliyat
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
artık iyice gına geldi

Bursa evden eve nakliyat
http://www.emirogluevdeneve.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al