wmaraci reklam
lidertakipci

Tanitim yazisi yayinlamak

10 Mesajlar 883 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Merak ettigim bir konu var arkadaslar tanitim yazisi yayinlamak siteye herhangi bir zarar verir mi ve arkadaşlar sitemde en fazla kaç tane tanitim yazisi paylasmam uygun olur sizce?

wmaraci
reklam

teknoabi teknoabi Lawyer Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Lawyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 108 / 109
  • Ticaret 11, (%100)
Konusu uygun olduğu sürece dilediğiniz kadar tanıtım yazısı yayınlayabilirsiniz, zarardan ziyade faydası dokunur ama buda demek değildir ki sitenizi tanıtım yazısı çöplüğüne çevirebilirsiniz. Belirli kriterleriniz dahilinde yazılar almanız size fayda sağlayacaktır...

Lawyer

Anil Anil I'm Here! Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Advertising
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 189 / 190
  • Ticaret 153, (%100)
Merhabalar,

Siteyi tanıtım çöplügüne çevirmedikçe bi sorun çıkmaz. :)

Tanıtım yazısı almayı istersen bana siteni pm at siteni inceleyeyim, uygunsa senden tanıtım alırım. :)

Saygılar.

.

ULKEAJANS ULKEAJANS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 10 / 32
  • Ticaret 4, (%100)
Google sitenize işaret eden doğal olmayan veya yapay bağlantılar kalıbı algıladı. PageRank'i değiştirmek için bağlantı satın almak veya bağlantı düzenlerine katılmak Google'ın Web Yöneticisi Yönergeleri'nin ihlali anlamına gelir.

Sonuç olarak, Google, ......com/ alan adı kalıbına bir manuel spam işlemi uyguladı. Sitenizde veya bazı bölümlerinde uygulanan başka işlemler de olabilir.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)

teknoabi adlı üyeden alıntı

Konusu uygun olduğu sürece dilediğiniz kadar tanıtım yazısı yayınlayabilirsiniz, zarardan ziyade faydası dokunur ama buda demek değildir ki sitenizi tanıtım yazısı çöplüğüne çevirebilirsiniz. Belirli kriterleriniz dahilinde yazılar almanız size fayda sağlayacaktır...

Hocam bir arkadaş iletişim bölümünden ulaşmış 5 adet istedi ben 3 adet şeklinde anlaştım arkadaşla 1 tanesi arkadaşlıkla ilgili makale.3 den fazla da yayınlamayı düşünmüyorum aslında.
@Anıl hocam teşekkürler yorumunuz için şuanda o 3 tane de kararsız kaldım ama sanırım onları yayınlayacam şimdilik.
@ÜLKE AJANS hocam yorumunuzdan zararlı diye anladım yanlış mı anladım acaba?

Ertem Ertem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo & E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 11 / 12
  • Ticaret 5, (%100)
Tanıtım yazısını nasıl aldığına bağlı. Dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Örneğin, IP, özgünlük, yazının seo uyumu, yazı aldığın sitenin kalitesi, yazı alınan sitenin senin siten ile alakası ve en önemlisi aldığın tanıtım yazısı miktarı. Şöyle ki 3-5 günlük siteye 10 tanıtım yazısı almak hatadır. Google demez mi 3-5 veya 10 herneyse kaç yıllık sitenin 20 linki varken senin nasıl 3 günde 10 linkin var diye?

• Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)

Ertem adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazısını nasıl aldığına bağlı. Dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Örneğin, IP, özgünlük, yazının seo uyumu, yazı aldığın sitenin kalitesi, yazı alınan sitenin senin siten ile alakası ve en önemlisi aldığın tanıtım yazısı miktarı. Şöyle ki 3-5 günlük siteye 10 tanıtım yazısı almak hatadır. Google demez mi 3-5 veya 10 herneyse kaç yıllık sitenin 20 linki varken senin nasıl 3 günde 10 linkin var diye?

Sitem 7 aylik hocam hic tanitim yazisi yok 3 tane yayinlayacagim her makalede 3 link var

AlfaOis AlfaOis www.GameOis.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog. / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)
Son dalgalanmadan anlaşılacağı üzere herkes tanıtım yazılarından alınan linkleri iptal etmeye başladı en azından işini doğru yapmayan insanlardan alınan linkleri.

Tanıtım yazısı alacaksınız yazınızı kendiniz yazın, örnek ile bir e-ticaret sitesi için yazı yazacaksanız bir okunabilirlik değeri olsun sadece link çıkışı için yazılmış ve sitenizin kalitesini düşürecek bir yazı olmasın, inclediğim son siteler ve aldığım tavsiyeler bunu göstermekte. Yayınladığınız tanıtım yazısı sitenizde ki en iyi makaleniz kadar bilgi verici ve tatmin edici olsun gerisinden çekinmeyin.

Ertem Ertem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo & E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 11 / 12
  • Ticaret 5, (%100)

CafeÇevik adlı üyeden alıntı

Sitem 7 aylik hocam hic tanitim yazisi yok 3 tane yayinlayacagim her makalede 3 link var

bence yazıların birbirinden farklı olması için her birinden 3 tane link çıkma. birinden 1, birinden 2, diğerinden 3 tane çık.

• Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Anladim hocam ben en iyisi hic almayayim site iyiye gidiyorken bozmayalim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al