wmaraci reklam
lidertakipci

Güncelleme Olunca Neden Düşersiniz?

19 Mesajlar 2.201 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ustadu Ustadu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo-Adsense Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 24 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
Herkeze Merhaba Arkadaşlar,Gönül isterdiki herşeyi açıkca sizlere anlatmak Ancak işim gereği anlatamıyorum.Lakin Bilmeniz gereken En önemli Kısımlardan bahsedeceğim.

Googleye Seo uzmanı yazdığımızda İlk sayfa garantili Seo-İlk Sayfaya gelmeden ödeme yok !Başlığı altında birçok seo uzmanı mevcut.

Bu arkadaşlar suan aramızdada var.Biri seo yaptırmak istediğinde Hemen anahtar kelime ve sitenizin adını alayım der,Kurumsal Seo ile ilk sayfaya getireceğiz der.

GOOGLEDA İLK SAYFAYA GELMEK MARİFET DEĞİL ..İlk Sayfada Kalmak Marifet.

Bu arkadaşlar Sizden aldığı para ile gerekli olan paketleri satın alıp,sizin adınıza linkleme inşaası yapıp,İlk sayfaya getiriyor.

ANCAK aylık olarak çalışalım ilk sayfa garantisi ver dediğinizde ya faiş rakamlar isterler yada bu tarz çalışmamız yok derler.NEDEN ! Çünkü ilk güncellemede tepe taklak olacaklar biliyorlar.

Ben diyelimki laptop satıyorum ilk sayfaya getirebiliyorum ilk sayfada kalma gibi garantim olsa ne diye elin adamını 1000 liraya tema edip getireyimki.

Ben garanti veriyorum Aylık olarak çalışıyorum aylık 500-750 TL ödeme alıyorum.Yıllık Çok iyi para yapıyor Ve bunada değiyor.Ve ben bu işi biliyorsam Buradaki insanlar bilmiyor arkadaş !.

Size Yapılan ŞU :

Adam Senden 1000 lira alıyor.100 lirasi haber sitelerine 100 lirası tanıtım yazısına-100 lirası gerekli backlinklere-100 lirası makalelere-100 lirasi bilmem neye şeklinde ödeme yapıyor.siz ilk sayfaya geldinizde parasını alıyor !...3 ay sonrasında siteniz patladığında !!!!!!!!!!!Adam seo süreklilik ister diyor..

SEO SÜREKLİLİK MÜREKLİLİK İSTEMEZ ARKADAŞ KİM NERESİNDEN UYDURMUŞ BUNU.

BAKIN BEN SEO YAPTIĞIM FİRMALARLA AYLIK OLARAK ÇALIŞIYORUM.O WEB SAYFASI İLK SAYFADA KALDIĞI MÜDDETCE ÖDEME ALIYORUM.ALLAHA ŞÜKÜR BU AY SİTEM DÜŞDÜ YADA ÇALIŞMAYI BIRAKALIM DİYEN OLMADI.....

Her hayırda Şer Her şerde bir hayır vardır derler.Buradakilerin %80 inde HAYIR MAYIR YOK...Adam Haber sitesinden tanıtım yazısı veriyorsa gerekli araştırmanı yap linkini al ödemesini yap.

Ama paket işlerine bulaşmayın.Yok Arkadaş paketten hayır gören adam yok.İşini bilen adam burada yok !!!!!!....İsim versem burada seo uzmanıyım diyen herkezin ipini ortaya çıkartırım...

DAHADA BİLMEK İSTİYORMUSUNUZ.

Ben seocuyum ilk sayfa garantisi veriyorum yaptığım işe güveniyorum.Kalıcılık bende esas diyen Tüm seo paketi satan yada ilk sayfa garantisi veren arkadaşları buraya davet ediyorum....

Seo Nedir Bana ÖĞRETSİNLER BAKALIM.Sizde görün bakalım seo neymiş!
HknCOLAK sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
kendi seonu kendin yap mantığıyla devam
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 24 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

bjlkl adlı üyeden alıntı

kendi seonu kendin yap mantığıyla devam

Araştırıcaksın-Deneme yanılma Yöntemi Uygulayacaksın-Risk Alacaksın.Öğrendikden sonra seo bumuydu ya diceksin kendine.

mucan mucan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 20 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Üstad katılıyorum sana ama maalesef kurumsallaşma diye birşey yok bu alemde herşey sanal... eeee sanal alemin işleride sanal olur.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 24 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

mucan adlı üyeden alıntı

Üstad katılıyorum sana ama maalesef kurumsallaşma diye birşey yok bu alemde herşey sanal... eeee sanal alemin işleride sanal olur.

Bakın size kısa bir örnek vereyim.

İlk buraya kaydolduğumda adsenseden herkezin 100 tl civarında para kazandığını gördüm.100 lira aylık alan iyi kazanmışım diyordu.Adsenseyi araştırdım biraz.En doğru şekilde nasıl kazanılır diye baktım.

Bir sektör seçtim.Tıklama başı 30 Kuruş verdi.Düzenleme yaptım biraz 45 Kuruş verdi,Sonrasında adsenseden nasıl gelir elde edebileceğimi öğrenince.burda detaylı olarak Adan Zeye Anlattım.Wmaracı Yetkilileri Konumu kapatıp Üyeliğimi Sildi.

Adsenseden nasıl gelir elde edilir başlığı altında şu forumda birtane adam akıllı konu Görmedim !!...Seo Nasıl Yapılır Başlığı altında birtane adam akıllı teknik görmedim.Herşey Rant ,Herşey Gelir Herşey Çıkar.

mucan mucan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 20 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
benim herzaman sölediğim şeydir bizim memlekette benim bulduğum benimdir mantığı yatıyor sanki kendisi icad etmiş gibi. Bizim o paylaşımcı ruhumuz çoktan öldü. Sırf bu yüzden teknoloji konusunda hep geri kaldık kalmaya da devam edeceğiz. Yabancı siteden öğrendi birşeyi sanki kendisi icad etmiş gibi hava atıp birde bu işte nasıl para kazanırım diye gece gündüz düşünüyor. bizim akıl yoksunları.... ha bizimkiler birşeler paylaşmıyorlar evet paylaşıyorlar yabancıların artık gerek görmediği şeyleri.... İnternette bi ihtiyacım oaln kod bulmaya çalışıyorum nerde çalışmayan işe yaramayna kodlar varsa denemeden kopyala yapıştır paylaşıyorlar. Basit bir kod'a ihtiyacın var bulana kadar deli oluyorsun. Yabancı sitelerde araştırma yapmaktan ingilizce öğrendim ...
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 24 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

mucan adlı üyeden alıntı

benim herzaman sölediğim şeydir bizim memlekette benim bulduğum benimdir mantığı yatıyor sanki kendisi icad etmiş gibi. Bizim o paylaşımcı ruhumuz çoktan öldü. Sırf bu yüzden teknoloji konusunda hep geri kaldık kalmaya da devam edeceğiz. Yabancı siteden öğrendi birşeyi sanki kendisi icad etmiş gibi hava atıp birde bu işte nasıl para kazanırım diye gece gündüz düşünüyor. bizim akıl yoksunları.... ha bizimkiler birşeler paylaşmıyorlar evet paylaşıyorlar yabancıların artık gerek görmediği şeyleri.... İnternette bi ihtiyacım oaln kod bulmaya çalışıyorum nerde çalışmayan işe yaramayna kodlar varsa denemeden kopyala yapıştır paylaşıyorlar. Basit bir kod'a ihtiyacın var bulana kadar deli oluyorsun. Yabancı sitelerde araştırma yapmaktan ingilizce öğrendim ...

Sorma hocam Aynen deli oluyorum...:)Başıma birgün ne geldi Bak anlatayım.

Linksys Pap2t Confirgasyonu lazımdı bana.Genelde bizim ülkemizde pek bilmezler böyle şeyleri.Google Linksys Pap2t Confirgasyonu diye yazdım.İlk sıradaki sayfaya tıkladım.Sol tarafda adsense sağ tarafda adsense.Konuya bakıyorum Aynen Şöyle yazıyor.

Linksys Pap2t Confirgasyonu,Linksys Kurulummu arıyorsunuz.Linksys ayarı nasıl yapılır Öğrenin.Linksys Kurulum Detayları.

Bu anahtar kelimelerimizden sayfamıza yönlendirildiniz.

İçerik Yok.

Bizim Milletimizin bilgisi ve paylaşım ruhu bu kadar işte :))
mucan sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Yahu katkı yapmama kararı almıştım. Fakat şu son iki yoruma iyi güldüğüm için bu defalık atlıyorum. Neredeyse gülmekten sandalyeden düşüyordum, yahu... Allah iyiliğinizi versin. :)

Ayrıca ekleme ; Katkı yapmayacağıma dair imzama eklediğim yazıyı da kaldırmışlar. Artık gülmüyorum.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 24 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

bilgive adlı üyeden alıntı

Yahu katkı yapmama kararı almıştım. Fakat şu son iki yoruma iyi güldüğüm için bu defalık atlıyorum. Neredeyse gülmekten sandalyeden düşüyordum, yahu... Allah iyiliğinizi versin. :)

Ayrıca ekleme ; Katkı yapmayacağıma dair imzama eklediğim yazıyı da kaldırmışlar. Artık gülmüyorum.

Taraji komik halimize gülüyoruz Bak şimdi Adsenseden biri 2000 gösterime 1 lira kazanıyor onun başlığı altında bir ekran görüntüsü atıcam :))

Quadrini Quadrini www.cagdasnet.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Bilgisayar, Server, Web Tasarım ve Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 39 / 49
  • Ticaret 6, (%100)

Üstad adlı üyeden alıntı

Bakın size kısa bir örnek vereyim.

İlk buraya kaydolduğumda adsenseden herkezin 100 tl civarında para kazandığını gördüm.100 lira aylık alan iyi kazanmışım diyordu.Adsenseyi araştırdım biraz.En doğru şekilde nasıl kazanılır diye baktım.

Bir sektör seçtim.Tıklama başı 30 Kuruş verdi.Düzenleme yaptım biraz 45 Kuruş verdi,Sonrasında adsenseden nasıl gelir elde edebileceğimi öğrenince.burda detaylı olarak Adan Zeye Anlattım.Wmaracı Yetkilileri Konumu kapatıp Üyeliğimi Sildi.

Adsenseden nasıl gelir elde edilir başlığı altında şu forumda birtane adam akıllı konu Görmedim !!...Seo Nasıl Yapılır Başlığı altında birtane adam akıllı teknik görmedim.Herşey Rant ,Herşey Gelir Herşey Çıkar.

wmaraci.com yetkilileri durduk yerde işe yarayan ve bilgi içerikli bir makaleyi sileceklerini zannetmiyorum. Lakin makalenizde ilegal bir şey var ise o vakit o nedenle silmiş olabilirler. Aksi halde wmaraci.com amacına uygun hizmet etmez ki bu durumda hepimiz art niyet ararız. Durduk yerde bir içeriğin sileneceğini zannetmiyorum. Mutlaka kurallara ters düşen bir durum vardır bu nedenle direk wmaraci.com yönetimini suçlamak pek etik değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al