freelance iş ilanları

Sağlam Spinner Arıyorum

5 Mesajlar 1.278 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Merhaba arkadaşlar, birileri kızacak belki ama spinner arıyorum. Sağlam ve stabil olarak çalışan ücretli/ücretsiz hangi spinner programlarını kullandınız veya kullanıyorsunuz? Hangilerinden memnsunsunuz söylerseniz sevinirim.

Şimdiden yorum yapanlara teşekkürler.

wmaraci
reklam

niyazitopcu niyazitopcu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 5 / 13
  • Ticaret 3, (%0)
spinlemeyi otomasyon olarak yapan bir türkçe program yok zaten türkçe buna müsait değil internette bununla ilgili bir çok site ve program var ben money robot aracılığı ile yapıyorum ama spinlemeyi kendiniz yapmanız gerekiyor örneğin standart format şu şekildedir

{mükemel|süper|harika} bir {sayfa|web sayfası|site}

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

niyazitopcu adlı üyeden alıntı

spinlemeyi otomasyon olarak yapan bir türkçe program yok zaten türkçe buna müsait değil internette bununla ilgili bir çok site ve program var ben money robot aracılığı ile yapıyorum ama spinlemeyi kendiniz yapmanız gerekiyor örneğin standart format şu şekildedir

{mükemel|süper|harika} bir {sayfa|web sayfası|site}

Elbette ama bunu sistemlerinde barındıran hali hazırda programlar var. Ya da yabancı bir program ama bu türkçe eş anlamlılarını kendisi eliyle ekliyor sonra bunu satışa çıkartıyor vs.

Ben bunu yapan bir sistem arıyorum ki var, ***'da satışı yapılan da var. Yabancılarda zaten var dediğim şekilde elle sözlük eklenebilen filan.

niyazitopcu niyazitopcu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 5 / 13
  • Ticaret 3, (%0)
valla hocam ben bugüne kadar hiç rast gelmedim ama düzgün birşey çıkacağınıda düşünmüyorum. 300 kelime bir makale ile alıştığınız zaman bu şekilde yüzde yüz spinlemeyi 1 saate yaparsınız ama size tavsiyemde yapmayın google artık bunuda çözüyor ve eğer bunu çözerse cezası kopya içerik gibi olmuyor direk sendbox :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

niyazitopcu adlı üyeden alıntı

valla hocam ben bugüne kadar hiç rast gelmedim ama düzgün birşey çıkacağınıda düşünmüyorum. 300 kelime bir makale ile alıştığınız zaman bu şekilde yüzde yüz spinlemeyi 1 saate yaparsınız ama size tavsiyemde yapmayın google artık bunuda çözüyor ve eğer bunu çözerse cezası kopya içerik gibi olmuyor direk sendbox :)

Bir yazalım dedim, önerileri bekliyorum işte. ***'daki spinner konularına bakabilirsiniz, dediklerim mevcut ve hala satışları yapılıyor. Hallederiz hocam akıllı iş yaparız :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al