wmaraci reklam
lidertakipci

Aşırı trafikten adsenseden ban yedim...

14 Mesajlar 2.598 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Vetch Vetch WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 22 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
Çok trafik geldiği için değil, muhtemelen çok fazla yönlendirme trafik geldiği için banlanmıştır.

Google sitelerinin kısmen organik hit veya sadık takipçilerinden hit almasınıda istiyor.

Ayrıca bunu meraktan soruyorum, twitter hesap alıp satma işi başta Google politikalarına aykırı sayılmaz mı?

- Vetch
wmaraci
reklam

gunlukekonomi gunlukekonomi www.gunlukekonomi.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 25 / 28
  • Ticaret 8, (%100)
Google beni de bu yüzden banlamıştı. 3-4 içerik olan bir bloga reklam koyup Twitter'dan link verdim. Aşırı yüklenme oldu. Sanırım bir limitleri ve algoritmaları var.

Sitelerde aşırı dalgalanmalar yayıncıları korumak adına göze batıyor olabilir.

Ek olarak:

Belki de Twitter hesabı alıp satan bir site politika ihlalidir. O yüzden de ban yemiş olabilirsiniz. Uzmanlar cevaplasın bunu da :)

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Hocam bence google den gelecek olan cevabı umursamayın, girin oyun sitelerin forumlarına reklamınızı yapın her satıştan da bence komisyon alın. Sanal alemde oyun hesapları çok iyi gidiyor ve güvenilir bir site olur tanılırsanız bence cok daha başarılı olursunuz ama şu sitenin dizayn kımsına biraz özen gösterin derim. Şahsen benim oynadığım 3 adet online oyun var ve deli gibi hesaplar satılıyor. Bence bu yönde çok daha ilerleyebilirsiniz.

Ek Olarak:

Sana örnek vereyim sitenin temasını güzel bir hale getir gittigidiyor gösterim başına tık başına çok iyi teklifler veriyor ama oraya da kabul edilmek biraz zor temayı falan güzelleştirin derim

Gittigidiyor'uda kullandım uzun süre ancak ücreti güzel vermesine rağmen adsenseye oranla hiç tık almıyor. Yanlışınız var o noktada. Olay sadece tık başı ücret değil bir e-çok etken yan yana geldiğinde adsense açık ara öne geçiyor.

Ha birde şu var. Adsense'den hep düşük tık geliyor diye birşey yok. Benim tık başı ort 30 kuruş civarı. Yani gittigidiyor'un en yüksek ücretinin 2 katı.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Katılıyorum aşırı trafikten ban yenmez. Muhtemelen geçersiz tıklama etkinliğindendir.

Sosyal olan her şey.
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al