wmaraci reklam

Twitterdan reklam tweeti

14 Mesajlar 1.757 Okunma
smmexpress

taskirancemal taskirancemal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Fotoğrafçılık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 123 / 60
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar merhaba

19.000 takipçili tamamen organik hesabım var. 300-400 RTleri geçmiş tweetlerim bile var. Kendim el emeği yaptım sayıyı ve aktif takipçiler.

Sorum şu para kazanmak için neler yapabilirim? Link kısaltma bloga yönlendirme hariç.
Mesela tweet başına ücret veren sağlam siteler var m? Admingle kullanıyorum ama o da haftada bir kampanya ya veriyor ya vermiyor. Sponsoredtweet var yabancı ama henüz bir işe yaradığını görmedim.
Yada bunlar haricinde reklam alabileceğim yerler var mı?
Yada twitter üzerinden farklı bir kazanç sağlama yöntemi ne öneririsiniz?

Youtube Kanalım http://youtube.com/c/cemaltaskiran
wmaraci
reklam

hamzabeyto hamzabeyto Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 3, (%33)
Tweetad var hocam kampanyaları nadir geliyor ama tweet başı 0,01 tl x takipçi sayın kadar ücret veriyor. Ayrıca en çok retweet alan, verilen linke en çok tıklama yaptıran, tweetine en çok yorum gelen vs. gibi kişilere ayrıca 50 tl bonus veriyor. Takipçilerinize güveniyorsanız deneyim derim.

• Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Fotoğrafçılık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 123 / 60
  • Ticaret 1, (%100)

hamzabeyto adlı üyeden alıntı

Tweetad var hocam kampanyaları nadir geliyor ama tweet başı 0,01 tl x takipçi sayın kadar ücret veriyor. Ayrıca en çok retweet alan, verilen linke en çok tıklama yaptıran, tweetine en çok yorum gelen vs. gibi kişilere ayrıca 50 tl bonus veriyor. Takipçilerinize güveniyorsanız deneyim derim.

Evet ama reklamlardan yararlanmak için twitter hesabını takip etmek gerekiyor, sordum cevap olarak bilerek oradan duyurduklarını söylediler. Değişik ve saçma bir uygulama geldi bana. Üç beş lira kazanmaya çalışacağız diye bir de adamların vereceği reklamı takip edeceğiz. Mail yolu ile bildirseler kampanyaları kullanırdım.

bilgiji bilgiji www.bilgiji.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Senarist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 20 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
Twitter piyasası şu an için ölü durumda. 6-7 ay önce, 1 yıl önce ayda 3-4 bin lira kazanıyordum twitter'dan. Ama şu an kimse reklam vermiyor. Sanki derin bir kriz durumu var.

Şu an günlük 20-30 lira kazansam iyidir diyorum. Ama geneli kişisel reklamlar. Bu arada profiline baktım ama şu haliyle reklam alması biraz zor görünüyor. Ben 750.000 takipçiyle zor alıyorum :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Fotoğrafçılık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 123 / 60
  • Ticaret 1, (%100)

bilgiji adlı üyeden alıntı

Twitter piyasası şu an için ölü durumda. 6-7 ay önce, 1 yıl önce ayda 3-4 bin lira kazanıyordum twitter'dan. Ama şu an kimse reklam vermiyor. Sanki derin bir kriz durumu var.

Şu an günlük 20-30 lira kazansam iyidir diyorum. Ama geneli kişisel reklamlar. Bu arada profiline baktım ama şu haliyle reklam alması biraz zor görünüyor. Ben 750.000 takipçiyle zor alıyorum :)

Farkındayım :) fakat farklı yöntemlerle de olsa takipçileri çok sıkmadan az da olsa kazanabileceğim bir yöntem var mı?

hamzabeyto hamzabeyto Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 3, (%33)

taskirancemal adlı üyeden alıntı

Evet ama reklamlardan yararlanmak için twitter hesabını takip etmek gerekiyor, sordum cevap olarak bilerek oradan duyurduklarını söylediler. Değişik ve saçma bir uygulama geldi bana. Üç beş lira kazanmaya çalışacağız diye bir de adamların vereceği reklamı takip edeceğiz. Mail yolu ile bildirseler kampanyaları kullanırdım.

hocam benim yaptığım gibi twitter hesabınıza telefon numaranızı ekleyin. Tweetadin hesabını da sms bildirimlerini açın reklam geldiğinde size sms gelsin :) mail yerine de geçmiş olur :)

• Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Fotoğrafçılık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 123 / 60
  • Ticaret 1, (%100)

hamzabeyto adlı üyeden alıntı

hocam benim yaptığım gibi twitter hesabınıza telefon numaranızı ekleyin. Tweetadin hesabını da sms bildirimlerini açın reklam geldiğinde size sms gelsin :) mail yerine de geçmiş olur :)

sms bildirimi mantıklı bir çözüm olabilir, teşekkür ederim.

Bipleo Bipleo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 2 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
kardeşim benim kullandığım admingle var gayet güzel kampanyalar var gelen kampanyaları sosyal medya hesaplarında paylaşıp kişilerin tıklamasını bekliyorsun tıklama başına ücret veriyorlar.

50 tl olduğunda banka hesabına ödeme alabiliyorsun tek sıkıntısı kampanyaların süresi 1-2 saatı geçmiyor.

• Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Fotoğrafçılık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 123 / 60
  • Ticaret 1, (%100)

Bipleo adlı üyeden alıntı

kardeşim benim kullandığım admingle var gayet güzel kampanyalar var gelen kampanyaları sosyal medya hesaplarında paylaşıp kişilerin tıklamasını bekliyorsun tıklama başına ücret veriyorlar.

50 tl olduğunda banka hesabına ödeme alabiliyorsun tek sıkıntısı kampanyaların süresi 1-2 saatı geçmiyor.

admingle kullanıyorum zaten ama yaklaşık 1,5 aydır 43 Tl birikti. Haftada bir kampanya anca düşüyor

bilgiji bilgiji www.bilgiji.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Senarist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 20 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
bionluk, sadeceon, onlira gibi sitelere reklam vermeyi denedin mi?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al