wmaraci reklam
lidertakipci

Microsoft Fotoğraf Paylaşım Uygulaması Xim

3 Mesajlar 509 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Sivaa Sivaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Microsoft firmasının yeni ürettiği fotoğraf paylaşım uygulaması olan Xim Kullanıcıların beğenisine sunuldu.Bu uygulama sayesinde resim ve paylaşım alanı yeni bir önem kazanacak.

Amerikanın teknoloji devi olan Microsoft firması kullanıcılarına sunduğu yeni uygulaması Xim ile yol kat etmeyi amaçlıyor.Şuanda mevcut popüler olan bir çok fotoğraf paylaşım uygulamasından farklı ve özgün olmayı çalışmayan Xim şimdiden ilgi çekmeyi başardı.

Sadece firmanın ürettiği mobil işletim sistemi olan Windows Phone üzerinden kullanılmayacak olan uygulama büyük bir başarı ve kalite yakalamak için Android ve İOS işletim sistemleri üzerinden de kullanılabilecek.

Uygulamanın özelliklerine biraz değinelim ;

Piyasada mevcut olan resim paylaşma uygulamalarına karşılaştırma ile daha değişik bir yol izleyen Xim, telefon kılavuzundaki isimlerle fotoğraf paylaşmayı oldukça hızlandırıyor.

Telefon belleğinde yer alan fotoğrafların yanı sıra OneDrive, Instagram ve hem de Facebook gibi platformlardaki fotoğraflara da ulaşabilen uygulama sayesinde paylaşmak istediğiniz bir fotoğrafı seçtiğiniz kişilere kolaylıkla gönderebiliyorsunuz.

Üstelik fotoğrafın paylaşılmasının hemen peşinden fotoğrafa bakan telefonların senkronize hale gelmesi, fotoğraf üzerinde yaptığınız oynamaların yalnızca kendi telefonunuzda değil karşı tarafta da görülmesini sağlıyor.

Xim Resimleri

Kaynak - Haberomi.com : http://haberomi.com/microsoft-fotograf-paylasim-uygulamasi-xim/

Haberomi.com
wmaraci
reklam

omerdurmus omerdurmus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 47 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Bana pek işe yarar gibi gelmedi.

~~~

Sivaa Sivaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

omerdurmus adlı üyeden alıntı

Bana pek işe yarar gibi gelmedi.

Şuanda pek popüler değil ama microsoft dünyanın devlerinden biri doğru hareketlerle çok iyi yerlere getirebilir uygulamayı

Örn : instagram

Haberomi.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al