lostyazilim

100.000'TL Yatırım İle Neler Yapılabilir?

106 Mesajlar 11.286 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

elegan elegan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

Ya bastan sona okudum sonra konuyu açanın eski konularına ufaktan baktım :-) sonuç hayal gibi geldi banada
arkadaşın biri yazmış askere git en mantıklısı bu :-)
Daha e ticaret yapmayı bilmiyorum diye konu açan kişi simdi yazmış bi firmamin e ticaret sistemini yönetiyorum komedimisin kardeşim ?

ben yanlızca içerik girişi ve sosyal medya düzenlemesi yapıyorum, bana içeriğin fotoğrafı çekilip veriliyor photoshop ile düzenleyip siteye ekliyorum destek taleplerine bakıyorum. bu e-ticaret yapmak değil :)

Ek Olarak:

Serhanas adlı üyeden alıntı

Faizi uygun bulmayan o kadar çok milyarder gördük ki. 18 yaşındasın ve 100.000 TL ile iş kurmak istiyorsun, birincisi 18 yaşında daha çocuk yaştasın diyebiliriz, kuracağın işte eğer baban zenginse yönetim yapabilir ama yemek üzerine yatırım yapmak gelir olarak çok iyi şeyler getirir sana. Mesela bir küçük bar veya cafe kurmak.

dediğim gibi bar cafe kurmak değilde, barda kitap satmak gibi daha yaratıcı şeyler lazım bana :D

wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

elegan adlı üyeden alıntı

ben yanlızca içerik girişi ve sosyal medya düzenlemesi yapıyorum, bana içeriğin fotoğrafı çekilip veriliyor photoshop ile düzenleyip siteye ekliyorum destek taleplerine bakıyorum. bu e-ticaret yapmak değil :)

Yönetiyorum yazmışsın :-) 2 3 sayfa önceki yazdıklarını oku sonra düzelt o zaman yönetmiyorum fotoğraf koyuyorum diye

• Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

Vaybe adlı üyeden alıntı

bence arkadaş hayal kuruyor sadece o kadar para olsa ne yaparım diye oyalıyor :d

haklısınız oturdum işim gücüm yok 5dknızı çalmak için 2 saattir hepinize cevap yazıyorum. haklısın

Ek Olarak:

Yönetiyorum yazmışsın :-) 2 3 sayfa önceki yazdıklarını oku sonra düzelt o zaman yönetmiyorum fotoğraf koyuyorum diye

arkdaşım yönetiyorum dedim yönetiyorum, sipariş geliyor bildirim yapıyorum destek veriyorum, içerik giriyorum, telefon ile görüşüyorum olay bu ürün tedariği ve satışını ben gerçekleştirmiyorum. Hayatınız okadar yalan dolanla doluki kimsenin doğru bir laf edebileceğine inanamıyorsunuz

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

aslında evet ben şahsen türkiyede 3 firma biliyorum o konuda tisho, sekiz.com ve kaft tisho oldukça kalitesiz ve tasarımları pek iyi değil. sekiz.com iyi fakat çoğu ürünü stokta yok satın alamıyorsunuz 2 aydır 1 ürünü bekliyorum :D düşünülebilir. Amma ve lakin üretimi kendimiz yapmalıyız bunun içinde baya bir araştırma gerek düşüneceğim teşekkürler

Ek Olarak:

bilmemki burası erzurum kış uzun

Ek Olarak:

zaten şuan bir firmanın e-ticaret sitesini yönetiyorum, acem, bir e ticaret girişimide yaptım sayılır. önerilerinizi dikkate alaccağım teşekkürler

Bak burada yönetiyorum yazmışsın :-)

wmaraci
wmaraci

Vaybe Vaybe Vaybe.Net Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 9 / 87
  • Ticaret 9, (%100)

haklısınız oturdum işim gücüm yok 5dknızı çalmak için 2 saattir hepinize cevap yazıyorum. haklısın

1-18 yaşında 100.00tl nerden buldun?
2-Baban o kadar zenginse neden babanın yaptığı işi yapmıyorsun geliştirmeye çalışmıyorsun
3-bu 2 si bir çelişki midir bunların 3 ünün cevabını istiyorum.

https://www.vaybe.net

• Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

Vaybe adlı üyeden alıntı

1-18 yaşında 100.00tl nerden buldun?
2-Baban o kadar zenginse neden babanın yaptığı işi yapmıyorsun geliştirmeye çalışmıyorsun
3-bu 2 si bir çelişki midir bunların 3 ünün cevabını istiyorum.

1. parayı babam sağlıyor ben bir yerden bulmadım
2. babam gayet normal bir öğretmen, aynı zamanda mermerit üretimi yaptığımız atolyemiz var. yanlızca yatırım yapmak istiyorum
3. bunların hiçbirine cevap vermemem gerekirken sadece egonuz tatmin olsun diye cevap veriyorum :)

Ek Olarak:

Bak burada yönetiyorum yazmışsın :-)

arkadaşım tamam yönetiyorum, 15 kez aynı şeyimi yazayım yönetiyorum genel bir şey yönettiğim kısımları yazdım niye her halta muhalefet olmayı seviyorsunuz milletimiz yanlızca tartışmak, kendini beğenmişlik, luzumsuzluk yapmak peşinde lanet olsun ya açtığım açacağım konuya

KLavy3 KLavy3 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Army Design
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad U** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 126 / 90
  • Ticaret 25, (%100)
bizim burda olsan yap sata başla derim :)

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

1. parayı babam sağlıyor ben bir yerden bulmadım
2. babam gayet normal bir öğretmen, aynı zamanda mermerit üretimi yaptığımız atolyemiz var. yanlızca yatırım yapmak istiyorum
3. bunların hiçbirine cevap vermemem gerekirken sadece egonuz tatmin olsun diye cevap veriyorum :)

Ek Olarak:

arkadaşım tamam yönetiyorum, 15 kez aynı şeyimi yazayım yönetiyorum genel bir şey yönettiğim kısımları yazdım niye her halta muhalefet olmayı seviyorsunuz milletimiz yanlızca tartışmak, kendini beğenmişlik, luzumsuzluk yapmak peşinde lanet olsun ya açtığım açacağım konuya

Yönetici adamsın işini bilirsin :-) koca e ticaret sistemini yönetek meziyetli iş
100.000 tl sermayede var ohh mis :-)

smuldur smuldur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** M**
  • Mesajlar 468
  • Beğeniler 268 / 89
  • Ticaret 17, (%100)
3-5 bin lira ile borsaya gir. Banka hisselerine yatırım yap. Sisteni Öğren ondan sonra butun para ile akıllı yatirim yaparsin

• Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

Yönetici adamsın işini bilirsin :-) koca e ticaret sistemini yönetek meziyetli iş
100.000 tl sermayede var ohh mis :-)

Birader vallahi komiksin ya okadar issizsinki gelip burda çene caliyorsun

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al