wmaraci reklam
lidertakipci

Karşılıklı Reklam almak yapmak isteyenler gelsin

14 Mesajlar 1.822 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

stendor stendor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 6 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
merhabalar, başlıktanda anlayacağınız üzere bloglarımızı ve websitelerimizi canlandırmak amacıyla ufak çaplı bir karşılıklı reklam yapalım ne dersiniz? +250 hitli blog veya web siteleri pm yoluyla ulaşabilirler. Hatta düşüklerde ulaşsın bizde onlara can katalım. evet site adreslerinizi pm yoluyla atabilirsiniz ki bende pm yoluyla atayım ;) iyi günler dilerim

wmaraci
reklam

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Şunu anladım ki, alexa ile ziyaret sayısının makul bir orantısı gram yok. Teşekkürler.

Ek olarak diye buraya kopyasını eklemiş fakat ben ek yapmadım. Ya bende ya da sunucularda problem var.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 6 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Şunu anladım ki, alexa ile ziyaret sayısının makul bir orantısı gram yok. Teşekkürler.

Ek olarak diye buraya kopyasını eklemiş fakat ben ek yapmadım. Ya bende ya da sunucularda problem var.

anlamadım hocam? burda reklam satmıyoruz karşılıklı, yardımlaşma amaçlı reklam yolundayız.
WebDost

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Yok efendim. Sizinle ilgili değil. Kendi sitem ile ilgili söyledim. Anlaşılırım diye umdum fakat şöyle söyleyim, siteniz alexa'da 57.774 olarak gözüküyor. Ben bilgive.com ile 8.666'yım ancak ziyaretçi sayısı 60 civarı. Bazen 80 oluyor. Bundan bahsetmek istedim. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 6 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

Yok efendim. Sizinle ilgili değil. Kendi sitem ile ilgili söyledim. Anlaşılırım diye umdum fakat şöyle söyleyim, siteniz alexa'da 57.774 olarak gözüküyor. Ben bilgive.com ile 8.666'yım ancak ziyaretçi sayısı 60 civarı. Bazen 80 oluyor. Bundan bahsetmek istedim. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.

tamam hocam :) aleksa sadece hite bakmıyor diye biliyorum gerçi kimsede artık önemsemiyor aleksayı

• Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Sağolasın, beni yanlış anladın diye üzülmüştüm. Sitem, karşılıklı dayanışmaya uygun değil. Ancak, dilersen ben bu işte varım. BilgiTopla.com'u çok kullanmıyorum. Öncelik verdiğim, bilgive.com. Ayrıca yeni bubilgi.com'u satın aldım. Fakat tek site ile baş edemiyorum, bunlar ile nasıl ilgileneceğim emin ol bilmiyorum. Ancak alan adlarını tutmaya kararlıyım şimdilik.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 6 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

Sağolasın, beni yanlış anladın diye üzülmüştüm. Sitem, karşılıklı dayanışmaya uygun değil. Ancak, dilersen ben bu işte varım. BilgiTopla.com'u çok kullanmıyorum. Öncelik verdiğim, bilgive.com. Ayrıca yeni bubilgi.com'u satın aldım. Fakat tek site ile baş edemiyorum, bunlar ile nasıl ilgileneceğim emin ol bilmiyorum. Ancak alan adlarını tutmaya kararlıyım şimdilik.

hocam biriyle uğraşın yoksa işin içinden çıkılmıyor :)

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

benimde sattığım site tekil günlük 30 hite 3 ayda 450bine kadar globalda inmişti. dediğiniz gibi ziyaretçi ile alakalı değil alexa

• Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Nasıl yapalım? Ben senin siten için ufak bir logo tasarlayayım. Fakat, nöbet var ve gece 00.00'dan sonra ineceğim. Bu nedenle, o saatten sonra veya yarın hazırlamış olurum. Ayrıca MediaWiki zor bir yazılımdır. Yarın ancak sitenin ana sayfasında yer açabilirim. Yarına kadar yetiştiririm. Allah nasip ederse. Yarın pm, pm deyip duruyorlar ya beni benden alıyorlar. Özel mesajdan size bildiririm.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 6 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

Nasıl yapalım? Ben senin siten için ufak bir logo tasarlayayım. Fakat, nöbet var ve gece 00.00'dan sonra ineceğim. Bu nedenle, o saatten sonra veya yarın hazırlamış olurum. Ayrıca MediaWiki zor bir yazılımdır. Yarın ancak sitenin ana sayfasında yer açabilirim. Yarına kadar yetiştiririm. Allah nasip ederse. Yarın pm, pm deyip duruyorlar ya beni benden alıyorlar. Özel mesajdan size bildiririm.

hocam grafik tasarımdan anlarım merak etmeyin logoya hacet yok. reklam için müsaait oldugunuda görüşelim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al