lostyazilim

Bu jenerik domain ne kadar eder sizce

26 Mesajlar 3.169 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

Domain cok güzel ve iyi beğendim

teşekkür ederim

Kişisel Blog: www.onurr.org
wmaraci
reklam

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Karnaval ile neden yarismayasin ki sen domain adın radyo ve fm ile başlayıp bitiyor ve bir çok arama radyo adı ile başlayıp radyo diye bitiyor misal radyo 35 show radyo gibi veya 103.5 fm tarzında ve eğer domain i kullanırsanız çok daha iyi yerlere gelirsiniz

Kuva-i Kafsinkaf

• Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Karnaval ile neden yarismayasin ki sen domain adın radyo ve fm ile başlayıp bitiyor ve bir çok arama radyo adı ile başlayıp radyo diye bitiyor misal radyo 35 show radyo gibi veya 103.5 fm tarzında ve eğer domain i kullanırsanız çok daha iyi yerlere gelirsiniz

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için mantıklı geldi söylediğiniz gerçekten

• Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)

onur33 adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için mantıklı geldi söylediğiniz gerçekten

Olması gereken de bu zaten hocam hiç olmadı ver 200 300 tl sağlam bir seo yaptirirsin ve bence her aramada çıkarsın

Kuva-i Kafsinkaf
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)

Olması gereken de bu zaten hocam hiç olmadı ver 200 300 tl sağlam bir seo yaptirirsin ve bence her aramada çıkarsın

Benden önceki sahibi de bayağı uğraşmış gibi hocam player yaptırıp başlamayı düşünüyorum

asimavi asimavi Kpss Mağduru Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kpss Mağduru
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
öncelikle hayırlı olsun sub-domain şeklinde satış yapabilirsiniz blogger gibi vs onlarda belli kısımlara reklam koyma karşılığı ücretsiz radyo açacak kişilere dağıtabilirsiniz.. hiç bir şey bulamazsanız

@simavi www.asimavi.net

• Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)

onur33 adlı üyeden alıntı

Benden önceki sahibi de bayağı uğraşmış gibi hocam player yaptırıp başlamayı düşünüyorum

Su an 5 para etmese bile eminim ki bundan 3 4 ay sonra eğer üstüne düşersen çok daha iyi paraya satarsınız

Kuva-i Kafsinkaf

• Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)

asimavi adlı üyeden alıntı

öncelikle hayırlı olsun sub-domain şeklinde satış yapabilirsiniz blogger gibi vs onlarda belli kısımlara reklam koyma karşılığı ücretsiz radyo açacak kişilere dağıtabilirsiniz.. hiç bir şey bulamazsanız

Hocam bu uygulamayı yabancı radyo.fm de yani radio.fm de gördum 7.5 dolara mıydı neydi öyle bir fiyata subdomain satıyorlardı benimde ilk aklıma o geldi açıkçası ama tabiki o kadar yuksek fiyata degil

Su an 5 para etmese bile eminim ki bundan 3 4 ay sonra eğer üstüne düşersen çok daha iyi paraya satarsınız

Hocam tek sıkıntım zaman yatacak domain zaman bulamazsam veya tutacagını pek dusunmesem de @asimavi arkadaşın dediği gibi yapacagım

Ek Olarak:

Hocam bu uygulamayı yabancı radyo.fm de yani radio.fm de gördum 7.5 dolara mıydı neydi öyle bir fiyata subdomain satıyorlardı benimde ilk aklıma o geldi açıkçası ama tabiki o kadar yuksek fiyata degil

Hocam tek sıkıntım zaman yatacak domain zaman bulamazsam veya tutacagını pek dusunmesem de @asimavi arkadaşın dediği gibi yapacagım

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
aman kardeşim seo falan 200 300 400 tl lerle olacak iş değil gaza gelme hemen
500 tl lik seo ile anca ilk 200 300 lerde googlede yer alırsın oda kalıcı olmaz milyon tane radyo var ve hepside kurumsal seo bakımından incele güçlüler sen güzel bir temadan seodan önce nasıl bir proje yapacağını düşün karnaval gibi yapayım herkes benim sitemden dinlesin dersen hosting maliyeti seni senden alır götürür.
bu işin başka yolları var

birde sub domain meselesi var sub domain açarsın açmasına ama bir hack durumunda tüm sub domainlerin patlama durumları var
ince eleyip sık dokuman lazım sub domainde sonrasında veri data kaybında senin canın yanar

• Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

aman kardeşim seo falan 200 300 400 tl lerle olacak iş değil gaza gelme hemen
500 tl lik seo ile anca ilk 200 300 lerde googlede yer alırsın oda kalıcı olmaz milyon tane radyo var ve hepside kurumsal seo bakımından incele güçlüler sen güzel bir temadan seodan önce nasıl bir proje yapacağını düşün karnaval gibi yapayım herkes benim sitemden dinlesin dersen hosting maliyeti seni senden alır götürür.
bu işin başka yolları var

birde sub domain meselesi var sub domain açarsın açmasına ama bir hack durumunda tüm sub domainlerin patlama durumları var
ince eleyip sık dokuman lazım sub domainde sonrasında veri data kaybında senin canın yanar

Hocam direk seo yaptırmam zaten yeni site sonucta en az 5 6 ay gecmesını beklerim domain otursun googlede diye subdomain olayı cok kurumsal olur galıba hocam dusundum de subdomainlerin hostumda barınması var ultra guclu olması var vs. kesin tufaya gelirim hocam ayrıca alıcısı da cıkmaz dıye dusunuyorum subdomain

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al