wmaraci reklam

Mediaget ve Bubblesmedia Reklamları Hakkında (Şikayet)

6 Mesajlar 2.811 Okunma
wmaraci reklam

PcDelisi PcDelisi Kısa bir ara Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 705
  • Beğeniler 227 / 226
  • Ticaret 387, (%100)
arkadaşlar aramızda mediaget reklam firmasını kullanan varmı 1 hafta oldu neredeyse ödeme yapmadılar destek taleplerinede cevap vermiyorlar.

Edit: ( Arkadaşlar lütfen yazıyı sonuna kadar okuyun ve bu firmayla çalışmayın..)

Mediaget ve Bubblesmedia Şikayet

Arkadaşlar merhaba bubblesmedia.ru adı altında mediaget reklamlarını yayınlatan siteden uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

yaklaşık 4 yıldır Bubblesmedia yani mediaget firmasının reklam yayınını yapıyordum, son 1 yıldır o kadar saçmaladılar ki 300 kurulum yapan sitemi 30 a düşürdüler teknik destek ekibi olarak skype adresi nch-86 olan vatandaşa skype üzerinden ne yazarsanız yazın sorun olmadığını söylüyorlar.

İlk başta bende inanmıştım bir süre hatalı sayımlarla çalışıyorduk 2 gün önce o kadar çok saçmaladılar ki bunu nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum 300 kurulum yapan sitem yani günlük 30 dolar kazandıran sitem 6 ay önce 10 dolara düştü, sağolsunlar 2 gün öncede 10 dolarlık kazancı 5 dolara indirdiler.

Teknik destek ekibi olan nch-86 kişiye durumu izah ettiğimde "başka firmayla çalışabilirsiniz" diyerek engellediler. Alternatif firma ararken ismini vermek istemediğim yabancı firma buldum sitelerimi gönderdim onayladılar, mediaget yani Bubblesmedia firmasının saydığı 17 kuruluma başka firma 350 olarak hesapladı siz siz olun sakın sakın Mediaget ve Bubblesmedia Reklamlarını kullanmayın.

Bubblesmedia reklam firması mediaget'e aittir. Başka firmalara bakın. Bu şikayet konusudur. Sakın sakın firmayı karalıyor diye düşünmeyin yalanım varsa Allah canımı alsın daha ne diyeyim

Ayrıca ödemeyi yapmamazlık yapmıyorlar ödeme talebinizden 1 hafta sonra vereceğiniz hesap bilgilerine ödemeyi yapıyorlar.
Not: Ödeme için paypal ve webmoney kullanıyorlar paypal hesabınıza ödemeyi göndermemek için bin takla atıyorlar yok hesap kısıtlı yok ödeme alamıyorsunuz v.s v.s webmoney e gönderdiği ödemeyi banka hesabınıza çekmek için yarısını da webmoney kesiyor bedavadan reklam yayınlatmak istiyorsanız. Mediaget ve Bubblesmedia Reklamlarını kullanabilirsiniz.

Alternatif olarak bubblesmedia sitesinin oranlarından da daha da yüksek kazanmak isteyenler buraya üye olsunlar refimden üye olanların tüm sorularını cevaplayabilirim

ödeme min. 1 dolar ödemeleri günlük yapıyorlar konuyu açtığım günden bugüne 2.000 dolar üzeri ödeme aldım

WebMoney hesabıma ödeme yapmadan önce mutlaka adresin güncel olduğuna dair bilgi isteyin.
wmaraci
reklam

Restlesstr Restlesstr http://www.grafikmen.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 554
  • Beğeniler 41 / 107
  • Ticaret 13, (%100)
Ben kullanıyorum daha öncelerinde bende de olmuştu bu olay fakat skypeden görüşünce anında ödemeyi yapıyorlardı.

www.grafikmen.com | Grafik deposu.

serhanefe serhanefe www.adslook.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ü** S**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 9 / 41
  • Ticaret 5, (%100)
Yapıyorlar hatta bubblesmedia üzerinden talepte bulunup iki üç gün içinde yatırıyorlar.

mokoko mokoko WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Möndiz
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Şubat ayından beri sayımlar %60-70 düştü. Alternatif firma arıyorum.

wmaraci
wmaraci

PcDelisi PcDelisi Kısa bir ara Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 705
  • Beğeniler 227 / 226
  • Ticaret 387, (%100)
mediaget reklamlarından daha iyi kazanç sağlamak isteyenler bana ulaşsın.

WebMoney hesabıma ödeme yapmadan önce mutlaka adresin güncel olduğuna dair bilgi isteyin.

xalx xalx webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Alternatif olarak kullanabilecegimiz firmalari yazabilir misiniz?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al