wmaraci reklam
lidertakipci

Varmı böyle bir problem arkadaş şaştım kaldım

15 Mesajlar 1.600 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

x474747 x474747 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

KaGaN adlı üyeden alıntı

Resimdeki yerlerden hangi veritabanını kullandığını ve o veritabanını kullandığın sunucuyu görebilirsin.

işte diyorum ya doğru veritabanına baktım ordan users bölümüne baktım sadece ben görünüyorum üyelerim hiç görünmüyro ama wordpress panelden kullanıcıların hepsi görünüyor

wmaraci
reklam

KaGaN KaGaN 1881-193∞ Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Coğrafyacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 40 / 77
  • Ticaret 2, (%100)

x474747 adlı üyeden alıntı

işte diyorum ya doğru veritabanına baktım ordan users bölümüne baktım sadece ben görünüyorum üyelerim hiç görünmüyro ama wordpress panelden kullanıcıların hepsi görünüyor

Baktığın tablonun tam adını yazar mısın?

• Üyelik 19.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

KaGaN adlı üyeden alıntı

Baktığın tablonun tam adını yazar mısın?

tamam kardeşim sen haklıymışsın şimdi configten baktım yedek olan a bakmışım şimdi dediğin şekilde doğru db ye baktım users te tüm üyeler göründü

şimdi problem şöyle ben yazar olan arkadaş yerine evde 3 farklı pc den giriş yaptım çıkış yaptım bir çok defa hiç problem yok onun adına giriş ypyorum ama o kendi bilgisayarından bazen giriyor bazen ise girmiyor ve beyaz sayfada bir uyarı geliyor giremiyor mesela şimdi girdi bir yazı ekledi diyelim 10 dakika sonra geliyor tekrar giriş ypyor o hata ile kaşılaşıyor acaba bilgisayarı veya neti ile alakalı olabilir mi

bu arada bir önceki resimle yardımınızdan dolayı teşekkür ederim.

KaGaN KaGaN 1881-193∞ Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Coğrafyacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 40 / 77
  • Ticaret 2, (%100)

x474747 adlı üyeden alıntı

tamam kardeşim sen haklıymışsın şimdi configten baktım yedek olan a bakmışım şimdi dediğin şekilde doğru db ye baktım users te tüm üyeler göründü

şimdi problem şöyle ben yazar olan arkadaş yerine evde 3 farklı pc den giriş yaptım çıkış yaptım bir çok defa hiç problem yok onun adına giriş ypyorum ama o kendi bilgisayarından bazen giriyor bazen ise girmiyor ve beyaz sayfada bir uyarı geliyor giremiyor mesela şimdi girdi bir yazı ekledi diyelim 10 dakika sonra geliyor tekrar giriş ypyor o hata ile kaşılaşıyor acaba bilgisayarı veya neti ile alakalı olabilir mi

bu arada bir önceki resimle yardımınızdan dolayı teşekkür ederim.

İnternet alakalı olmaz.
Arkadaşın birinde "www" eki ile diğerinde de doğrudan alanadı ile giriş yapıyor olabilir. Sitenin de "www" ekinin A-IP kaydı ile normal A-IP kaydı farklı olabilir. Arkadaşınız yedek veritabanına bağlı IP kaydından giriş yaptığı an hata alıyordur mutlaka.
Sitenizin yazıları www ile mi görülüyor yoksa direk alanadı ile mi?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

KaGaN adlı üyeden alıntı

İnternet alakalı olmaz.
Arkadaşın birinde "www" eki ile diğerinde de doğrudan alanadı ile giriş yapıyor olabilir. Sitenin de "www" ekinin A-IP kaydı ile normal A-IP kaydı farklı olabilir. Arkadaşınız yedek veritabanına bağlı IP kaydından giriş yaptığı an hata alıyordur mutlaka.
Sitenizin yazıları www ile mi görülüyor yoksa direk alanadı ile mi?

www. olarak başlıyor kardeşim şimdi bir mesaj daha geldi kendisinden,

taayıcıdan wp-login kısmından logini silip admin yazıyormuş öyle giriyormuş. Arkadaşın bana yazdığı mesaj şöyle

bilmiorum ilk açtıgımda sık kullanına ekledim direk ordan giriş yapıyorum açarken giriş sayfası geliyor kullanıcı adı ve sifre syfası girişe basıyorum titriyor sayfa. sonra tarayıcıda logini falan silip admin yapıyorum açılıyor

Ek Olarak: http://www.site-adresi/wp-login.php
http://site-adresi/wp-login.php

2. ile problemsiz giriyormuş

1. ile giremiyor aynı hatayı alıyormuş

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al