freelance iş ilanları

Kategorilere Özel Açıklama/Title ve Keyword Verme

4 Mesajlar 1.156 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Yoast'ta bu yapılıyor gayet güzel ve rahat bir şekilde. Ancak bazı irade ettiğim sitelerde all in one kullanılıyor. Bu eklentide gözüktüğü kadarıyla yok sanırım? Bu dediğimi yoast'a geçmeden ilave bir eklenti veya kodlarla yapabilir miyim? Bilginiz varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Ayrıca bundan sonra varsa yoksa yoast a geçireceğim her sitemi, zaten şahsıma ait siteler yoast fakat müşterilerimin sitesinde de yoast kullanacağım artık hep. Bu kategori mevzusundan all in one yetersiz kalıyorsa cidden açık ara yoast öndedir, kabul edelim bunu :D

Kategorilerden iyi hit alınan bir sürü sektör olduğu için bu konu önemli bence. İlave bir eklenti veya kod öneriniz varsa söylerseniz sevinirim.

Son olarak: Kategori sayfasına ayrı tema veya bir kategori sayfasına bir şey ekleme çıkartma mevzusu nasıl yapılıyor? Bu bilgiye de ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler arkadaşlar :)

wmaraci
reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Direk Yoast'a geçir Süha. Ben de AIOSP'dan Yoast'a geçtim. Herhangibir kaybım olmadı.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Direk Yoast'a geçir Süha. Ben de AIOSP'dan Yoast'a geçtim. Herhangibir kaybım olmadı.

Son olarak: Kategori sayfasına ayrı tema veya bir kategori sayfasına bir şey ekleme çıkartma mevzusu nasıl yapılıyor? Bu bilgiye de ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler arkadaşlar :)

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)
pligg üzerine kurduğum tavsiye temasında her kategoriye açıklama ve anahtar kelime girebiliyorum. google'dan organik olarak açılan sayfaların %70'i kategori sayfaları...

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al