wmaraci reklam

İmlemenizi ücretsize getirin - 2,Daha doğal ve daha etkili imlemeler,hem de ücretsiz!

3 Mesajlar 1.814 Okunma
wmaraci reklam

BerkantKONAC BerkantKONAC opensourceprojects.org Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Software
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 209 / 125
  • Ticaret 18, (%100)
Socialmonkee gidince kalan işe yarar site sayılabilecek Onlywireyi incelemeye başladım.Ve artık googlenin aynı hesaplardan yapılmış imlemeleri takip etmeye başladığını fark ettim.Hiç doğal bir görüntü değildi anlayacağınız.Ayrıca Onlywire fiyatları pahalı,ücretsize limit çok düşük.Bu yüzden bende alternatifi ayağınıza getirdim.

Bu sistem 21 adet imleme sitesini destekliyor.Hepsi birbirinden otoriter.Özgün scriptlilerden tut,yüksek prli bilindik pligg 1-2 siteye kadar farklı sitelerden oluşan bir yelpazeyi bize sunuyor.Her kullanıcı kendi hesabını ekliyor ve siz başkasının linkini imlediğinizde başkasına sizin linkinizi imletebiliyorsunuz.Çapraz imleme yani.Ben kullanmaya başladığım gibi yararını gördüm.İmlemeleri otomatik pinglemesi de cabası,hiç ekstra uğraş gerektirmiyor.Adımları takip edip hesabınızı almayı ve kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Siteye giriyoruz ;
Refli ; socialadr.com/choose/?a=624918
Refsiz; socialadr.com

Sağdaki forma isim (nickte yazabilirsiniz) ve mailinizi yazarak üyelik sayfasına geliyoruz.

Burda en altta kampanyayı istemediğimizi belirten tuşa basıyoruz.

Gene kampanyayı istemediğimizi belirten tuşa basıyoruz.

Karşımıza gelen üyelik formunu doldurmak suretiyle üye oluyoruz.Mailimizi onaylıyoruz.

Siteye girişimizi yaptıktan sonra;Sağ üst tabdan Social Accounts > Setup wizard yapıyoruz yada buraya
tıklayıp sosyal medya üyelik doldurma sayfamızı açıyoruz.

21 site var.Ne kadar site eklerseniz o kadar kredi kazanacağınız için tüm sitelere tek tek üye olup hesapları buraya girmenizi tavsiye ediyorum.
Twitter hariç diğer sitelerin kullanıcı adı şifrelerini formlara giriyorsunuz.Twitter için Authorize yapıp twitter güvenli girişini kullanmalısınız.

Mesela benim için üyelik girme sayfasının son hali aşağıdaki gibi.

İmlemeleri ve twitlemeleri burdan yapabilirsiniz ; http://socialadr.com/pg/socialadr/queue

Bundan sonra günde 5 adet sosyal imleme yapma ve 5 twitleme ve 5 google +1 hakkımız var.22 siteyide doldurduyanız bu size günde 40 kredi civarında dönüş yapıyor.Takipçi sayınıza göre 10-25 kredi twitterdan,google +1den de 10 kredi alıp kolayca günde 70-80 kredi kazanabiliyırsunuz günde.

Bu da 70 kaliteli %100 doğal imleme demek.İmlendiğiniz sayfaların otomatik pinglendiğini söylemiştim zaten.Siteyi kurcalayıp rapor,imlendiğiniz ve imlediğiniz linkleri görme gibi özelliklerini kendiniz bulabilirsiniz,çok karışık değil zaten

Aşağıdaki de 14 kere imlenmiş,daha 15 kere imlenecek bir sitemin raporu.

Alıntı : http://www.***.net/google-optimizasyon/1056262-imlemenizi-ucretsize-getirin-2daha-dogal-ve-daha-etkili-imlemelerhem-de-ucretsiz-4.html

owner of opensourceprojects.org & arduinoproject.net
wmaraci
reklam

arsinli arsinli seo Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 43 /
  • Meslek seo
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 17 / 11
  • Ticaret 19, (%100)
bu haberi paylaşman güzel fakat yazılanlar gii bişi diyil parayla kredi satan bi site bu kampanyaya katıl bekle bekle bişi vermiyor

BerkantKONAC BerkantKONAC opensourceprojects.org Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Software
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 209 / 125
  • Ticaret 18, (%100)
Onları geçebiliyoruz ? next step 'e basarak normal üye olunuyor diye biliyorum ben oldum öyle.

owner of opensourceprojects.org & arduinoproject.net
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al