wmaraci reklam
lidertakipci

2 aylik sitem var duzgun hit ne zaman gelir

21 Mesajlar 2.449 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

abdullahorhn abdullahorhn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

castiel adlı üyeden alıntı

Öncelikle dediklerimi harfiyen yapınız

Sitenize içerik gireceksiniz ama alakasız birşeyin hakkında yazdığınız özgün yazı size birşey kazandırmaz sadece o yazı hakkında birşeyler arayan kişiyi sitenize getirir ne yapmanız lazım ? bunun için google'ın en çok arananlar listesi var

http://www.google.com/trends/hottrends#pn=p24

bu linke girerek 24 saat içerisinde aratılan konular hakkında güncel ve özgün konu yazınız

Sitenizin seo işlerini tam olarak yapınız sitemap oluşturun google webmaster'dan kayıt yapın google gibi getir diyerek sayfaların ve özellikle sitemap dosyalarının linkini yazıp artış sağlaya bilirsiniz

Açtığınız konuları mutlaka sosyal medyadan facebook twitter gibi hesaplardan paylaşın ve bu hesaplarınıza mümkün olduğunca kullanıcı ekleyin yada ekletin

Youtube twitter facebook siteleri kontrol edip güncel olayları mutlaka ama mutlaka takip edin savaşmı çıkacak hemen savaş çıksa ne olur diye makale yazın oss sınavımı var hemen sınav hakkında bir yazı oluşturun

Görsel paylaşımlar yapın google görsellerin sitenize faydası olacaktır

Sitede çekilişler yapın üye kazancınız fazlası ile olacaktır

En önemli olayda reklamdır sitenizi tanıtın kimse bilmediği bir siteye google araması dışında girmez giremez ama sitenizin reklamını iyi yaparsanız tanıtım yazısı backlink çalışması gibi bunların size dönüşü fazlası ile olacaktır

Birde sabırlı olmayı bilin 2 aylık siteden birşey beklemeyin body bulding yapsanız bile vucut ilk 6 ay'da şekle giriyor ki siz fazla acele etmeyin :D

Soyle bir durum var ki her onemli konuyu sitede yazamam cunku site oyun tanitimi ve haberleri uzerine kurulu. Sitede sitemap vs hepsi var,ayruca.twitter hesabinda twitlere hile yaparak 100 kusur rt aliyorum :) bu cekilis konusu bencede cok onemli ama ben siteyi ilk actigim zaman cekilis.yapmistim ve fazla icerik yoktu keske sindi yapsaymisim diyorum :)
Birde yuksek hitli benim konuma yakin sitelerde aylik 100-150 tl gibi ücretler istiyor.bu biraz fazla degilmi ? Tesekkurler

www.oyunsonumeraklisi.com
wmaraci
reklam

castiel castiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 509
  • Beğeniler 94 / 97
  • Ticaret 4, (%100)

abdullahorhn adlı üyeden alıntı

Soyle bir durum var ki her onemli konuyu sitede yazamam cunku site oyun tanitimi ve haberleri uzerine kurulu. Sitede sitemap vs hepsi var,ayruca.twitter hesabinda twitlere hile yaparak 100 kusur rt aliyorum :) bu cekilis konusu bencede cok onemli ama ben siteyi ilk actigim zaman cekilis.yapmistim ve fazla icerik yoktu keske sindi yapsaymisim diyorum :)
Birde yuksek hitli benim konuma yakin sitelerde aylik 100-150 tl gibi ücretler istiyor.bu biraz fazla degilmi ? Tesekkurler

O zaman sitenizde güncel oyun konuları paylaşın şimdi girdim sitenize mesela Hatred Oyununun tanıtım videosu yayınlandı sizin sitenizde bu konu hakkında konu yok ? nerde güncel oyun konuları ?

Tekrar bakıyorum lol hakkında konular var giriyorum LoL Oyuncularına TicToc Kıyağı diye bir konum vardı sitemde sizin sitenize bakıyorum bu konu hakkında'da ilgili konu göremiyorum ? yine aynı sorun ortaya çıkıyor güncel konu açmıyorsunuz konularınız yetersiz kendi sorunuzun cevabını kendi siteniz veriyor zaten çok geriden takip ediyorusunuz konuları kusura bakma dost acı söylermiş siz herşeyden önce içeriğinizi arttırın güncel oyun konuları takip edin şimdi yüzeysel baktım sitenize detaylı incelesem nice eksikler çıkacak bunlara dikkat edin seo olayına hiç girmiyorum çünkü onada bakarsam bir sürü eksiğiniz çıkacak yukarda'da yazdığım gibi ilk sitenizin seo işlerini halledin sonra güncel oyun konuları hakkına kendi görüşleriniz ve bilgileriniz dahilinde konu açın zaten gerisi otomatik olarak gelecektir zaten

Bir küçük tavsiye daha mobil oyunlar bölümünde site tanıtımı gibi birşey gördüm kategoriler alakalı içerik olsun başka sitelerin reklamını yapmak için kullanmayın

www.parkpera.com

• Üyelik 20.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

O zaman sitenizde güncel oyun konuları paylaşın şimdi girdim sitenize mesela Hatred Oyununun tanıtım videosu yayınlandı sizin sitenizde bu konu hakkında konu yok ? nerde güncel oyun konuları ?

Tekrar bakıyorum lol hakkında konular var giriyorum LoL Oyuncularına TicToc Kıyağı diye bir konum vardı sitemde sizin sitenize bakıyorum bu konu hakkında'da ilgili konu göremiyorum ? yine aynı sorun ortaya çıkıyor güncel konu açmıyorsunuz konularınız yetersiz kendi sorunuzun cevabını kendi siteniz veriyor zaten çok geriden takip ediyorusunuz konuları kusura bakma dost acı söylermiş siz herşeyden önce içeriğinizi arttırın güncel oyun konuları takip edin şimdi yüzeysel baktım sitenize detaylı incelesem nice eksikler çıkacak bunlara dikkat edin seo olayına hiç girmiyorum çünkü onada bakarsam bir sürü eksiğiniz çıkacak yukarda'da yazdığım gibi ilk sitenizin seo işlerini halledin sonra güncel oyun konuları hakkına kendi görüşleriniz ve bilgileriniz dahilinde konu açın zaten gerisi otomatik olarak gelecektir zaten

Bir küçük tavsiye daha mobil oyunlar bölümünde site tanıtımı gibi birşey gördüm kategoriler alakalı içerik olsun başka sitelerin reklamını yapmak için kullanmayın

Evet haklisiniz aslinda bir cok eksigimiz var bu guncel haberler konusundada sitede 2 kisiyiz ve guncel haberleri yakalamak zor oluyor ama bunu duzeltmek icin çalışacağım.Seo yaptirin dediniz ama seo yu 4 5 ay gecince yapmak daha dogru.degilmi forumda oyle diyenler vardi ?O baktiginiz linklerde ilk ve sondu birdaha ayni kategori disinda link vermeyi dusunmuyorum

• Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 509
  • Beğeniler 94 / 97
  • Ticaret 4, (%100)

Evet haklisiniz aslinda bir cok eksigimiz var bu guncel haberler konusundada sitede 2 kisiyiz ve guncel haberleri yakalamak zor oluyor ama bunu duzeltmek icin çalışacağım.Seo yaptirin dediniz ama seo yu 4 5 ay gecince yapmak daha dogru.degilmi forumda oyle diyenler vardi ?O baktiginiz linklerde ilk ve sondu birdaha ayni kategori disinda link vermeyi dusunmuyorum

Siteye seo ilk başta yapılır ve içerik önemlidir siz bol bol içerik girin 2 kişi olmanız bahane değil siteye emek ve zaman harcamanız lazım bazen konu açarken sıkıla bilirsiniz üşengeç olabilirsiniz ama her gün konu eklemeniz şart 2 aylık siteniz var her gün 5 konu açmış olsanız 310 konu ederdi buda az bir konu sayısı değil size fazlası ile yarar sağlardı

www.parkpera.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Siteye seo ilk başta yapılır ve içerik önemlidir siz bol bol içerik girin 2 kişi olmanız bahane değil siteye emek ve zaman harcamanız lazım bazen konu açarken sıkıla bilirsiniz üşengeç olabilirsiniz ama her gün konu eklemeniz şart 2 aylık siteniz var her gün 5 konu açmış olsanız 310 konu ederdi buda az bir konu sayısı değil size fazlası ile yarar sağlardı

Peki seo için ortalama ne kadar bir ücret ayırmam gerekli ? Birde siteye benimle aynı kategoride bir siteden tanıtım yazısı almam fayda sağlar mı ?

• Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 509
  • Beğeniler 94 / 97
  • Ticaret 4, (%100)

Peki seo için ortalama ne kadar bir ücret ayırmam gerekli ? Birde siteye benimle aynı kategoride bir siteden tanıtım yazısı almam fayda sağlar mı ?

Ücret ayırmana gerek yok wordpress kullanıyorsun seo eklentilerini kur konularını facebook twitter'da paylaşmak için eklentiler mevcut bunları kur sitemap oluşturmak için eklentiler var bunu kur google webmaster bölümünden site haritalarının linklerini ekle google+'tan açtığın konuların linklerini paylaş başka sitelere yorum yaparak backlink ekle pr değeri yüksek sitelere backlink almak için ve tanıtım yazısı almak için para ödersin oda sitede yapan binlerce kişi var hangisi uygun hangisi güvenilir ise itrade değerine göre seçip onunla çalış

www.parkpera.com

• Üyelik 20.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Ücret ayırmana gerek yok wordpress kullanıyorsun seo eklentilerini kur konularını facebook twitter'da paylaşmak için eklentiler mevcut bunları kur sitemap oluşturmak için eklentiler var bunu kur google webmaster bölümünden site haritalarının linklerini ekle google+'tan açtığın konuların linklerini paylaş başka sitelere yorum yaparak backlink ekle pr değeri yüksek sitelere backlink almak için ve tanıtım yazısı almak için para ödersin oda sitede yapan binlerce kişi var hangisi uygun hangisi güvenilir ise itrade değerine göre seçip onunla çalış

Bu wordpress için dedikleriniz hepisini yapmıştım zaten,Bu sitemap ı sürekli güncellememiz gerekiyormu yoksa 1 gere google gönderdikten sonra google kendisi güncelliyor mu ?

heymam2bab heymam2bab Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisliği
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)
hocam seo yaptırmakla veya ona benzer birşeyle alakası yok sizde sorun var yazdıgınız makaleler hiç aranmayan tür'den demek ki aynı şekilde android oyun haberleri yazdıgım benimde sitem var bugun 20. gününe girdi günde google den 300 organik hit geliyor bunu kendinizde aramalısınız.

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Sitenin iyi bir hit alabilmesi için gerekli kriterler oldukça çeşitlidir. Çok bağlantı linkinin olması, sitenin domain yaşı, arama motorları tafafından çok indexlenmiş olması, içerik özgünlüğü, alexa değeri, pagerankı vs. Bu ölçülerde iyi yerlere gelmek için çalışmak da ayrı bir uğraş. Başarılar dilerim.

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

• Üyelik 20.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

heymam2bab adlı üyeden alıntı

hocam seo yaptırmakla veya ona benzer birşeyle alakası yok sizde sorun var yazdıgınız makaleler hiç aranmayan tür'den demek ki aynı şekilde android oyun haberleri yazdıgım benimde sitem var bugun 20. gününe girdi günde google den 300 organik hit geliyor bunu kendinizde aramalısınız.

Evet haklısınız,daha demin google trendlerine baktım ama benim kategorimde bi popüler kelime yok acaba ne yapabilirim ki ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al