wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Onayı Almak

20 Mesajlar 2.549 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Arkadaşlar, son zamanlarda adsense onay işini ticarete dökenler türedi. 25 TL yede yapan var 300 TL yede. Bu yüzden bilgim olan bir kaç hususta yardımcı olmaya çalışacağım. Öncelikle şunu belirteyim daha önce 3 defa adsense alma girşimim oldu birincisinde alamadım 2 ay içinde 2 defa onaylattım.

Bu bahsedeceğim yöntemle aldım ikisinide.

1-Öncelikle ingilizce bi domain alıyoruz. (Free blogda olabilir fakat .com ,net ,org olursa daha iyi olur. Masraf ; 0,99 $ (1and1)

2- Reselleriniz varsa ufak bi alan açabilirsiniz yada ufak bi host alabilirsiniz ( masraf: Alaystr ; 3 TL/Ay )

3-Wordpress'e karmaşık olmayan güzel bi tema kurun, all in seo yada yoast kurun bi kaç düzenleme yapın çok ayrıntıya girmeye gerek yok.( Sitenin kalitesini artırmak amacıyla)

4-İngilizce bilginiz varsa 100-150 kelimelik 2-3 makale çevirebilirseniz günlük siteye yeter. Translate ile çeviri yapmanızı önermiyorum Google anlıyor ve değer vermiyor. İngilizce makalelere 2-3 cümle serpiştirerek uniqe content oranını yükseltebilirsiniz.
Oda olmazsa günlük 200 kelimelik bi makale alıp siteye ekleyebilirsiniz. ( Masraf ; 2 TL/Gün )

Google'ın zaten ingilizce sevdasını biliyorsunuz. Ücretli bir domain ve host alarak ilk önce kaliteli bir ingilizce sitesi havası yaratacağız. Zaten sistem en güzel sistem WP, onada güzel bi tema ve eklenti eklendiği zaman tadından yenmez. günde 1 yada 2 ingilizce içerikle 10 günde tam google'ın istediği kıvama geliyoruz. Naçizane tavsiyem 10-15 gün aralığından önce başvuru yapmamanız. Sebebine gelecek olursak, daha site yeni içerikler index almıyor yavaş yavaş, google bi tanısın siteyi vay hemşerim gelmiş desin. 10 15 gün güzel güzel içerik girip, eklentileri kullanıp, siteyi pinglettirseniz onaylanmama ihtimali çok az. Yalnız kesinlikle onaylanır diye bir şey yok, ben denedim onayı aldım kısa sürede.

Bu arada Domain : 2 TL
Hosting : 3 TL
Makale satın alırsanız : 25 TL

Toplamda en fazla 30 TL ye onaylatmış oluyorsunuz.
ananas123

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

HarunDemir HarunDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)
1. Google için ingilizce-türkçe site ayrımı yoktur. Abd yada Tr'den başvuru yapılmış ayrımı vardır. Free bloglar için 6 aylık bir bekleme süresi vardır.

2. Hosting için para ödemenize de gerek yok. Ücretsiz host veren firmalar da vardır. Google hostingi ücretli mi almış oo kaliteli demez.

3. Bu düzenlemeler hakkında yorum yapmayacağım.

4.200 kelimelik makaleyi 2 tl ye alma gibi bir şansınız malesef yok. Çeviri hizmeti bile min. 100 kelime 3 tl şeklinde. Günlük masraf etti 12 TL.

10 Günde bekleyecekmişiz bi hesap bize 100 liranın üstüne patladı. Hayırlı olsun. Birde söyleyeyim ing içerikli siteden aldığınız hesapları Türkçe içeriğe koyduğunuzda bumlama olasılığı çok fazla. Tecrübe ile sabit.

İnş. arkadaşın anlattıklarını uygulayıp hesap alan arkadaşlar çıkar ama bir çok kişi bu işe kalkışıp yarım bırakacaktır. ;)

• Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

Tonguç adlı üyeden alıntı

1. Google için ingilizce-türkçe site ayrımı yoktur. Abd yada Tr'den başvuru yapılmış ayrımı vardır. Free bloglar için 6 aylık bir bekleme süresi vardır.

2. Hosting için para ödemenize de gerek yok. Ücretsiz host veren firmalar da vardır. Google hostingi ücretli mi almış oo kaliteli demez.

3. Bu düzenlemeler hakkında yorum yapmayacağım.

4.200 kelimelik makaleyi 2 tl ye alma gibi bir şansınız malesef yok. Çeviri hizmeti bile min. 100 kelime 3 tl şeklinde. Günlük masraf etti 12 TL.

10 Günde bekleyecekmişiz bi hesap bize 100 liranın üstüne patladı. Hayırlı olsun. Birde söyleyeyim ing içerikli siteden aldığınız hesapları Türkçe içeriğe koyduğunuzda bumlama olasılığı çok fazla. Tecrübe ile sabit.

İnş. arkadaşın anlattıklarını uygulayıp hesap alan arkadaşlar çıkar ama bir çok kişi bu işe kalkışıp yarım bırakacaktır. ;)

Ücretsiz hostingler ya reklamlı yada sıkıntılı oldukları için dedim 3 TL verilebilir bir para bence.

3- Hakkında yorum yapmasan bile olur.

4- Kendi aldığım fiyattan söylüyorum.

Bumlanma olayı 2 hesaptada olmadı. Ben Adsense uzmanı felan değilim senin gibi(!) malum, naçizane tavsiyelerim isteyen uygular istemeyen uygulamaz.
Bu arada Extra paketinde referans olunca haber verirmisin, denemek isterim de

• Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

Ücretsiz hostingler ya reklamlı yada sıkıntılı oldukları için dedim 3 TL verilebilir bir para bence.

3- Hakkında yorum yapmasan bile olur.

4- Kendi aldığım fiyattan söylüyorum.

Bumlanma olayı 2 hesaptada olmadı. Ben Adsense uzmanı felan değilim senin gibi malum, naçizane tavsiyelerim isteyen uygular istemeyen uygulamaz.
Bu arada Extra paketinde referans olunca haber verirmisin, denemek isterim de

Referansları konuma eklerim orada görürsün hocam şayet bir çok kişi bu adsense onay işini suistimal edip birileri dolandırıldığı için forumda güven ortamı yada hareketlilik yok bazıları da böyle açtığımız ilanları igneleyici şekilde yazılar yazınca bizim de yapacak bir şeyimiz kalmıyor haliyle bu fiyatlar eğer 25 liraya kadar inmişse demek ki ticaretimizde bir sıkıntı var yada birileri çekemiyor yaptığımız işi.

Saygılar, iyi forumlar.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

Referansları konuma eklerim orada görürsün hocam şayet bir çok kişi bu adsense onay işini suistimal edip birileri dolandırıldığı için forumda güven ortamı yada hareketlilik yok bazıları da böyle açtığımız ilanları igneleyici şekilde yazılar yazınca bizim de yapacak bir şeyimiz kalmıyor haliyle bu fiyatlar eğer 25 liraya kadar inmişse demek ki ticaretimizde bir sıkıntı var yada birileri çekemiyor yaptığımız işi.

Saygılar, iyi forumlar.

Ben senin konunu gördüğümde rahatsız olmadım, 25 tl ye sadece adsense onayı alıyorsun geri kalanlar için makul ücretler istiyorsun fakat 300 TL görünce sadece onaya, dayanamadım. Ben bu yöntemlerle 2 defa adsense hesabı aldım 2 side aktif kullanımda ve sıkıntı yok, belki birinin işine yarar, belki çok saçma bir yöntem bana şans olarak denk gelmiş olabilir. Hayırlı satışlar iyi forumlar

Dokuz Dokuz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 4, (%100)

2tl'ye 200 kelimelik makale yazan cok sayida arkadasimiz var.Siz satisiniza bakin lutfen.

• Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)

Dokuz adlı üyeden alıntı

2tl'ye 200 kelimelik makale yazan cok sayida arkadasimiz var.Siz satisiniza bakin lutfen.

İngilizceden bahsediyorum eğer ki biliyorsanız böyle bir kişi direk bana yönlendirin bende yazdırayım

Dokuz Dokuz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 4, (%100)

İngilizceden bahsediyorum eğer ki biliyorsanız böyle bir kişi direk bana yönlendirin bende yazdırayım

Adsense almak icin ingilizce makale almamiz sart degil.Bunu sizde belirtmisiniz gunluk masraf 12tl olmaz.

• Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

Konya'da ing. dili ve edb. okuyan bi çocuğa günde 200 kelime 2 makale yani günde 4 tl den 1 aylık anlaşmam var. Forumda olmayabilir fakat bulunuyor yani böyle kişiler.

wcarpediemw wcarpediemw WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 14 / 13
  • Ticaret 5, (%100)
Sitem blogger tabanlı. 5-10 içerikle 3. gün başvuru yaptım, onaylanmıştı. Ne seo, nede benzeri bir çalışma yapmamıştım. İçerikte yeterli oluyor sanırım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al